Vyrams sekso reikia daugiau? Šis ir kiti mitai apie seksą (II)

Mitų apie intymųjį gyvenimą tiek daug, kad skubame paneigti kelis iš jų.

1. Moters orgazmo pradžią liudija sukietėję speneliai.

Ši tarp vyrų paplitusi nuomonė - mitas. Sustandėję speneliai orgazmo nelemia.

2. Be paruošiamųjų glamonių jokia moteris nepatiria orgazmo.

Nemažai moterų didžiausią malonumą gali patirti per kelias sekundes, nesvarbu, ar prieš tai yra glamonėjamos, ar ne. Nebūtina parengiamuosius žaidimus priimti kaip išskirtinį fiziologinį aktą. Kai kurias dailiosios lyties atstoves geriau nei glamonės seksui nuteikia erotiniai pokalbiai, - tada pakanka vien prisiliesti, ir moteris atsiduria pakeliui į devintą dangų.

3. Moteris, kuri orgazmą patiria tik tuo atveju, jei papildomai stimuliuojamas klitoris, yra menkavertė.

Pasak seksologų, 70 proc. moterų reikia papildomai stimuliuoti klitorį. Kadangi priimta manyti, jog idealus yra tik įprastas lytinis aktas, kai kurios dailiosios lyties atstovės jaučiasi menkavertės, jei orgazmą patiria tik tuo atveju, jei papildomai stimuliuojama varputė. Į šią panašios standartinės klišės atima iš moters galimybę mėgautis seksu, juk orgazmo mylėdamasi tam tikromis pozomis ji gali nepatirti dėl anatominių ypatumų.

4. Kuo mažiau drabužių ant moters kūno, tuo seksualiau ji atrodo.

Vyrų apklausa rodo ką kita: seksualiausias moters drabužis - įprasti aptempti marškinėliai, ilgas sijonas su maksi skeltuku ir aukštakulniai bateliai.

5. Jei moteris nuolat vaikšto nuoga matant vyrui, baigsis tuo, kad mylimasis nustos jos geisti.

Netiesa. Juk paprastai geismą sužadina ne kūnas, o erotiškas elgesys. Vyrą sujaudinti galima ir nenusirengus, tačiau apsinuoginusios moters vilionė kur kas efektingesnė. Ir nesvarbu, kiek kartų jis matė ją nuogą. Kai kurie stipriosios lyties atstovai ypač karštai reaguoja į nuogumą: nusirengusi moteris ne tik kad neįkyrės - jis susijaudins kiekvienąkart, kai tik pamatys šią be drabužių.

6. Vyras, ryte pamatęs savo naują partnerę be makiažo, bus nemaloniai sukrėstas.

Statistika liudija priešingai: 69 proc. apklaustų vyrų mano, kad susivėlusi, nepasidažiusi moteris atrodo kur kas seksualesnė nei nepriekaištingai susitvarkiusi. 29 proc. stipriosios lyties atstovų, žiūrėdami ryte į savo draugės veidą, nemato jokio skirtumo tarp to, kaip ji atrodė vakare (pasidažiusia), ir to, kaip atrodo ryte - be makiažo.

7. Vyrams sekso reikia daugiau nei moterims.

Taip nėra, tačiau moterų troškimas mylėtis priklauso nuo hormonų įtakos organizmui. Vyrų seksualinis alkis visada yra toks pat.

8. Kvailos moterys lovoje geresnės.

Daugelis vyrų mano, kad kvailos moterys lovoje geresnės už protingas ir išmintingas. Tačiau ryšio tarp aukšto intelekto ir jausmingumo nėra. Kitas dalykas, kad ne visai išmintinga moteris kartais lengviau pasiduoda įkalbama, be to, yra mažiau reikli vyrui. Todėl šis šalia jos jaučiasi ereliu.

9. Masturbacija gali sumažinti lytinių organų jautrumą.

Priešingai, masturbacija didina lytinių organų jautrumą. Taip žmogus pažįsta pats save, išsiaiškina jautriausias vieteles. Žinoma, reikia jausti ribas. Jei pasidarai priklausomas nuo tokio pasitenkinimo būdo, tada tikrai lytiniai organai gali tapti mažiau jautrūs.

10. Jei žmona (meilužė, partnerė) masturbuojasi, reikia manyti, kad vyras jos seksualiai nepatenkina.

Taip mano dauguma vyrų. Ir dažniausiai nepagrįstai. Subrendusios moterys masturbuojasi ne todėl, kad yra nepatenkintos, o todėl, kad nori nors kelioms minutėms persikelti į erotinių fantazijų pasaulį ir patirti ne mažiau ryškius ir saldžius pojūčius, nei patiria su įprastu, tegul ir mylimu, partneriu. Ištirta, kad brandi maskvietė masturbuojasi 1, 2 kartus per savaitę, maždaug 15 proc. prancūzių tai daro 4 kartus per savaitę. 10 proc. moterų reguliariai naudojasi vibratoriumi.

11. „Paspausk mygtuką - gausi rezultatą."

Daugelis vyrų mano, kad pakanka stimuliuoti klitorį, ir moteris, anksčiau ar vėliau, patirs audringą orgazmą. Iš tikrųjų viskas ne taip paprasta. Vienoms patinka, kai klitoris stimuliuojamas stipriau, kitos geidžia švelnaus prisilietimo. Verčiau nesigėdyti ir aptarti su drauge, kokios glamonės jai malonesnės. Jei vyras apie tai kalbėti nenori, moteris turi pati jam viską pasakyti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis