Pristatyti stilingi J.Statkevičiaus skėčiai

Dizaineris Juozas Statkevičius pristatė pirmąją savo kurtų skėčių kolekciją, kuri pasižymi ne tik originaliu dizainu, bet ir nepriekaištinga kokybe.

„Kaip dizaineriui, man tenka imtis įvairių darbų – nuo teatro kostiumų iki privačių lėktuvų interjerų bei eksterjerų kūrimo, tad ne išimtis ir skėčiai. Manau, jie turėtų patikti žmonėms, turintiems skonį ir vertinantiems kokybę, šiuolaikinį dizainą, – apie naujausią kolekciją pasakoja dizaineris J. Statkevičius. – Galima sakyti, kad skėtis yra eilinis daiktas, tačiau ir įprastam daiktui padaryti reikia daug laiko ir kūrybos: kiekviena detalė kruopščiai apgalvojama ir tikslinama daug kartų. Tai daugelio žmonių darbas, kurio rezultatas, turiu pripažinti, džiugina.“

Gamintojo nuotr.

Puikaus dizaino modernūs skėčiai yra neutralaus, visur derančio stiliaus pavyzdys. Šie skėčiai ypatingi: kotas iš tvirto plieno, kupolas – iš padidinto atsparumo drėgmei medžiagos, o 8 tvirtų stipinų atspari vėjui konstrukcija yra anglies pluošto rėmas. Pusiau automatinio valdymo mygtukas įtaisytas minkštoje guminėje rankenoje. Skėčių stilių galima rinktis iš penkių skirtingų variantų, kurių vienas yra „magiškas“ – šviesios spalvos kupolas su taškeliais lyjant nusidažo vaivorykštės spalvomis.

„Norėjome prieš netrukus prasidėsiantį lietingąjį sezoną ir Šv. Velykas nustebinti pas mus užsukančius žmones, pasiūlydami jiems patogiau ir pigiau įsigyti išskirtinio dizainerio skėčių ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir visoje Lietuvoje. Su šia garsiausio Lietuvos dizainerio darbų kolekcijos idėja esame novatoriai degalinių tinklų kontekste“ – naujieną komentuoja „Lukoil Baltija“ marketingo vadovė Ingrida Ivanauskienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis