Į A.Mamontovo koncertus kviečia mažiausias pasaulyje plakatas

Spalį keturis ypatingus, savo karjeros scenoje 30-mečiui paminėti skirtus koncertus surengsiantis Andrius Mamontovas toliau žinią apie juos skelbia centimetro aukščio ir tokio paties pločio plakatais.

Prieš keletą savaičių toks plakatas papuošė vieno Lietuvos prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelės sieną. Jį radusiam gerbėjui dainininkas padovanojo du bilietus į koncertą. Toks pats prizas laukia ir radusio dar vieną plakatą – šįkart jo buvimo vieta gerai žinoma, tačiau jį surasti bus šiek tiek sudėtingiau.

Keturis spalio savaitgalius Andrius surengs koncertus pagal formulę „AM + FOJE = 30”. Nuo naujausių iki seniausių dainų – visus kūrinius Andrius ketina atlikti su tais muzikantais, su kuriais šios dainos buvo įrašytos.

Tai reiškia, kad koncertuose bus galima išgirsti grojančius ir dabartinės Andriaus Mamontovo grupės narius, ir jo bendražygius iš 1997-aisiais išsiskirsčiusios grupės „Foje“.

„AM + FOJE = 30” - trisdešimt mano gyvenimo metų apibrėžianti lygtis. Pusę laiko, kurį iki šiol praleidau scenoje, muzikavau su „Foje“, tiek pat laiko tęsiu solinę karjerą“, - sako Andrius Mamontovas.

Visuose keturiuose koncertuose dalyvaus visi prie Andriaus jubiliejaus prisidėsiantys muzikantai. Tarp jų – buvę „Foje“ nariai Arnoldas Lukošius, Algis Kriščiūnas, Darius Burokas, Romas Rainys, Eugenijus Pugačiukas, Saulius Valikonis.

Spalio 5 dieną jubiliejaus koncertas vyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, spalio 12 dieną – Kauno „Žalgirio“ arenoje, spalio 19 dieną – Šiaulių arenoje, o spalio 26 dieną - Vilniaus „Siemens“
arenoje.

Didelio gerbėjų susidomėjimo sulaukė ir vaizdo įrašas, kuriuo Andrius kvietė surasti ir pasiimti mažiausią jo koncertų reklamos plakatą. Užduotis nebuvo sunki – gerbėjai šią mįslę iššifravo greičiau nei per pusvalandį.

Kovo pabaigoje dainininkas viešėjo Kinijoje. Ne kaip turistas – dainininkas surengė koncertus Pekine ir Šanchajuje gyvenantiems lietuviams. „2013-ieji man – kraštutinumų metai. Rudenį laukia koncertai didžiausiose Lietuvos arenose. Bet prieš tai surengiau koncertus, kuriuos galima priskirti prie mažiausių mano karjeroje – abiejuose miestuose susirinko maždaug po 50 žiūrovų“, - komentuoja dainų autorius ir atlikėjas.

Dabar Andrius skelbia naują žaidimą. Jis vėl priklijavo mažiausią koncerto plakatą pasaulyje. Plakatą suradusiam, nusifotografavusiam prie jo ir dainininkui perdavusiam žmogui Andrius taip pat įteiks du bilietus į bet kurį iš savo jubiliejaus koncertų.

„Labai įdomu, ar atsiras šio žaidimo laimėtojas“, - šypsosi Andrius Mamontovas.

Vaizdo įrašas, kuriame matyti kur pakabintas plakatas:

http://www.youtube.com/watch?v=Dc_FizmPIos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis