Editos grožio pokyčiai: tinkamas makiažas gali labai atjauninti žmogų

Net keturios moteris.lt konkurso dalyvės laimėjo grožio pokyčius bei profesionalią fotosesiją.

Pirmosios – Jurgos – grožio pokyčiais džiaugėmės jau praėjusią savaitę. O šiandien pristatome antrą dalyvę – 47 m. Editą.V. Abromaitytės nuotr.Pirmiausia grožio ir estetikos namų „Wonder time“ specialistės pasirūpino Editos antakiais – buvo atlikta unikali HD Brows antakių dizaino procedūra, kurios tikslas – dažymu, korekcija vašku ir pincetu atkurti antakius pagal natūralius veido bruožus.V. Abromaitytės nuotr.„Editos antakiai – dažnai mano praktikoje sutinkamas atvejis, kai kažkada, vaikantis tam tikrų mados vėjų, antakiai buvo gerokai išpešioti. Tad plaukelių yra mažiau nei turėtų būti. HD Brows procedūra padeda atstatyti antakių formą, tačiau reikia kantrybės – šiuo atveju tai gali užtrukti iki dvejų metų.


Šiandien suformavome antakius, procedūros metu pavyko juos tinkamai paryškinti, tad vizualiai jų jau atrodo daugiau. Svarbu reguliariai lankytis pas specialistą, kas mėnesį, nes procedūra turi ir terapinį poveikį. Antakių atauginimui naudojami ir specialūs serumai“, – patarimų negailėjo grožio ir estetikos namų „Wonder time“ meno vadovė ir makiažo meistrė Vaida Venckutė. Ji pastebi, kad tik 10 procentų žmonių pavyksta rezultatą regėti iš karto po pirmos procedūros.


V. Venckutė pabrėžė, kad antakiai yra svarbiausias veido bruožas. Antakiai juos gali patobulinti arba sumenkinti. Kuo antakiai storesni, tuo žmogus atrodo jaunesnis. Neteisinga jų forma gali kurti pikto, pavargusio, nuliūdusio žmogaus veido išraišką. Štai todėl jiems ir būtina skirti deramą dėmesį.


Pardavėja-vadybininke dirbanti Edita kasdien sau daro lengvą makiažą ir, kaip pati prisipažįsta, yra linkusi prie žemiškų atspalvių, ryškiomis spalvomis neeksperimentuoja.


„O aš, būtent dėl to, kad Edita dirba neformalioje aplinkoje, rekomenduočiai jai rinktis daugiau atspalvių. Juolab kad Editos plaukai yra šviesiai pilkos spalvos, tad labai norisi sušildyti veidą“, – imdama į rankas dažų paletę sako patyrusi makiažo specialistė.


Kadangi Editos veido kapiliariai yra paviršiuje, vizažistė V. Venckutė rekomenduoja niekada nepamiršti kreminės veido pudros – tai lyg viršutinis drabužis, kuris ne tik suvienodina veido spalvą, bet ir apsaugo odą. Dieniniam makiažui vizažistė parinko šiltesnį persiko atspalvį.V. Abromaitytės nuotr.Edita kasdien nešioja akinius, tad kilo klausimas, ar reikia į tai atsižvelgti darant makiažą? Kaip dažytis? „Kuo ryškiau,“ – tarė V. Venckutė, pastebėjusi, kad dažnai moterys mėgsta po akiniais slėptis.


Vizažo metu Vaida Venckutė daug dėmesio skyrė antakių pakėlimui: „Atlikdama makiažą stengiuosi išryškinti, atidengti esamus žmogaus bruožus, nesistengdama išeiti iš ribų, sukurti tai, ko nėra, nes antraip labai lengva suvulgarinti žmogaus įvaizdį.


Vakariniam Editos įvaizdžiui dar labiau paryškinau antakius, tai dar labiau pagyvino veido bruožus. Edita pastebimai atjaunėjo. Ji man – lyg iš Gretos Grabo laikų nužengusi moteris su tam laikui būdinga aristokratiška laikysena.“


Vizažistės patarimas: Kiekvienai moteriai tinka raudoni lūpų dažai, tik svarbu pasirinkti sau tinkamą atspalvį. Editos lūpoms parinktas sudžiūvusios rožės atspalvis. Skaidrus blizgesys suteikia jaunatviškumo.V. Abromaitytės nuotr.Makiažo metu Editą įamžino studijos „Mandala“ meno vadovė, Žinoma fotografė Vaiva Abromaitytė.


Pati Edita neslėpė puikių emocijų:


„Įspūdžiai po grožio projekto – patys geriausi! Patiko absoliučiai viskas: šiltas bendravimas, dieninis ir vakarinis makiažai, antakių procedūra, fotosesija, pats buvimas su nuostabiomis savo srities žinovėmis. Grįžusi namo, žiūrėdama į veidrodį, negalėjau patikėti, kad čia aš! Šeimos nariai irgi džiaugėsi, matydami laimingą žmoną ir mamą. Rezultatas pranoko visus mano lūkesčius. 


 Didelis ačiū Vaidai Venckutei, kuri ne tik tą dieną puikiai pasidarbavo, bet ir pamokė, kaip reikėtų ateityje prižiūrėti antakius, odą, kokius atspalvius rinktis dieniniam ar vakariniam makiažui. 


 O fotografės Vaivos Abromaitytės šiltas, profesionalus, padrąsinantis bendravimas įkvėpė pasitikėjimo savimi.

  Dar kartą nuoširdžiai dėkoju portalui Moteris.lt už suteiktą galimybę!

  

Įvaizdžio projekto komanda:


Vaida Venckutė, grožio ir estetikos namų „Wonder Time“ meno vadovė, makiažo meistrė

Vaiva Abromaitytė, studijos „Mandalaphoto“ meno vadovė, fotografė

Vilma Anikanovienė, fotografės asistentė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis