Nepamirštamam Valentino vakarui – romantiška naujiena

Artėjanti Šv. Valentino diena kasmet priverčia sukrusti daugybę porų, kadangi nustebinti antrą pusę nebanalia ir miela dovana dažnai būna ne taip paprasta.

Vis tik, geriausia dovana – parodytas dėmesys ir rūpestis, sako „Gera dovana“ ekspertai, kurie įkvėpti šios minties pristatė įsimylėjėliams skirtą dovaną „Stebuklingą dėžutę“.

„Šią dėžutę sukūrėme įkvėpti tikros romantiškos istorijos. Mūsų kūrybos vadovė užsiminė apie mielą dovaną, gautą iš mylimojo. Iš išorės ši dovana atrodė kaip paprasčiausia užrašų knygutė, tačiau jos viduje slėpėsi daugybė mylimojo ranka pasirašytų pasižadėjimų. Kiekvienas jų – tarsi atskira dovana, kuria gali pasinaudoti bet kada“, – apie dėžutės atsiradimą pasakoja „Gera dovana“ rinkodaros vadovas Martynas Navickas.

Gamintojo nuotr.

Pasak jo, šis pavyzdys rodo, kad kartais norint nustebinti antrą pusę pakanka tokių gražių darbų kaip skanūs pusryčiai į lovą, pėdų masažas ar tiesiog sekmadienio filmas pagal mylimojo ar mylimosios norą.

Rankų darbo „Stebuklingą dėžutę“ sudaro 20 šiltų, su subtiliu humoru parašytų pasižadėjimų – „Yra labai daug neragautų vyno rūšių. Pažadu, kad šiandien liks viena mažiau“, „Šią savaitę pamiegok ilgiau – išvesiu šunį kiekvieną rytą“, „Pagrobsiu Tave romantiškai savaitgalio išvykai prie jūros!” ir daugybė kitų.

Norintiems pažadėti kažką labai asmeniško yra palikta tuščių kortelių savo sumanymams, kiekvieną jų galima pasirašyti ranka ir dovanoti antrai pusei, prižadant išpildyti kiekvieną dėžutėje esantį norą.

„Stebuklingą dėžutę“ galima rasti „Gera dovana“ dovanų salose didžiuosiuose prekybos centruose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis