Juozas Statkevičius pirmą kartą savo kūriniais prekiaus ne savo mados namuose

Nuo prabangių ir elegantiškų rankinių bei talpių ir patogių kuprinių iki sportinių kelnių, stilingų kojinių ir apatinių – Juozo Statkevičiaus kūriniais nuo šiol prekiaus Vilniuje įsikūrę lietuviško dizaino namai.

Po savo stogu tik preciziškai atrinktus, konceptualaus ir modernaus dizaino bei ypatingos kokybės prekės ženklus ir jų produktus pristatančių dizaino namų „Locals.lt“ asortimentą papildė ant didžiųjų mados podiumų demonstruoti J. Statkevičiaus kūriniai ir aksesuarai.


Organizatorių archyvas


Šiemet jubiliejų švenčiantis J. Statkevičius – garsiausias Lietuvoje mados ir teatro kostiumų dailininkas, apdovanotas trimis „Auksiniais scenos kryžiais”, Lietuvos valstybės ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ ir daugybe kitų apdovanojimų, pirmą kartą savo kūriniais nusprendė prekiauti ne savo mados namuose.


„Šie lietuviško dizaino namai garsėja geriausių lietuviško dizaino prekės ženklų asortimentu. Jų klientai – kokybę, išskirtinumą ir unikalumą vertinantys dizaino gerbėjai, todėl man smagu, kad nuo šiol jie parduotuvėse galės rasti ir mano kūrinius tiek vyrams, tiek moterims. Jie čia galės įsigyti ir stilingų laisvalaikio drabužių, ir išskirtinių aksesuarų,“ – apie įkurtuves pasakoja J. Statkevičius.


Juozo Statkevičiaus modelis
Juozo Statkevičiaus modelis
Organizatorių archyvas


„Džiaugiamės, kad prie gausaus kūrėjų ir prekių ženklų būrio, kuriais prekiaujama mūsų parduotuvėse, prisijungė ir neabejotinai žymiausias Lietuvos mados kūrėjas, kurio darbai vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Smagu, kad vienetinių ir aukščiausios kokybės dizaino kūrinių ieškantys mūsų klientai nuo šiol pas mus galės rasti ir Juozo Statkevičiaus darbų. Tai, kad po mūsų stogu dabar jau galima rasti kone visus stipriausius lietuviško dizaino kūrėjus – mums yra didelė garbė ir malonus darbo įvertinimas,“ – pasakoja viena dizaino namų įkūrėja Inga Ramonienė.


Šiemet J. Statkevičius mini ne tik asmeninį jubiliejų, bet ir švenčia savo mados namų trisdešimtmetį. Šia proga jis rengia išskirtinį jubiliejinį madų šou Vilniuje, kuriame žiūrovų lauks daug staigmenų. Vienos jų jau dabar sulauks ir „Locals.lt“ pirkėjai. Visi tiek fizinėse lietuviško dizaino namų parduotuvėse, tiek internetinėje platformoje perkantys J. Statkevičiaus kūrinių už 250 eur. ar daugiau dovanų gaus 46 eur. vertės bilietą į išskirtinį mados šou „Juozo Statkevičiaus mados namams 30 metų“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis