Kaip vyrai skirsto trisdešimtmetes ir vyresnes moteris

Ištekėjusi, pusiau ištekėjusi, užkietėjusi senmergė - kuriai iš šių grupių priklausote?

Šįkart kalbėdami apie moteris virš 30-ties vyrai žodžių nevynioja į vatą. Tad neturinčioms humoro jausmo šios, šokiruojančios savo atvirumu, portale infowoman.com.ua pateiktos klasifikacijos geriau neskaityti.

Labai ištekėjusi
Turi vyrą, vieną-du-tris-keturis vaikus, darbą, virtuvę ir milijoną rūpesčių. Jos gyvenimas taip griežtai surikiuotas minučių tikslumu, kad įsiterpti į jį beveik neįmanoma. Pasimatymui bus skirtos 17 minučių, pakeliui tarp jos darbo ir vaikų darželio. Apie jokius spontaniškus pasimatymus, pasivaikščiojimus ar kultūrinius renginius geriau nesvajoti. Mylisi vangiai ir retai, tuo pat metu galvoja apie nepadžiautus skalbinius ir vaiko dvejetą. Orgazmo nepasiekia, o jei sekso metu ir surinka, tai dažniausiai kažką panašaus į tai: „Oi, pamiršau vištą iš šaldiklio ištraukti!"

Pusiau ištekėjusi
Vyras jai reikalingas tik kaip bankomatas ar socialinio statuso simbolis. Mylisi lengvai, noriai ir dažnai - tiek su savo vyru, tiek su kitais. Kultūriniams renginiams daug laiko neturi, nes visą laiką ir energiją skiria santykių su buvusiais vyrais ir jų dabartinėmis žmonomis glaistymui ir palaikymui arba naujų partnerių paieškai. Orgazmo nepasiekia, nes lemiamu momentu prisimena turinti susitikti su kitu meilužiu ir išlekia į pasimatymą, palikusi voliotis savo prabangius apatinius.

Motušė
Į visus žiūri iš aukšto ir ryžtingai sau skinasi kelią galingu biustu. Už pavadėlio vedasi vyrą, ant kurio joja porelė vaikų, šuo ir katė. Draugauja su meilužių žmonomis ir jų vaikais, dovanoja joms savo virtų uogienių ir aptarinėja bendrų vyrų privalumus bei trūkumus. Į pasimatymą su meilužiu atsiveda savo vaikus, dalykiškai pasiūlydama jiems pažaisti ar pažiūrėti filmukus, kol ji „su dėde aptars kai kuriuos reikalus". Įsakinėja visur, visiems ir visada, miegamasis - ne išimtis. Orgazmą pasiekia tik išgirdusi beldimą į duris ir tylų vyro šnabždesį: „Mieloji, pavėluosim į tėvų susirinkimą."

Išsiskyrusi pelytė
Nedidelis butukas, mažas vaikas, dažniausiai miegantis tame pačiame kambaryje, vaišėms - arbata ir liūdni prisiminimai apie subyrėjusią santuoką. Seksas skubotas, neišleidžiant nė menkiausio garso, kad nepabustų vaikas ir ko nors blogo nepagalvotų kaimynai. Orgazmo nepatiria, bet labai nori būti globojama. Kad neliktų viena, susitaiko su bet kokiomis sąlygomis ir elgesiu.

Išsiskyrusi gyvatė
Vaikų neturi, butas - prašmatnus, automobilis - naujas, sumanaus advokato iškovotas iš buvusio vyro. Visus vyrus laiko niekšais ir naudojasi jais be jokių skrupulų. Turi daug laisvo laiko, todėl mėgsta kvietimus į prabangius restoranus ir kailinių salonus. Orgazmą pasiekia tik su turtingais vyrais. Išgręžusi viską, meilužį ramiai išmeta lauk.  

Išsiskyrusi romantikė
Vis dar tiki tikros ir didelės meilės egzistavimu, net jei tai nutinka 43-ią kartą. Nešioja dideles skrybėles, daug amuletų, apyrankių, grandinėlių, dėvi plačius sijonus ir beformius megztinius. Į viešumą eina noriai, tačiau geriau jos ten nesivesti, nes pridaro daug nepatogumų nuolatiniu aikščiojimu, žavėjimusi ir kitokiomis audringomis emocijomis. Orgazmą patiria vos išvydusi savo mylimąjį ir ši būsena tęsiasi tol, kol jis išeina. Tarporgazminis laikotarpis sklidinas juodos melancholijos ir liūdesio.

Vienišė senmergė
Stilius griežas, kalbos tonas - dar griežtesnis, išprusimas - pribloškiantis. Paprastai būna perskaičiusi viską, nuo Homero iki Murakamio. Ir viską - originalo kalba. Į buitį žiūri niekinamai. Minta sumuštiniais ir pusfabrikačiais, geria arbatą iš pakelio ir visiškai nesirūpina interjeru. Orgazmą patiria tik su protingesniais už save vyrais, taigi, galima sakyti, nepatiria niekada. Galėtų tikti viešumai (jei ignoruosim jos senamadišką aprangos stilių), nes pribloškia visus savo erudicija. Bėda ta, savo nuomonę reiškia pernelyg kategoriškai ir garsiai, neslėpdama paniekos neišprusėliams plebėjams.

Vienišė linksmuolė
Strikinėja, šokinėja, kvatoja, kikena, plepa... Visada tokia linksma, kad gali bet ką išvesti iš proto. Tiesą sakant, ir pati neatrodo labai protinga. Dažniausiai yra apkūnoka, bet dėl to nė kiek nesikremta. Gali valandų valandas pasakoti apie kokį nors smagų vakarėlį merginų bendrabutyje. Nesiliauja to daryti net mylėdamasi, trumpam nutyla tik patyrusi orgazmą, bet ir vėl užsiveda. Lieka gera draugė net ir su tais vyrais, kurie ją palieka.

Vienišė paprastoji
Atrodo tvirta ir pasitikinti savimi, tačiau taip pat tvirtai žino, kad jos tikslas - vedybos. Jo siekia ramiai ir užtikrintai. Kiekvieną vyrą vertina pagal tinkamumą šeimai. Viską planuoja iš anksto. Neblogai gamina. Yra protinga, bet to nedemonstruoja. Neturi draugių arba nebent jau niekada su jomis nepažindina. Mylisi retai, bet reguliariai. Orgazmo nepatiria, nes tuo metu galvoja, ar verta nuo šito vyro susilaukti vaiko.

Svajonių moteris
Visada laisva ir pasiruošusi susitikti. Nereiškia priekaištų, net jei mylimasis ją prisimena kartą per  metus. Vyro neturi, bet ir nėra pamišusi dėl noro ištekėti, todėl niekada neįsisiurbia, lengvai skiriasi ir nekelia jokių bjaurių scenų. Skaniai gamina, noriai mylisi, visada pasiekia orgazmą ir sutinka su visomis sekso pozomis. Viešumoje elgiasi maloniai, kalba protingai, bet ne per daug - leidžia atsiskleisti vyrui.. Rūpinasi savo išvaizda, bet neskiria jai pernelyg daug laiko, nes yra iš prigimties graži ir liekna. Pati save išlaiko, bet kartais leidžia vyrui apmokėti sąskaitą, kad paglostytų jo savimeilę. Vienintelis trūkumas - ji neegzistuoja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis