Norite atrodyti jaunesnė? Tuomet tiesiog privalote į savo garderobą įtraukti šias spalvas

Bėgant metams visos norime išlikti žavingos ir jaunatviškos. Vienas paprasčiausių būdų sukurti tokį įvaizdį – pasirenkant tinkamas drabužių spalvas.

Neįmanoma sustabdyti laiko, bet galima rasti įvairių mažų triukų, leidžiančių brandžiai moteriai jaustis gražia ir jaunatviška. Pasitikėjimo savimi suteikia ne tik kosmetika bei tinkama veido odos priežiūros rutina, bet ir atidžiai parinkti drabužiai. Ypač svarbios jų spalvos. Negalima pamiršti, kad bėgant metams keičiasi ne tik mūsų odos struktūra, bet ir jos atspalvis, todėl spalvos, kurias mėgome jaunystėje, sulaukus brandos gali visai nebetikti. Kita vertus, tinkami atspalviai gali paryškinti akis, vizualiai sušvelninti raukšleles, o odą priversti švytėti. Pasak spalvų specialistų, pasitelkus tinkamus atspalvius įmanoma pajaunėti net 10 metų! Atrodo pernelyg gerai, kad būtų tiesa? Vienintelis būdas tai išsiaiškinti – išbandyti pačiai.

 

Raudona spalva

 

Raudona iš pažiūros atrodo ryški bei rėksminga, todėl yra mėgstama ne visų brandžių moterų. Vis dėlto nereikėtų jos visiškai atsisakyti. „Visi žmonės atrodo gerai, vilkėdami raudonus drabužius. Pirminės raudonos spalvos, – portalui telegraph.co.uk sako spalvų analizės centro vadovė Helena Venables. – Raudona yra visų spalvų centre, visos kitos spalvos turi šiek tiek daugiau geltonos ar mėlynos spalvos. Todėl raudona tinka visiems.”

 

Natalie Massenet
Natalie Massenet
Vida Press


Turkio atspalvis

 

„Turkio atspalvis kiekvienam odos tonui suteikia švytėjimo, – portalui whowhatwear.co.uk sako spalvų instituto vadovė Kate Smith, – Ši spalva turi daug variacijų, bet rinkitės tokius, kurie yra labiau žalsvi ar labiau melsvi. Jei jūsų oda šviesi, tobulai tinkantį turkio atspalvį rasite pažiūrėjusi į vidinėje rankų pusėje matomas venas – jų atspalvis pasufleruos kokį turkio toną reikėtų pasirinkti. Jei jūsų oda tamsesnė, jums tiks bet kuris turkio atspalvis.”

 

Maye Musk
Maye Musk
Vida Press


Raudonai violetinė

 

Daugelis brandaus amžiaus moterų instinktyviai jaučia, kad raudonai violetinė joms puikiai tinka. „Moterys, ypač tos, kurių odos atspalvis yra kiek šviesesnis, turėtų pastelinę rožinę keisti į raudonai violetinę. Tai sodri raudona, papildyta fuksijų ar aviečių atspalviais,” – aiškina K. Smith. Tokią spalvą mėgsta ne viena žymi brandi moteris. Tik prisiminkite, kaip jaunatviškai atrodė aktorė Jane Fonda, vilkėdama pribloškiančią fuksijų suknelę „Emmy” apdovanojimuose!

 

Jane Fonda
Jane Fonda
Vida Press


Susan Sarandon
Susan Sarandon
Vida Press


Melsva

 

Spalvų specialistė K. Smith teigia, kad šis atspalvis tinka visoms brandžioms moterims, kad ir koks bebūtų jų odos atspalvis. „Kita spalva, kuri tinka daugeliui moterų yra vidutinio atspalvio mėlyna su lašeliu violetinės. Laikui bėgant oda ir plaukai tampa šaltesnio atspalvio, o melsvas tonas juos puikiai papildo,” – sako ji.

 

Brigitte Macron
Brigitte Macron
Vida Press


Neutralios spalvos

 

Neutralios spalvos – juoda, balta, pilka, smėlinė – tinka ne kiekvienam, tad svarbu atrasti savo derinius. Juoda yra įvardijama kaip viena labiausiai sendinančių spalvų, tad jos reikėtų vengti, nebent ji atsiranda derinyje su kitais atspalviais ir sukuria kontrastą. Dar vienas būdas prisijaukinti juodą ­– ją keisti tamsiai mėlyna ar anglies pilka. Balta bei smėlinė gali puikiai tikti vienoms moterims, bet visiškai netikti kitoms. Bet kokiu atveju, kurdama įvaizdį iš neutralių atspalvių, nepamirškite ryškesnių detalių, jos jį pagyvins ir suteiks jaunatviškumo.


Carine Roitfeld
Carine Roitfeld
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis