Vyrų nežavi moterys, atsiduodančios pirmą naktį

Nepaisant seksualinės revoliucijos ir mažėjančių lyčių stereotipų skirtumų, moterų teisė į neįpareigojantį seksą vis dar pripažįstama nenoriai.

Nors, atvirai paklausti, dauguma vyrų sako nematą skirtumo, ar moteris atsiduoda pirmą naktį ar ketvirtą, anoniminės apklausos rodo ką kita. Ir šįsyk kalbame ne apie kokias nors giliai religingas ir puritoniškas šalis. Kaip skelbia „The Daily Mail", vienos pažinčių svetainės D.Britanijoje atlikta apklausa parodė - beveik pusė apklaustų vyrų teigia, kad moteris, sutikusi pasimylėti per pirmąjį pasimatymą, turi nedaug šansų tapti ilgalaike drauge.

Iš esmės jie neturi nieko prieš tokias moteris, pripažįsta jų teisę į kūniškus malonumus, tačiau apklaustiesiems buvo sunku įsivaizduoti tokią moterį savo žmona ir vaikų motina.

Pagrindinis motyvas - jei ji taip noriai ir lengvai atsidavė man, vadinasi, panašiai elgiasi ir su kitais vyrais. Tai niekaip nederėjo su svarbiausiais bruožais, kuriais, jų nuomone, turi pasižymėti jų moteris - sąžiningumu, savigarba ir ištikimybe.

O štai moterys pasirodė daug tolerantiškesnės, vis dar pripažindamos vyrų teisę prašyti sekso vos susipažimus - į vyro pasiūlymą pasimylėti per pirmą pasimatymą tik 39 proc. reaguotų neigiamai ir atsisakytų su tokiu „ištvirkėliu" toliau bendrauti. Negana to, netgi priešingai -  kai kurios jų  įsižeistų, neišgirdusios tokio vyro ketinimo.

Ką gi, žaidimo taisyklės nesikeičia - vyras privalo norėti, moteris - „neduoti".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis