Metaliniai papuošalai - madingi ir šį sezoną

Metaliniai papuošalai šįmet sparčiai išpopuliarėjo - nuo masyvių minimalistinių, iki subtilių grandinėlių ir koljė. Kitą sezoną metalas vis dar bus madingas, galbūt dažniau rinksimės auksą.

Auksinės riešinės ir antkakliai – vieni įspūdingiausių pavasari ir vasaros aksesuarų. Šalti, skulptūriški papuošalai tarytum įrėmina grakščius modelius, pabrėždami trapumo ir masyvumo kontrastą. Tokiais dizaineriai pataria puoštis prie vienspalvių minimalistinių apdarų, tuomet labiausiai išryškėja papuošalo forma ir grožis.

Reuters/Scanpix
Kate Beckinsale
Kate Beckinsale
Reuters/Scanpix

Metalines apykakles praėjusiais metais pasiūlė mados namai „Louis Vuitton“, tačiau dar ir šįmet žvaigždės jų neapleido. Garsenybės noriai renkasi metalinius papuošalus, nebijo ryškių siluetų ir grubumo.

Rihanna
Rihanna
Mavrixonline/Scanpix

Drąsesni tapo ir dizaineriai, 2013 m. pavasario ir vasaros kolekcijose jie nepabijojo sugretinti aukso ir sidabro spalvų. Skirtingų metalų papuošalais modelius papuošė dizaineriai Roberto Cavalli, Ricardo Tisci ir kiti. Mados namai „Givenchy“ pateikė novatorišką papuošalų versiją – integravo juos į drabužius.

AFP/Scanpix
AP/Scanpix

Metalui neatsispyrė ir raudonojo kilimo renginiuose besilankančios gražuolės. Jos pozuoja fotografams rankose laikydamos mažas tarytum dėžutės delnines, kaustytas metalu ir inkrustuotas gausybe deimantėlių.

Kady Z
Kady Z
AFP/Scanpix

Kasdieniškesnes metalu kaustytas rankines rudeniui ir žiemai pasiūlė mados namai „Etro“, „Burberry“, „Chanel“, „Salvatore Ferragamo“, „Just Cavalli“ ir „Valentino“. Vienų apkaustai – raityti, barokinio stiliaus, kitų rankinės puoštos kniedėmis ar metalinėmis grandinėmis.

Scanpix
Scanpix

Grandinėlių motyvas kartojasi ir tarp juvelyrinių gaminių. Madingiausi - stambių grandinių ar gausybės mažesnių papuošalai.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis