Kas tapo stilingiausiomis pasaulio garsenybėmis?

Paskelbtas stilingiausių pasaulyje garsenybių sąrašas, kuriame atsidūrė už aristokratišką įvaizdį vertinama Kembridžo princesė Catherine bei stiliaus pažiba tituluojama dizainerė Victoria Beckham. Tačiau nei viena iš jų nepelnė pirmosios vietos, stilingiausia garsenybe tapo „Saulėlydžio“ sagos žvaigždė Kristen Stewart.

Kaip ir kasmet garsus žurnalas „Glamour“ paskelbė geriausiai besirengiančių garsenybių sąrašą. Pirmoji vieta atiteko jaunai aktorei K. Stewart. Tai jau antras kartas iš eilės, kai ji atsiduria šio dešimtuko viršūnėje. Aktorė pelnė stilingiausios titulą už gebėjimą derinti eleganciją ir jaunatvišką roko dvasia alsuojantį stilių. Nors renginiuose Kristen žavi nėrinių sukniomis, drąsiais ansambliais, kasdienė jos apranga nė iš tolo nepanaši į vertą pagyrų. Dažniausiai aktorė vilki paprasčiausius marškinėlius, džinsus ar trikotažines kelnes, kartais pamiršta ir susišukuoti.

Aktorė Kristen Stewart
Aktorė Kristen Stewart
Reuters/Scanpix
Gatvėje aktorės Kristen Stewart nė neatpažintum
Gatvėje aktorės Kristen Stewart nė neatpažintum
Scanpix

Antroje vietoje atsidūrė aktorė Emma Watson. Stilinga mergina pripažino, kad išsirinkti apdarus jai nėra lengva, ypač sunku atrodyti seksualiai. „Per fotosesijas stilistai nori mane įsprausti į mini sijonėlius, tačiau jie ne man! Niekada neišeičiau įprastą dieną užsisegusi trumpo sijonėlio. Po fotosesijų stengiuosi kuo greičiau iš jų išlysti ir grįžti prie patogios aprangos.“, – atviravo Emma. Pasak aktorės, jos seksualumo samprata kitokia, tai anaiptol ne trumpos suknutės ir gilios iškirptės, o kaip tik pridengtas kūnas, keliantis smalsumą.

Aktorė Emma Watson
Aktorė Emma Watson
Sipa/Scanpix

Kmbridžo hercogienei Catherine Middleton teko trečioji vieta. Catherine stilius itin sužibėjo pastaruoju metu, besilaukianti hercogienė geba išlaikyti nepriekaištingą įvaizdį. Jos seserei Pippai Middleton pasisekė mažiau, jauna moteris atsidūrė 15-oje vietoje.

Kembridžo hercogienė Catherine Middleton
Kembridžo hercogienė Catherine Middleton
Reuters/Scanpix
Pippa Middleton
Pippa Middleton
AP/Scanpix

Tarp stilingiausių garsenybių taip pat pateko: aktorės Emma Stone, Blake Lively, Keira Knightley bei Lily Collins, atlikėjos Taylor Swift, Beyonce, manekenė Kate Moss ir kitos pramogų pasaulio žvaigždės.

Stilingiausių TOP 10
1. Kristen Stewart
2. Emma Watson
3. Catherine Middleton
4. Emma Stone
5. Taylor Swift
6. Victoria Beckham
7. Cheryl Cole
8. Blake Lively
9. Katy Perry
10. Beyonce

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis