Savaitės horoskopas: gali būti, kad svetimi asmenys mėgins kištis į jūsų gyvenimą, kaip nors jį keisti – būkite atsargūs

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 15-21 dienoms.

AVINAS


Šią savaitę galite atsidurti viešo dėmesio centre. Regis, bus nelengva bendrauti su biurokratais, viršininkais, klientais. Veikiausiai visą savaitę kolektyvinis darbas ir bendravimas teiks tiek malonių, tiek slogių įspūdžių. Galbūt pavyks grąžinti ar atsiimti skolą, ir tuomet lyg akmuo nusiris nuo krūtinės. Galima nauja pažintis, kvietimas į įdomų renginį. Nepasiduokite svaigalų pagundai, jauskite saiką. Savaitgalį aplinkiniams galite daryti keistuolių įspūdį. Labiau rūpinkitės fizine ir psichine sveikata.


JAUTIS


Šią savaitę jus domins veikla, susijusi su politika, mokslu, kelionėmis ar žmonėmis iš toli. Visgi nelengva bus bendrauti su užsieniečiais ir autoritetais. Tai įneš sumaišties į jūsų vidinį pasaulį bei nusibrėžtus planus. Viskas seksis geriau ir jausitės laimingesni, jeigu turite patikimus partnerius, tarpininkus. Vertėtų sutvarkyti oficialius dokumentus, nevilkinti svarbių reikalų sprendimo. Artėjant savaitgaliui, jūsų draugijos vis labiau lauks bičiuliai, bendraminčiai. Galite sužinoti kažką svarbaus iš pasaulį apkeliavusio asmens.


DVYNIAI


Šią savaitę lengvai neateis nei pinigai, nei autoritetas, nors galbūt būsite kupini optimizmo ir tikėsitės gerų perspektyvų. Gali būti, kad iš toli atvykęs asmuo mėgins įsikišti į jūsų gyvenimą, kaip nors jį keisti. Pravartu konsultuotis su specialistais, jeigu reikia protingų ir naudingų patarimų. Būkite itin atsargūs kelyje ir bendraudami su nepažįstamais veikėjais. Savaitgalį jus užvaldys įvairūs troškimai. Jums derėtų apsispręsti dėl savo dvilypių norų, atskirti, kurie tikrai yra jūsų interesai, o kurie kitų jums įpiršti.


VĖŽYS


Šią savaitę kils įtampų santykiuose. Galite neteisingai suprasti jums rodomą dėmesį, keliamus reikalavimus, pajusti konkurentų nepasitenkinimą ar pan. Pasitelkite kantrybę ir diplomatiją. Neišsisukinėkite, jeigu reikia grąžinti skolas, mokėti mokesčius. Regis, būsite lengvai išvedami iš doros kelio, domėsitės erotika, finansinėmis avantiūromis, lengvo praturtėjimo būdais. Nepažįstamas asmuo gali pateikti pasiūlymą. Savaitgalį būsite linkę klajoti po platų pasaulį mintimis arba realiai. Galite susidomėti užsieniečiu.


LIŪTAS


Šią savaitę vienaip ar kitaip turėtų spręstis klausimas, susijęs su įsidarbinimu, tarpininkavimu, partneryste arba sveikatos aktualija. Venkite pernelyg įsipareigoti, užsikrauti dar daugiau darbų, jeigu nekaip jaučiatės. Į negalavimus nenumokite ranka. Gerų dalykų galite prisigalvoti ir nuspręsti drauge su šeima. Visgi gyvenimo partnerio elgesys galbūt privers rimčiau pamąstyti apie asmeninių santykių ateitį. Saugokitės avarinių situacijų, agresijos. Savaitgalį kils ūpas išlaidauti. Labiau save kontroliuokite.


MERGELĖ


Šią savaitę už kai kuriuos malonumus ar principus gali tekti užmokėti didesnę kainą nei jie iš tikrųjų verti. Venkite kategoriškų pareiškimų, netaktiškų pastabų. Pasitelkite kantrybę bendraudami su vaikais. Regis, darbe plėšysitės iki paskutinių jėgų, bet nesijausite pakankamai įvertinti. Ne vadovai, ne kolegos, o tik mylimas žmogus nepagailės pagiriamojo žodžio. Stenkitės suderinti darbą ir poilsį, nepuldami į kraštutinumus. Savaitgalį jus tikrai džiugins ne vienatvė, o artimas žmogus šalia.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę padaugės pareigų šeimai, tėvams. Uoliai tvarkysite buitį, aplinką. Prieš savo valią galite būti įtraukti į kitų žmonių rūpesčius arba nuostolingų eibių prikrės vaikai. Regis, jūsų aplinkoje yra žmonių, linkusių jums kenkti, trukdyti. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos ir padorumo. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus, saugokite juos nuo pavojų. Savaitgalį jums turbūt pavyks įveikti nelengvą dalykinę, techninę ar ūkinę problemą, pagerinti augintinių laikymo sąlygas. Nepamirškite rūpintis sveikata, grožiu.


SKORPIONAS


Ši savaitė bus įdomi, jeigu užsiimate žiniasklaida, tarpininkavimu, reklama, mokslu, komercija. Visgi išvengti nesusipratimų bus gana nelengva, kas nors būtinai jus supras klaidingai ar išprovokuos aštresnį žodį. Saugokitės agresijos, avarijų. Geri darbai, pastangos dėl savo šeimos, namų, asmeninės gerovės nenueis veltui, tačiau pavojinga pervertinti savo jėgas. Savaitgalį galite sulaukti dėmesio ženklų iš dominančio žmogaus. Gali būti įvertinti jūsų arba jūsų vaikų sportiniai, kūrybiniai gabumai.


ŠAULYS


Šią savaitę tikriausiai teks tvarkyti dokumentus ir reikalus, susijusius su darbu ar įsidarbinimu, verslu, nekilnojamuoju turtu, nuoma. Stenkitės būti atlaidūs ir gailestingi tiems, kas jus nuskriaudė, įžeidė ar nesupranta. Nemokykite kitų, kaip gyventi. Visų pirma, atsigręžkite į save ir savo aplinką - ar patys viską darote nepriekaištingai. Vairuokite atsargiai, nes išsiblaškymas silpnins jūsų reakciją. Savaitgalį domėsitės galimybėmis patogiau susitvarkyti namus ar padirbėti, kad papildytumėte piniginę.


OŽIARAGIS


Šią savaitę jūsų mintys suksis apie pelną, uždarbį, kūno bei sielos komfortą. Tikriausiai gausite pinigų, bet tuoj pat suskubsite juos išleisti. Iš tikrųjų jums derėtų pataupyti ir jėgas, ir nervus, ir pinigus, o versle, komercijoje - viskuo abejoti ir tikrinti. Spontaniškumas, rizika šiuo metu veikiausiai nepasiteisins. Tačiau savaitgalis bus palankus bendravimui, naujoms pažintims. Galite susitikti įdomų pažįstamą, buvusį kaimyną ar kt. Su pasimėgavimu bus kalbama apie senus gerus laikus, bendrus potyrius.


VANDENIS


Šią savaitę jausitės kiek vieniši, gailėsite savęs ir likimo nuskriaustų žmonių. Gali būti pakirstas jūsų pasitikėjimas kolegomis, aplinkiniais. Atrodys, jog niekam nerūpite, o jūsų gyvenimas įstrigo aklavietėje. Net jei viskas krenta iš rankų, pasistenkite valdytis ir išvengti nemalonumų dėl girtavimo, aplaidumo. Verslo, investicijų klausimais atsiras mėgėjų patarinėti ir dosniai žadėti, tad būkite atsargūs - nepraraskite galvos. Savaitgalį pamirškite varginamus reikalus ir pasilepinkite maloniu atokvėpiu, skaniu maistu.


ŽUVYS


Pirmomis dienomis sulauksite dėmesio iš draugų, kolegų. Galite gauti kvietimą į renginį. Kažkodėl tai kels ne vien džiugesį, bet ir susirūpinimą. Per neapdairumą galite prisidaryti problemų. Regis, kils mintis į viską numoti ranka, mesti pradėtus darbus, projektus. Kita vertus, ši savaitė gali išgydyti nuo iliuzijų kai kurių asmenų ar idėjų atžvilgiu. Jums daug kur padės paaštrėjusi intuicija, kūrybinis polėkis, geras skonis. Savaitgalį turbūt sugebėsite atsikratyti vidinio nerimo ir pasijusti laisvi, laimingi.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis