Pirmosios 4 filmo „Apgaulės meistrai“ minutės privers patikėti magija

Intriguojantis trileris „Apgaulės meistrai“ (angl. „Now You See Me“) – neabejotinai vienas laukiamiausių šios vasaros filmų. Neprilygstamo iliuzionistų kvarteto triukai jau dabar kelia susižavėjimo bangas internete. Naujosios juostos kūrėjai nekantraujantiems gerbėjams pateikė tikrą dovaną – leido jau dabar pamatyti pirmąsias keturias filmo minutes, kurios neabejotinai privers patikėti magija ir neįtikėtinu herojų meistriškumu.

Kino kompanijos „Summit Entertainment“ išplatintame filmuke žiūrovai supažindinami su keturiais pagrindiniais personažais, kuriuos įkūnija aktoriai Jesse Eisenbergas, Woody Harrelsonas, Dave’as Franco ir Isla Fisher. Visi jie – garsūs ir sėkmingi magai, kurie suvienija savo jėgas, kad įgyvendintų iki šiol neįmanomu laikytą sumanymą ir parodytų publikai didžiausią triuką žmonijos istorijoje.

Pirmosios keturios filmo „Apgaulės meistrai“ minutės:
http://www.youtube.com/watch?v=-GQ1mC0PLI0&feature=player_embedded

Per pirmąsias filmo minutes žiūrovai gali išvysti magų stipriąsias puses. Pavyzdžiui, J.Eisenbergo stichija – kortos. Daugumą internautų išties nustebino tai, kaip jis atspėja merginos sugalvotą kortą. Beje, ar ir jūs žiūrėdami anonsą pasirinktumėte būgnų septynetą?

Organizatorių nuotr.
Kiek neramiau I.Fisher gerbėjams – aktorės herojei tenka vaduotis iš grandinių murkdantis vandens rezervuare, laikrodis tiksi, o galiausiai ant jos pasipila vanduo, kuriame knibždėte knibžda piranijų... „Mane visada žavėjo magija. Kai matai žmogų, atliekantį triuką, viduje tarsi pabunda vaikiškas optimizmas. Beje, Jesse Eisenbergas išties talentingas iliuzionistas, dabar jis gali atlikti įvairių triukų. To išmoko ir kiti kolegos“, – MTV televizijai sakė I.Fisher. Žurnalistai juokauja, kad filmo „Apgaulės meistrai“ reklaminė kampanija išties nepašykštės staigmenų, mat per spaudos konferencijas aktoriai galės pademonstruoti, ko išmoko filmavimų metu.

Filme „Apgaulės meistrai“ į iliuzijų bei magijos pasaulį taip pat pasinėrė tokie aktoriai kaip Markas Ruffalo, Morganas Freemanas ir Michaelas Caine‘as. Šios juostos žiūrovų laukia katės ir pelės žaidimas, kurio metu elitinės Federalinio tyrimų biuro (FTB) pajėgos mėgins sustabdyti superkomandą iš garsiausių pasaulio iliuzionistų, pasivadinusių „The Four Horsemen“. Stebinantis ir itin įtraukiantis trileris „Apgaulės meistrai“ Lietuvos kino teatrus pasieks birželio 14 dieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis