Balandžio 18-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara.

Balandžio 18-oji -Tarptautinė paminklų apsaugos diena. Pasaulinė radijo mėgėjų diena. Sekretorės diena.

Balandžio aštuonioliktoji, trečiadienis - 108-oji metų diena (trečioji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 257 dienos.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.13, leidžiasi 20.25. Dienos ilgumas - 14.12.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Astrologinė prognozė balandžio 18-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Būsite nusiteikę manipuliuoti informacija bei žmonių nuomonėmis. Trauks įvairūs pasiplepėjimai, pasižmonėjimai, todėl po darbo namo neskubėsite. Tai gali sukelti problemų, nes nevaldysite liežuvio. Saugokitės sukčių.

JAUTIS. Sieksite lengvo pasipelnymo ir neatsisakysite progos papildyti piniginę ar pigiau apsirūpinti tuo, ko jums reikia ar norisi. Būkite apdairesni, kad iš jūsų neišviliotų pinigų, vertingų daiktų. Ir patys nepiktnaudžiaukite kitų pasitikėjimu.

DVYNIAI. Regis, kažkam galėtumėte padaryti įspūdį savo patirtimi, žiniomis. Tačiau tam tikri vidiniai stabdžiai varžys jūsų iniciatyvą. Trapių vilčių gali suteikti informacija, susijusi su darbu.

VĖŽYS. Stenkitės kuo daugiau nuveikti pirmoje dienos pusėje, nes vėliau daugės nesklandumų, keistų nesusikalbėjimų. Venkite kontaktų su neprognozuojamais, ūmiais žmonėmis.

LIŪTAS. Sieksite priimti greitą sprendimą, susijusį su užsieniu, kelione, karjera, studijomis, verslo partneryste ar kt. Vis dėlto šiandien tai gana rizikinga. Turite rimčiau įvertinti sąlygas ir ar įmanoma praktiškai realizuoti norimą planą.

MERGELĖ. Pasižymėsite kūrybingumu, iniciatyvumu. Tačiau painiosite savo ir kitų pareigas, atsakomybę bei romantiškus reikalus ir jausmus su darbu. Per neatsargumą galite ką nors sugadinti ar susižeisti. Itin saugokite vaikus.

SVARSTYKLĖS. Aktualūs gali būti oficialūs pokalbiai, derybos. Kol kas nesutikėkite nei stabilumo, nei tikrų garantijų. Kai tik ims atrodyti, kad radote kompromisą, susitarėte, tuoj pat tai gali susijaukti. Partneriai lengvai gali atsidurti priešingoje barikadų pusėje.

SKORPIONAS. Šiandien įmanomi finansiniai ir šeimyniniai netikėtumai. Galbūt jums primins užmirštą skolą arba pamėgins pasinaudoti, apgauti. Galima kažkokia provokacija arba būtinybė atlikti veiksmus, kurie nepatiks aplinkiniams.

ŠAULYS. Apie darbą galvosite ne visą darbo dieną, tad paskubėkite produktyviai padirbėti iš pat ryto. Popiet ūpo jau pakaks tik kūrybinei, sportinei veikai, meilės intrigoms, virtualiems flirtams. Netikėtų eibių gali prikrėsti vaikai.

OŽIARAGIS. Šią dieną pradėsite su polėkiu, tačiau vėliau problemų gali sukelti vaikai, augintiniai, gendanti technika ir pan. Gali paaiškėti aplinkybės, trukdančios jūsų planams. Saugokite savo ir kitų sveikatą, tinkamai elkitės su elektros įranga.

VANDENIS. Kai po truputį įsibėgėsite, būsite beveik nebesustabdomi. Polinkis rizikuoti, šokiruoti ekscentrišku elgesiu, požiūriu nebūtinai išeis į gera. Galbūt gausite pasiūlymą ar pranešimą, kurio nesitikėjote. Saugokitės traumų, avarijų.

ŽUVYS. Šiandien bus sunku atsispirti reklamos vilionėms, originaliems pirkiniams, meilės pagundoms. Prioritetą teikite šeimai, o ne draugų kompanijoms ar nuotykiams.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis