Naujosios plaukų priežiūros priemonės: plaukai tapo gyvybingesni, stipresni, lengviau iššukuojami

Prieš porą savaičių Moteris.lt skelbtame konkurse kvietėme Jus išsirinkti norimą „Kilig Woman“ šampūną ir kondicionierių ir laimėjus išbandyti. Kokie potyriai, kokios emocijos išbandžius naująsias priemones, sužinokite perskaitę konkurso laimėtojų atsiliepimus.

Ilona, 46 m.


Daug metų dažau plaukus sruogelėmis, tad plaukus išplovus ne dažytiems plaukams skirtu šampūnu, rezultatu dažnai nebūnu patenkinta: plaukai greit praranda dažo spalvą, šiurkštoki, veliasi, sunkiai šukuojami.Gamintojo nuotr.


Išbandžiau naujieną – „Kilig Woman“ „I love colours“ šampūną dažytiems plaukams ir kondicionierių-kaukę. Abu produktus naudojau kasdien. Štai tokie mano pastebėjimai po savaitės naudojimo:

·        Smagi spalvinga pakuotė ir patogus šampūno dozatorius;

·        Malonus, švelnus kvapas.

·        Tirštas turinys – ne tik kondicionieriaus-kaukės, bet ir šampūno. Kas nustebino ir džiugino, nes šampūnas neištekėjo pro pirštus iki patenkant ant galvos.

·        Šampūno dėka po kiekvieno plovimo mano dažytų plaukų spalva nesikeitė, išsilaikė plaukų dažų pigmentas. Tad galiu tvirtinti, kad šampūnas „I love colours“ sukuria plaukams apsauginį sluoksnį, saugantį dažo spalvą nuo išblukimo.

·        Kondicionieriumi-kauke drėgnus plaukus sutepdavau ir palaikydavau maitinimui iki 10 min. Nuplovus, jaučiau, kad priemonės ingredientai plaukus suminkštino ir sustiprino, dabar jie nelinkę šiauštis, lengvai išsišukuoja tiek drėgni, tiek ir sausi.


Aldona, 33 m.


Išbandžiau šampūna ir kondicionierių „Volume up your day!“. Visų pirma, labai patiko kad šampūnas su dozatoriumi – tai labai patogu, nereikia vargti atkimšinėjant buteliuką. Šampūno kvapas labai malonus, jo nedaug tereikia ir labai gerai putoja. Kad didintų apimtį nepastebėjau. Tiesa, abejoju, kad šampūnas tinka visų tipų plaukams, nes jau kitą dieną pajaučiau, kad plaukai ima riebaluotis. Jei plaukai plaunami kasdien, tai sis Šampūnas tinka idealiai.Gamintojo nuotr.Kondicionierius – taip pat malonaus kvapo ir, pastebėjau, kad po jo plaukai labai lengvai šukuojasi, tampa lyg šilkiniai. Taigi ši priemonė turi pliusų ir minusų.


Ingrida, 42 m.


Mano plaukai ploni, galvos oda sausa. Prieš kelis mėnesius kirpykloje dažiau plaukus ir po to jų būklė itin suprastėjo. Plaukai tapo susišiaušę, po plovimo juos nebūdavo lengva iššukuoti, jie neteko gyvybės. Tad labai apsidžiaugiau gavusi išbandyti šampūną ir kondicionierių „Be vital“. Jau po kelių dienų pajutau, kad plaukai tapo paklusnesni, kad iššukuoti juos man lengviau ir tai itin nudžiugino. Vadinasi, ateityje gali būti dar geriau ir, viliuosi, plaukai pamažu atsigaus.Gamintojo nuotr.Abi priemonės – švelnaus kvapo, malonios tekstūros. Labai patiko didelė pakuotė – tai itin patogu, kai šampūnu bei kondicionieriumi naudojasi keli šeimos nariai.


Joana, 49 m.


Man teko galimybė išbandyti „Killig woman“ kondicionuojantį šampūną „Make your day gentle!“ Specialiai norėjau išbandyti šią du viename priemonę, nes paprastai naudoju šampūną ir kondicionierių. Buvo įdomu išbandyti, ar viena priemonė gali atstoti dvi. Ir likau maloniai nustebinta puikaus priemonės veikimo. Plaukai atrodo puikiai, jie lengvi, purūs, blizgantys ir tokie išlieka visą dieną. Jau daugybę metų plaukus plaunu kasdien, tad nežinau, koks poveikis būtų kondicionuojantį šampūną naudojant keliskart per savaitę. Tiesa, turiu pastebėti, kad priemonės sunaudoju daugiau nei įprastai, tarkime, šampūno. Ji tirštesnės konsistencijos, paskirstau ant plaukų, įmasažuoju ir palieku kelioms minutėms.Gamintojo nuotr.Džiaugiuosi atradusi puikų man tinkantį produktą.


Eglė, 38 m.


Nežinau, ar mano plaukai nualint, o gal negyvybingi, bet nutariau išbandyti „Be vital!“ šampūną ir kondicionierių-kaukę. Ir nepasigailėjau. Švelnaus aromato priemonė labai patiko ne tik man – mano vyras irgi į jas įsisuko! Tiesa, vyras nenaudoja kondicionieriaus, bet šampūną gyrė ir toliau naudoja.Gamintojo nuotr.Mano plaukai ilgi, juos plaunu rytais, kai turiu skubėti į darbą. Taigi tenka griebtis džiovintuvo. Kartais neturėdama laiko naudoju ir karštesnę oro srovę, tada pastebiu, kad plaukai tampa sausesni, nepaslankūs, greičiau ima riebaluotis. Užtat ėmus naudoti „Be vital!“ priemones mano plaukai tapo gyvesni, malonesni, dingo šiurkštumas. Paskaičiau sudėtį ir supratau, kodėl – šampūnas ir kondicionierisu yra praturtinti plaukus tausojančiais ir maitinančiais makadamijų ir argano aliejais. Esu labai patenkinta šiomis priemonėmis.


„Kilig Woman“ plaukų priežiūros priemonių ieškokite visuose didžiuosiuose prekybos tinkluose bei kosmetikos parduotuvėse.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis