Moteriška elegancija, įkvėpta gėlių

Ne kas kita, o moteriškumas atsiskleidžia LOULU ET TU rudens ir žiemos 2013-2014 kolekcijoje, kuri pabrėžia klasiką ir šiuolaikinę eleganciją. Visi kolekcijos kūriniai pavadinti gėlių – amžinos elegancijos bei grožio šaltinio iš gamtos – vardais.

Suknelės, kostiumėliai, palaidinės ir paltai, pagaminti iš aukštos kokybės audinių, ne tik pabudina klasikinius siluetus, bet ir įneša šviežio oro pliūpsnį į rafinuotos, savimi pasitikinčios, šiuolaikinės moters spintą.

"LOULU ET TU"
Gamintojo nuotr.

Tarp rudens ir žiemos 2013-2014 sezonui siūlomų drabužių puikiai įsitvirtino kūriniai iš tokių audinių kaip krepas, buklė, aksomas bei džersis. Buklė – tai visų laikų klasika. Kolekcijoje apstu suknelių, kostiumėlių, švarkelių, tinkančių tiek vakarui, tiek dienai, taip pat nuostabaus grožio paltų.

"LOULU ET TU"
Gamintojo nuotr.

Ypač patogus, jaukus ir elegantiškas yra džersis, linijoje – suknelės, švarkeliai, sijonai bei palaidinės iš keturių skirtingų audinių.

Nors dauguma kolekcijos suknelių bei sijonų yra pieštuko formos, žvaigždė – suknelė POPPY (liet. Aguona). Aptemptas iš tvirto džersio audinio pasiūtos suknelės viršus bei sijonas – tai rudens ir žiemos 2013-2014 sezono pažiba.

"LOULU ET TU"
Gamintojo nuotr.

Pagrindinės rudens žiemos 2013-2014 kolekcijos spalvos: juoda, įvairūs pilkos spalvos atspalviai, kupranugario bei įvairūs rudos spalvos atspalviai, šiurkšti raudona (angl. rustic red), mėlyna. Neliko pamirštos ir klasikinės spalvos – raudona ar pieno.

"LOULU ET TU"
Gamintojo nuotr.

LOULU ET TU išryškina moteriškumą, paklūsta klasikai bei elegancijai, pabrėžia griežtas linijas, vertina aukšta kokybę bei rafinuotumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis