Astrologinė prognozė savaitei

Rytų horoskopas balandžio 17-24 dienoms.

Ožiaragiai kitos savaitės pradžioje gali tikėtis solidžių pajamų. Pelno gali duoti neseniai sudarytas sandoris, o gal draugas jums grąžins pinigus, paskolintus prieš daug metų. Būkite atsargūs su verslo partneriais, kitaip turėsite nereikalingų problemų. Pasistenkite nedalyti pažadų, nes juos įvykdyti bus labai sunku.

Vandenio ateinančiomis dienomis laukia susitikimai su naujais žmonėmis. Galimi labai teigiami poslinkiai finansų srityje. Kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai pakeis aplinką, kaip ir tikėjosi. Svarbių sprendimų priėmimą teks atidėti, nors galiausiai viskas susiklostys palankiai. Nepražiopsokite svarbios informacijos.

Žuvys, pasinėrusios į kasdienius rūpesčius, gali nepastebėti, kad asmeniniuose santykiuose bręsta konfliktas. Jo bus galima išvengti, jeigu jūs pasistengsite neriboti artimų žmonių laisvės ir juos gerbsite, užuot nepagrįstai įtarinėję. Pamirškite savo ambicijas ir nesistenkite primesti savo nuomonės kitiems.

Avinai kitą savaitę turėtų būti taupūs. Pasistenkite apskritai neišlaidauti, ypač jei jūsų žinioje yra valdiškų lėšų, o grynųjų pinigų šiuo metu neturite. Būtinai sutvarkykite reikalus, kuriuos jau seniai atidėliojate. Jei dabar neįvykdysite savo įsipareigojimų, tai aplinkiniai jumis nebepasitikės.

Jaučiai gali tikėtis, kad jų materialinė padėtis smarkiai pagerės. Už tai galėsite dėkoti tik sau, kadangi šie finansiniai srautai bus sąžiningo jūsų darbo netolimoje praeityje rezultatas. Bendraudami su vyresnybe, būkite aktyvūs ir atkaklūs, ginkite savo teisėtus interesus.

Dvyniai gaus pažiūrėti viliojančių pasiūlymų, bet nereikėtų skubėti priimti sprendimų, pirma pasverkite savo galimybes. Neplanuokite pernelyg daug darbų kitai savaitei - galite nespėti jų atlikti. Kruopščiai apgalvokite visus jums aktualius uždavinius ir imkitės tik svarbiausių.

Vėžiai kitą savaitę vis dėlto turės atlikti savo tiesiogines pareigas darbe, kur jiems dažnai pavykdavo išsisukti nuo darbo proceso įvairiomis dingstimis. Vyresnybė bus nepatenkinta, jeigu jūs vėl mėginsite tai daryti. Neįsižeiskite dėl pastabų - vadovybė tenori, kad jūs dirbtumėte tą darbą, už kurį jums moka.

Liūtai įveiks visas kliūtis savo kelyje. Jums svarbūs klausimai kitą savaitę bus sėkmingai išspręsti. Panaudokite savo gebėjimą bendrauti, kad pasiektumėte norimų rezultatų. Pasidalykite savo idėjomis su bendradarbiais, pasiūlykite atsisakyti tradicinių darbo metodų.

Mergelės turėtų veikti ryžtingai ir maksimaliai išnaudoti naujas galimybes. Kitą savaitę turėsite puikią progą pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę minimaliomis pastangomis. Tai leis padėti pamatus naujiems dideliems laimėjimams. Teigiami pokyčiai galimi pirmiausia karjeros srityje.

Svarstyklės kitą savaitę turės puikią galimybę parengti naujus ateities planus. Jūs iškart galėsite pradėti juos įgyvendinti. Artimiausiomis dienomis gausite daug informacijos daugeliu klausimų, išplėsite savo akiratį. Taikykite įgytas žinias praktiškai, tai gerokai padidins jūsų autoritetą.

Skorpionams seksis visur kur. Jūs surengsite naudingas derybas, turėsite galimybę realizuoti numatytus planus. Tik vadovaukitės blaiviu protu, atsisakykite nereikalingų emocijų. Jums reikalinga kantrybė ir santūrumas. Blaškymasis ir įtampa tik trukdytų siekti užsibrėžto tikslo.

Šauliai įkops į sėkmės viršūnę kur kas greičiau nei tikėjosi, jeigu kitą savaitę pademonstruos geriausias savo dalykines savybes. Vyresnybė deramai įvertins jūsų nenuilstamas pastangas ir pritars jūsų iniciatyvoms. Visuose savo darbuose galite tikėtis draugų ir artimųjų paramos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis