Viena garsiausių kinų aktorių garsėja ne tik vaidmenimis, bet ir stiliumi

Itin populiari aktorė Fan Bing Bing žavi išskirtiniu stiliumi, kurį demonstruoja ant raudonojo kilimo.

Vaidinti pradėjusi būdama 15 metų, Fan netruko išgarsėti nusifilmavusi TV seriale „Princess Pearl“, tai buvo jos tramplinas į karjerą. Prasidėjo vakarėlių, kino renginių ir premjerų maratonas, kuris tęsiasi iki šiol, o aktorei nestinga išmonės kiekvieną kartą stebinti nauju įvaizdžiu.

Fan Bing Bing
Fan Bing Bing
Scanpix

Fan Bing Bing
Fan Bing Bing
Scanpix

Paklausta, kaip apibūdintų savo stilių, F.Bing Bing sakė, kad jis unikalus ir patogus, aprangos elementai tarytum sudėlioti be pastangų. Aktorė visuomet atrodo puikiai, bet, kaip ir visus, ją kartais apninka prasta nuotaika, slogutis. Tuomet Fan pasislepia po akiniais nuo saulės, kurių teigia turinti galybę: nuo klasikinių iki avangardinių.

Apie rytietišką madą aktorė atsiliepia šiltai, jai malonu, kad 2013 m. pavasario ir vasaros kolekcijose dauguma kūrėjų interpretavo Rytų stilistiką: „Manau dizainerius traukia Rytų paslaptingumas ir savita elegancija, pavyzdžiui, tradicinė kinų suknelė cheongsam yra subtilus gracijos ir dramos derinys.“ Pasak Fan, domėjimąsi Rytais skatina ir populiarėjančios, savitu stiliumi žavinčios aktorės Maggie Cheung, Gong Li ir kitos.

Fan Bing Bing
Fan Bing Bing
Scanpix

Fan Bing Bing (dešinėje)
Fan Bing Bing (dešinėje)
Scanpix

Fan Bing Bing
Fan Bing Bing
Scanpix

Fan Bing Bing gėrisi mados namų „Alexander McQueen“ kūryba, mielai renkasi Stephane Rollando, Elie Saabo ir Marco Jacobso apdarus: „Jie atitinka mano stiliaus koncepciją.“ Žurnalui „Net-A-Porter“ aktorė prasitarė, kad stiliaus pažiba vadintų iš Danijos kilusią manekenę Freją Behą Erichsen, jos įvaizdis įmantrus, keistas, o kartu ir elegantiškas.

Fan Bing Bing
Fan Bing Bing
Scanpix

Ant raudonojo kilimo pozuojanti Fan, dažnai vilki ir tradiciškas suknias, tai duoklė tėvynei Kinijai. Aktorei gražiausia „Laurence Hsu“ kurta suknelė, kurią F.Bing Bing vilkėjo 2010 metų Kanų kino festivalyje.

Fan Bing Bing
Fan Bing Bing
Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis