Norite susirasti vyrą? Slėpkite seksualumą!

Kodėl vyrams nepatinka seksualios moterys? Ir tai ne korektūros klaida. Taip ir norėjau pasakyti NEPATINKA.

Populiariausi straipsniai:

- Kokie Zodiako ženklai džiaugsis itin sėkmingais 2015 metais?

- Kefyro dieta: per savaitę - minus 5 kg

- Ką Nostradamas išpranašavo 2015-iesiems

- 2015 metų šukuosenos: grįžta etno ir retro stiliai

- Švenčių stalui - orkaitėje kepta antis su obuoliais

Jei norite susirasti vyrą, slėpkite savo seksualumą po devyniais užraktais ir išleiskite jį iš ten tik tuomet, kai vyras neturės kur sprukti.

Vyrai sako, kad seksualios moterys yra jų svajonė. Jos mojuoja apnuogintomis kojomis iš reklaminių plakatų ir vaizdo klipų, padėdamos parduoti viską – pradedant kramtomąja guma, baigiant prabangiais automobiliais. Net sociologai prabilo apie būtinybę išnaudoti savo erotinį kapitalą.

Neužkibkite ant šito jauko. Į tokias moteris vyrams gal ir malonu paganyti akis ar netgi įsileisti jas į savo erotines fantazijas, tačiau geriau, kad jos ten ir pasiliktų.

Manot, nusikalbu? Imkime kad ir tai, kaip vyrai vertina išorines moterų seksualumo apraiškas – trumpus sijonėlius, gilias iškirptes, apnuogintus pilvukus, prigludusius darbužius, aukštakulnius. Vieną ar dvi šios amunicijos detales jie dar pajėgūs atlaikyti, bet jei į krūvą susimeta 3 ar 4, ima raukti nosytes ir sako: „Fu, fu... Vulgaru, neskoninga, perkrauta“.

Galiu suprasti, kodėl tokias replikas moterims laido kitos moterys – dėl konkurencijos. Nesunku paaiškinti, ir tai, kodėl nosytes rauko stilistai ir dizaineriai – daugumos jų seksualumas nukreiptas priešinga nei moterys kryptimi. Tačiau kodėl tai daro normalūs, sveikų instinktų nestokojantys vyrukai? Juk, regis, kuo stipriau priešinga lytis pabrėžia savo norą daugintis, tuo didesnis geismas juos turėtų apimti?

Atsakymas paprastas – jie bijo.

Shutterstock nuotr.

Mano dukart išsiskyrusi labai seksuali ir simpatiška draugė papasakojo tokią istoriją. Neseniai bare ji susipažino su tokiu mielu jaunu vyruku. Nupirko jis jai kokteilį, įsišnekėjo jiedu apie šį bei tą, bet, kaip ir dera naktiniame bare, netrukus kalba pakrypo apie seksą. Na, tiesiog jis neatsargiai lepterėjo, kad draugė atrodo seksuali, o ši nepasikuklino ir prisipažino, kad yra multiorgazminė.

„Multi... kokia?“ – išsižiojo vaikinukas. „Multiorgazminė, – atsakė ji ramiai. – Nepasitenkinu, kol nepatiriu kokių 4 ar 5 orgazmų.“ Jei vyrai gali būti multimilijonieriai, tai kodėl mes negalime būti bent jau multiorgazminės?

„O čia kaip? – suapvalėjo jo akys. – Tipo visus juos – per vieną pasimylėjimą?!“ Draugė santūriai kinktelėjo galva. Vaikino vaizduotė iškart ėmė piešti, kaip tai galėtų atrodyti, bet neatrodė, kad tie vaizdai jį žadintų seksualiai – veikiau priešingai. Jis atšlijo.

„Supratau... Jau matau, kaip guli ir skaičiuoji. Vienas... Du... Trys... Keturi. Na, man jau užteks. Eisiu. O tu čia, mažuti, kaip nors pats pasibaik, gerai?“ Mano draugė pradėjo kvatotis. Ji, kaip ir aš, dievina vyrus, kurie turi humoro jausmą. Sako, dėl tokio gal net būtų sutikusi kokių poros orgazmų atsisakyti. Bet jis kažką nerišlaus murmėdamas ėmė ir išnyko iš akiračio, nurašęs kokteilį nenumatytiems nuostoliams.

Iš pradžių išlaisvėjus moterų seksualumui vyrai trynė rankomis – manė, dabar tai jau prasidės! Viską padarys pačios ir dar tokiais rafinuotais būdais, kad kiekviena naktis primins sekso orgiją. Bet nutiko tai, ko jie nenumatė – seksualiai išlaisvėjusios moterys užuot rūpinusios tuo, kaip suteikti malonumą vyrams, ėmė galvoti apie tai, kaip gauti jo pačioms.

Shutterstock nuotr.

Vienas pažįstamas vyras atvirai pareiškė: „Nuo tada, kai buvo atrastas moterų orgazmas, su jomis tapo sunku susikalbėti.“ Dabar, girdi, joms tik duok ir duok. Vis nepatenkintos, vis mažai. Anksčiau vyrui užteko gerai uždirbti ir būti ištikimam. Dabar moterys įsigeidė, kad jie būtų geri ir lovoje.

Vos tik vyras išmoksta suteikti tą lauktąjį Didįjį O, moteris sužino, kad jie gali būti ir daugkartiniai. Seksas vyrams tapo ne malonumu, o juodu darbu. Jie ėmė ilgėtis laikų, kai viskas buvo taip lengva ir paprasta. Taip, tekdavo kiek paplušėti, kad įsitemptum moterį į lovą, bet tuo visas triūsas ir baigdavosi – toliau viskas eidavosi savaime. Tiksliau – taip, kaip vyrui patogiau ir maloniau.

Dabar įsitempti moterį į lovą tik pusė darbo, ir beje, lengvesnioji. Kai kurios įlipa ten net ir neprašytos, o įlipusios aiškiai žino, ko nori, ir nė kiek savo norų nesivaržo. Negana to, jų norai su amžiumi vis auga, o tai, kas tiko vienai, gali visiškai nebetikti kitoms.

„Švelniau!“, „Šiurkščiau!“, „Greičiau!“, „Lėčiau!“, „Ne ten“, „Ne taip“... . – vyras lovoje pasijunta kaip darbinis arklys, jam nusvyra ne tik rankos. Seksologai dar neseniai raginę moteris atviriau išsakyti savo pageidavimus, dabar trimituoja priešinga kryptimi, prašydami mažinti savo reikalavimus, atsisakyti bet kokios kritikos ir saugoti trapų vyrišką ego, kuris ir taip jau balansuoja ant susinaikinimo ribos.

Vyrai nori būti užkariautojai. Kosmoso platybės užkariautos, Everestas užkariautas, boso kėdės užkariauti turbūt nepavyks, belieka užkariauti moterį. Lengva buvo tai padaryti, kai ji stūksojo rami ir pasyvi tarsi Viduramžių pilis. Vyravo nerašytas susitarimas – kas pirmas užkopė į Dramblio kaulo bokštą ir įsliuogė pro langelį pas ten įkalintą gražuolę, tas ir tapo jos išrinktuoju visam gyvenimui.

Būti pirmuoju ir dabar nebloga taktika – kol moteris neturi su kuo lyginti, mažesnė rizika susimauti. Tai dar viena priežastis, kodėl vyrai bijo seksualiai patyrusių moterų ir dėl to jas menkina – esą kuo daugiau partnerių moteris turėjo, tuo ji lengviau pasiekiama, ir panašiai. Niekai visa tai. Iš tiesų yra atvirkščiai – kuo moteris turi daugiau seksualinės patirties, tuo ji yra išrankesnė. Na, pasiekti ją gal įmanoma ir greičiau (ji nešvaisto laiko ilgiems merginimo žaidimams), bet išlaikyti tikrai sunkiau. Tai, kad greičiau už kitus įsliuogei į bokštą, dar negarantuoja, kad po pirmos nakties nebūsi iš ten išmestas su visa ietimi.

Galų gale, ne visos taip jau labai trokšta būti užkariautos. Ne visos svajoja būti pilimi, į kurią gali ropštis kiekvienas, kuris tik netingi. Juk šiaip ar taip, tai gana pasyvus vaidmuo. Būti užkariautoja – kur kas įdomiau. Daugybė moterų jau seniai nebesvaigsta vadinamos saulytėmis, rožytėmis, zuikučiais, kiškučiais, pelytėmis ir putpelytėmis. Ypač kai tokiais mažybiniais maloniniais žodeliais ima svaidytis pirmąsyk matomi vyrai.

Todėl palikite tą leksiką olialia pupytėms ir griežtoms įmonių vadovėms, kurios bent intymiame gyvenime trokšta pasijusti silpnos. Aišku, zuikutį patenkinti lengviau nei liūtę – paglostei ausytes ir jis jau lydosi iš malonumo. Tokiems „kietuoliams“ naudoju veidrodinę taktiką – imu vadinti juos zuikeliais, mažuliais arba pupuliais. Iš pradžių reaguoja kaip į pokštą, bet ilgainiui ima ne juokais nervintis.

Vis dėlto reikia pripažinti, kad ne visi vyrai bijo seksualių moterų. Yra tokių, kurie mėgsta iššūkius. Moters orgazmus nešiojasi prisikabinę prie diržo kaip indėnai nukautų priešų skalpus. Tokiems procesas neįdomus, tik jo rezultatas. Kuo jie skiriasi nuo savo pirmtakų iš praėjusių amžių? Beveik niekuo – ir vieni, ir kiti galvoja tik apie save, tik pirmieji tenkina seksualinį geismą, antrieji – savo tuštybę. Lovoje jie iš tiesų dirba, bet argi mes kokios darbinės staklės? Mes norime būti žmonės. Tik tiek. Su teise norėti arba nenorėti sekso, su vienu orgazmu, keliais ar išvis be jo. Ir jei jau visai atvirai – geriau jau meilė be orgazmo nei orgazmas be meilės. Tačiau dažniausiai jie vaikšto kartu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis