Dizainerė V.Jakučinskaitė: dabartiniai TV šou - labai primityvūs

„Net ir praėjus dešimčiai metų suprantu, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kada būčiau pasigailėjusi dalyvavusi realybės šou. Jis man davė labai daug drąsos veikti, išmokė greitai reaguoti į situaciją, priimti sprendimus bei suvokti, ko esi vertas“, – sako 2003 metais TV3 televizijos rodytame realybės šou „Holivudas“ išgarsėjusi drabužių dizainerė Viktorija Jakučinskaitė.

Pasak žinomos moters, ji, dar tuo metu drabužių dizaino studentė, po realybės šou sulaukė kur kas daugiau pasiūlymų. „Tu gali belstis į daugelį durų, nes esi žinomas žmogus. Tačiau toliau – jau turi rodyti ką moki“, – nepilstydama iš tuščio į kiaurą sako daugelį garsenybių puošianti žinoma dizainerė Viktorija.

Ji įsitikinusi, kad realybės šou padeda jauniems žmonėms suvokti, ar jie turi talentą, ar verčiau jiems gyvenimo kelią rinktis kita kryptimi. „Iliuzijos tapti žvaigžde dingsta labai greitai, jei esi to nevertas. Tačiau talentingiems – tai geriausias tramplynas į sėkmę“, – tikina Viktorija, pati šią tiesą patyrusi savo kailiu.

Tačiau Viktorija pripažįsta, jog šiuo metu rodomi realybės šou tapo labai primityvūs. „Mes buvome šou – jauni, užsispyrę, talentingi, o pigiais triukais bandžiusieji sužibėti mūsų fone atrodė absurdiškai. Tačiau iš dabar rodomų šou gali išsinešti tik sugadintą reputaciją...“ – kalba dizainerė apie gėdą ir skurdą mainais už dalyvavimą šiuo metu transliuojamuose realybės šou.

Prisimindama kadaise turėtą troškimą dalyvauti realybės šou, Viktorija atskleidžia labai kruopščiai rinkusis ne tik patį projekto formatą, bet ir televiziją. „Sąmoningai pasirinkau TV3, nes ši televizija deklaruoja tas vertybes, kurios sutampa su mano. Eidama į „Holivudą“ jaučiausi saugi ir užtikrinta dėl kokybės“, – apie gerai apgalvotus žingsnius į populiarumą pasakoja šiandien jau garsi drabužių dizainerė V. Jakučinskaitė.

Praėjus dešimčiai metų, TV3 į eterį grąžina realybės šou pagal kruopščiai apgalvotą bei dalyvius, ir žiūrovus gerbiantį scenarijų. Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje ir Portugalijoje dalyvius žvaigždėmis padaręs realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) – netrukus ir TV3 eteryje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis