6 moterų klaidos, gadinančios ne tik seksą, bet ir santykius

Esame žmonės, tad klaidų sekse neišvengiame – kaip ir kasdieniame gyvenime. Tačiau kartais jos būna tokios apmaudžios, galinčios net sugadinti santykius su mylimuoju... Ir tik nuo mūsų pačių priklauso, ar ištaisysime jas, ar sugebėsime savo intymius santykius paversti nepamirštama jausmų oaze. Pateikiame dažniausias moterų klaidas. Gali būti, kad tarp jų rasite ir jums gerai pažįstamų...

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:

- Grožio dosjė. Kokiu kvapu jau kelis dešimtmečius kvepinasi N. Narmontaitė?

- Renatos pokyčiai: man įrodė, jog keistis niekada nevėlu

- Tibeto dieta - atjaunina organizmą ir prailgina gyvenimą

- Ką stilistai rekomenduoja rengtis šią vasarą?

- Menininkė J. Rekevičiūtė: seniai svajojau kurti interjerui

- Prieskonių karalystė - naujas kelias į vyrų ir moterų širdis

1. Ne tie žodžiai

Mokslininkai jau seniai paskaičiavo, kad moteris per dieną pasako kur kas daugiau žodžių nei vyras. Ir moteris tiesiog privalo juos iškalbėti – antraip jausis prastai, bus nervinga arba pernelyg užsisklendusi.

Taigi, per dieną neiškalbėjusios savo žodžių „limito“ kai kurios moterys – o jų nėra taip jau mažai - bando atsigriebti naktį, lovoje su mylimuoju. Ir, žinoma, būtų visai šaunu, jei intymiausiu metu ji sakytų „Ach, man taip gera“, „Paliesk mane ten...“ ar kažką panašaus. Tačiau ji ims ir ištars: ƒ„Žinai, šiandien nusipirkau...“ arba „Brangusis, ryt anksti keltis....“. Įsivaizduokite, ką tai reiškia vyrui, kuris deda pastangas suvilioti ir patenkinti savo moterį...

O yra dar viena unikali frazė, kurią moteris ištaria preliudijos metu kreipdamasi į mylimojo pasididžiavimą: "Ir ko šiandien mūsų mažylis nori?" Be komentarų...

Taigi, gal visai ir nebūtina intymią akimirką kalbėti. Verčiau tegul kalba kūnai.

2. Bereikalingas drovumas

Kalbant apie drovumą intymiuose santykiuose pirmiausia į galvą šaunanti mintis – seksas tamsoje. Įvairios šio laikmečio aplinkybės lėmė, kad žmonėms priimtiniausia mylėtis naktį. Ir nors šiandien džiaugiamės išlaisvinę seksualumą, nemažai moterų atsisako mylėtis dieną ir tiesiog stumia šalin mylimojo rankas, trokštančias įžiebti savo mylimosios aistrą šviesiu paros metu.

Žinoma, yra moterų, sutinkančių mylėtis ir dieną, tačiau jos būtinai slepiasi po antklodėmis. Ir, be abejo, užmiršta seną tiesą - kad vyras myli akimis. Jis trokšta matyti savo mylimąją visame jos gražume, o ne besislepiančią po antklode. Nori mėgautis kiekvieno jos kūno judesiu, matyti, kaip ji alpsta, apimta ekstazės.

Tiesa ta, kad dauguma moterų nedrįsta mylėtis dienos metu, nes drovisi savo netobulo kūno. „Na kaip aš galiu jam rodytis nuoga intymiose pozose, jei net pati į save nuogą veidrodyje vengiu žiūrėti?“ - būtent tokios nuotaikos verčia moterį laukti nakties.

Uždaras ratas: ji nemyli savo kūno, jis myli jį su visais „nukrypimais nuo modelio sudėjimo“, jai atrodo, kad jis nepatenkintas, mylisi iš gailesčio, todėl ji vis labiau kompleksuoja. Kuo daugiau kompleksų, tuo mažiau galimybių užsiimti seksu – lieka tik griežtai nakčiai suplanuotas seksas.

Jei tai – apie jus, gerai pamąstykite: galbūt pakanka užmerkti akis ir atsiduoti jam dienos metu? Juk – senai įrodyta – jei vyras su jumis mylisi, jam visiškai neįdomus nei jūsų pilvukas, nei netobulos krūtys...

Shutterstock nuotr.

3. Bandymai eksperimentuoti

Neįtikėtina, tačiau vyrai ne visada sutiks su partnerės noru išbandyti lovoje kažką naujo – pozą, sekso žaisliuką.

Jis ims galvoti: „Na ir kodėl staiga jai prireikė pokyčių? Galbūt jau išbandė tai su kuo nors?“ arba „Lyg ir viskas pas mus buvo gerai. Bet jei ji nori kažką atnaujinti, vadinasi, viskas nebuvo taip puiku, kaip man atrodė“. Dažnai vyras vis dėto neatsisako naujovių intymiame gyvenime, tačiau įtarios mintys jo neapleidžia. Jis stebi mylimos moters reakciją į jo glamones, lygina su ankstesniais potyriais.

Vis dėlto tai nereiškia, kad turite tenkintis jau įprastomis jūsų porai pozomis, sekso žaidimais. Tiesiog siūlymą išbandyti kai ką naujo seksualiniame gyvenime reikia pateikti taip, kad mylimajam nekiltų jokių dviprasmiškų minčių. Tarkime, galima kartu pažiūrėti erotinį filmą, kuriame - poza, kuria susidomėjote, ir peržiūros metu pasakyti, jog būtent „tai ir tai“ jus ypatingai jaudina. O galima ir nieko nesakyti – tiesiog suvilioti mylimąjį filmą bežiūrint...

4. Alternatyvaus sekso atsisakymas

Alternatyviais vadinamas analinis ir oralinis seksas. Atsisakymo motyvai būna įvairūs: griežtas auklėjimas arba nemalonus jausmas, skausmo baimė.

Dar pusė bėdos, jei oralinio sekso nemėgstanti moteris neprašys vyro jai atlikti kunilingo.

Tačiau bus prastai, jei moteris mėgs mylimojo jai dovanojamas oralines glamones, tačiau pati griežtai nesutiks pamaloninti vyro. Natūralu, kad vyras savo išrinktąją glamonėja liežuviu ir lūpomis slapta vildamasis, kad ir moteris vieną dieną pamalonins jį tuo pačiu. Tačiau eina dienos, savaitės, mėnesiai, o atgalinio rezultato – jokio. Kalbėtis apie tai beviltiška, ginčytis – beprasmiška. Akligatvis, iš kurio nėra išėjimo.

Analinis seksas vertas atskiro straipsnio. Jo metu nedaug moterų patiria malonumą, be to, mano, kad šis sekso būdas nėra higieniškas, taip pat egzistuoja sužeidimo baimė. Vyras norėtų, moteris neleidžia. Jis ją glamonėja, audrina, atvirai ar gudrumu nori išbandyti analinį seksą, tačiau atsitrenkia į griežtąjį moters „ne“.

Žinoma, nieko nepriversi mylėtis taip, kaip jis nenori. Tačiau vis dėlto gal nors kartą reikėtų nusileisti mylimajam ir pasimylėti taip, kaip trokšta jis? O gal patiks ir jums?

Na o jeigu nepatiks... Tada tik atviras pokalbis jums ir jūsų partneriui padės viską išsiaiškinti ir galutinai sutarti dėl oralinio ir analinio sekso.

5. Orgazmo vaidyba

Tai, ko gero, baisiausia moterų klaida intymiuose santykiuose. Ypač jei tai nėra vienetinis atvejis, o jau įprastu tapęs elgesys lovoje. Dažnai taip nutinka, kai moteris jaučia vyrui ypatingus jausmus, tačiau jai nesiseka pasiekti orgazmo. Kodėl jai nepavyksta – kitas klausimas.

Fotolia nuotr.

Ir moteris vaidina orgazmą, nes nenori įžeisti savo mylimojo, jo prarasti. Ji dejuoja, inkščia, net šaukia. Tačiau dėl to paveikslas netampa patrauklesnis. Partneris – jei moteris jam brangi, jis vertina jos jausmus ir ją pačią – be abejo, pastebės nenatūralų elgesį. Ir tikrai jį įskaudins šis apmaudus melas, ypač tokioje jautrioje situacijoje. O dar blogiau, kad moterys nebando su mylimuoju pasikalbėti apie tai, kodėl jai nesiseka pasiekti orgazmo. Verčiau ji išsisukinės, meluos, jog tikrai patyrė viršūnę, ir vyras jausis dar labiau užgautas. Tarp poros kyla siena, kurią įveikti gali tik atviras pokalbis.

Tad galbūt neverta meluoti? Gal verčiau išsiaiškinti, kodėl orgazmas „pabėga“ ir rasti būdus jam susigražinti?

6. Orgazmas vienu metu

Visi žinome, kad vienu metu kartu su partneriu pasiektas orgazmas iš tiesų egzistuoja. Ir moterys, siekdamos būti geriausios, ima siekti tos aukštumos - vienu metu su partneriu išgyvento orgazmo. Filmai čia, beje, vaidina ne paskutinį vaidmenį... Deja, statistika negailestinga – tik 3 procentai porų geba pasiekti orgazmą vienu ir tuo pačiu metu. Tačiau, žinia, moteriai – ir statistika nėra kliūtis. Ji nutaria ją pakeisti ir dažnai apie tai neinformuoja net antrojo veikiančio asmens.

Štai kaip viena moteris aprašo bandymus pasiekti malonumo viršūnę kartu su mylimuoju:

„Galima sakyti, aš pamiršau save ir savo malonumą, nes vis stengiausi įsijungti į procesą ir, gink dieve, nepasiekti orgazmo pirma laiko. Įsitempiau norėdama „pagauti“ momentą, kai jo orgazmas bus jau nebetoli, nes žinojau, jog pati įsiaudrinu greitai ir netrunku pasivyti. Tačiau pasivyti nepavyko... Dar blogiau – naktinės linksmybės patyrė visišką fiasko – orgazmo nepatyriau ne tik aš, bet ir mano vyras. Jo pastebėjimu, gulėjau lyg malka ir žiūrėjau į lubas, o jis niekada nesvajojo apie negyvą partnerę...“

Taigi, ar verta ieškoti kartu patiriamo malonumo? Gal verčiau mėgautis aistros akimirkomis, save atiduodant partneriui.

Kas bevyktų tarp jūsų, ir net jei rodysis, kad problema – pernelyg rimta, visada gelbės atviras pokalbis.

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis