Antradienio horoskopas: Liūtų emocijos banguote banguos, gali išsipildyti slaptas Vandenių noras

Vasario penktoji, antradienis - 36-oji metų diena (antroji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 329 dienos.


Vasario 5-oji - šv. Agota, Duonos diena, Gabijos diena.


Vasario 5-ąją nuo seno lietuviai garbino ugnies deivę Gabiją ir kasdienį maistą - duoną. Šią dieną buvo kepama duona, atliekamos aukojimo apeigos Žemynai ir Žemėpačiui. Tikėta, kad apeigose pašventinta duona pagelbsti kilus gaisrui, saugo nuo ligų.


Atėjus krikščionybei senoji lietuvių šventė sutapatinta su šv. Agotos varduvėmis. Šv. Agota - III a. krikščionė, kankinta ugnimi. Ji laikoma ugnies globėja, gelbėtoja nuo gaisro.


Šv. Agotos dieną žmonės skuba į bažnyčią, norėdami parsinešti namo pašventintos duonelės, kuri turi saugoti pastatus nuo gaisrų. Duona būdavo užkišama palubėje, neužmirštama jos padėti ir į statomo namo kertę, pamatus. Nuo seno Lietuvoje išlikęs paprotys gaisro metu Agotos duonelės įmesti ir į ugnį, kad ugnis neišplistų ir visko aplinkui nesunaikintų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aga, Agata, Agatas, Agatė, Agota, Birenė, Birenis, Birutė, Birutis, Birvyda, Birvydas, Gaudvilas, Gaudvilė, Gaudvina, Gaudvinas, Ilona.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.04, leidžiasi 17.03. Dienos ilgumas - 08.59.


Šiandien - antroji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Vandenio ženkle.


***************


Astrologinė prognozė vasario 5-ajai, antradieniui


AVINAS. Tikriausiai jums pavyks išsaugoti reputaciją ir pasiektas pozicijas, kad ir kaip to nenorėtų jūsų priešininkai. Nusimato rimtas pokalbis, diskusija, susirinkimas. Daug galite sužinoti per tarpininkus.


JAUTIS. Vadybinė, finansinė atsakomybė gali sukelti didelį vidinį nerimą bei nesveiką įtampą. Darykite kompromisus tik ten, kur tai neatsigręš negatyviu aspektu. Šiuo atveju su kuo nors susipykti būtų geriau, nei nusileisti ir nukentėti.


DVYNIAI. Svajosite apie dalykus, nutolusius nuo kasdienybės: keliones, karjerą. Gali pasirodyti, kad ne viskas taip paprasta ir miela, kaip manėte. Tikėtini kontaktai su užsieniečiais ar jums nepažįstamais žmonėmis.


VĖŽYS. Viskas seksis gana gerai, jeigu sugebėsite tvarkyti sudėtingus dalykinius, finansinius reikalus. Galite kurti planus, susijusius su darbo ar aplinkos pakeitimu, grožio ir sveikatos procedūromis.


LIŪTAS. Regis, apie nieką negalėsite galvoti, išskyrus asmeninius santykius. Emocijos banguote banguos - tai pakilimas, tai vėl nuosmukis, skaudžios abejonės. Galimi nesusipratimai. Jeigu taikysitės, laviruosite, seksis kiek geriau.


MERGELĖ. Darbai veikiausiai vyks be trikdžių, išskyrus nepalankų ankstyvo ryto metą. Gali atsirasti nenumatytų išlaidų, galbūt ką nors reikės taisyti, remontuoti. Galimas rūpestis, susijęs su artimu žmogumi ar augintiniu - jo elgesiu arba sveikata.


SVARSTYKLĖS. Šiandien norėsis įsijungti į kokią nors aktyvią veiklą, mėginti laimę scenoje ar kt. Problemų gali sukelti vaikai, gerbėjai. Lengva pasiduoti netinkamoms pagundoms.


SKORPIONAS. Padidės emocinis jautrumas, nepasitenkinimo jausmas savimi ir aplinka. Norite ar nenorite, jums teks tvarkyti buitinius reikalus, padėti artimiesiems, kalbėti apie problemas su šeimos nariais.


ŠAULYS. Regis, jūsų žodis bus svarus, sumanymai - verti dėmesio, o pašnekovai - įdomūs. Tai, ką sužinosite, gali jus kažkaip įpareigoti. Vis dėlto svarbu pasitikrinti, ar informacija, kuria remiatės, yra patikima. Juk nenorite suklaidinti savęs bei kitų.


OŽIARAGIS. Viskas bus gerai, jeigu nesistengsite gauti to, ko nenusipelnėte, ir nenumosite ranka į kasdienius darbus. Pravartu peržiūrėti šeimos biudžetą, visų jos narių poreikius, apgalvoti pirkinius.


VANDENIS. Regis, jus traukia naujovės, egzotika. Galite elgtis beatodairiškai, rizikingai, kažko siekti lyg apsėsti. Nors ir bus kliūčių, jūsų slaptas noras gali išsipildyti. Tik tai nebūtinai ves į gera.


ŽUVYS. Dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių gali pasikeisti kai kurie svarbūs planai. Gerai jausitės tik niekieno netrukdomi, nevaržomi. Kol kas nekelkite aukštų reikalavimų nei sau, nei kitiems. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis