Meilės horoskopas birželio mėnesiui

Žvelgiant per asmeninių santykių prizmę birželis nėra itin paprastas mėnuo.

Taip pat skaitykite:
- Antihoroskopas: bjauriausi visų 12 Zodiako ženklų bruožai
- Astrologo nuomonė: koks yra geriausias vyras pagal zodiaką
- 13 vyrų seksualinių mitų, kuriuos moterys skuba paneigti

Bendra prognozė
Nors planetų teigiamos įtakos netrūks, vis dėlto sunkumų išvengti nepavyks. Pirmiausia, tai palies poras, kurias jungia ne bendri interesai ir panašus požiūris į gyvenimą, tik aistra. O jei įsimylėjėliai yra ir bendraminčiai, jiems bus gerokai paprasčiau įveikti kylančius sunkumus.

Mėnesio pradžia – laikas, kai bendraujant su antrąja puse būtina pasitelkti fantaziją, išmonę. Tuo metu vienišiai ne tiek ieško savo antrosios pusės, kiek žmogaus, kuris žavėtųsi jais, padėtų įgyvendinti įvairiausius planus. Dauguma šiuo metu gimsiančių romantiškų santykių taps tiesiog draugiškais ryšiais. Susibūrusios poros daugiau galvos apie ateitį nei dabartį: kurs planus, galvos, kaip juos realizuoti. Itin svarbu neakcentuoti vien materialinių dalykų, daugiau dėmesio skirkite emocijoms – tiek savo, tiek kitų.

Įdomu tai, kad iki 18 dienos susiburs labai daug nelygiaverčių porų, pavyzdžiui, tokių, kuriose moteris yra vyresnė už partnerį, ji užima aukštesnį postą arba yra tiesiog geriau susitvarkiusi gyvenimą. Pasiturinčioms moterims reikia turėti omenyje, kad šiuo metu sunkiau atpažinti alfonsą, yra rizika atsiduoti žmogui, kuriam rūpi tik jūsų pinigai.

Antroje birželio pusėje tikėtini sunkumai porų tarpusavio santykiuose – netgi tuose, kurie anksčiau vystėsi be ypatingų problemų. Paslaptys, nutylėjimai, povandeninės srovės vers jaudintis dėl ateities. Daugumai atsiras pagrindo suabejoti antrosios pusės ištikimybe. Užtat pagreitį įgaus slapti romanai, dėl kurių galvą gali pamesti net stabiliausi žmonės.

Romantinių santykių prognozė kiekvienam Zodiako ženklui
Avinai labai trokš patirti stiprius jausmus ir dėl jų bus pasiryžę bet kam. Šį mėnesį šio ženklo atstovų elgesį protingu nepavadinsi, tačiau nuostabu yra tai, kad kokias kvailystes bekrėstų, Avinai pasieks savo. Viena, ko jiems tikrai reikėtų saugotis – meilės trikampių. Jei netyčia tapote tokios geometrinės figūros kampu, tai ten užstrigsite rimtai ir ilgam.

Jaučiai spręs asmenines problemas su jiems būdingu kruopštumu, ir jiems seksis. Birželis – būtent tas mėnuo, kai dėl laimingos meilės prireiks sudėtingo ir gal net klastingo plano. Improvazijos nieko gero neduos. Mėnesio pabaigoje galite užmegzti santykius iš išskaičiavimo. Kaip nebūtų keista, jie bus harmoningi ir darnūs.

Dvyniai gali sutikti savo likimo žmogų darbe arba kokiame nors profesiniame renginyje. Įdomu, kad stipriems jausmams vystytis nesutrukdys net darbinių interesų konfliktas: birželio mėnesį Dvyniai gali įsimylėti savo konkurentą ir tarpusavio santykiuose pasiekti ypatingai darnaus sutarimo.

Vėžiui birželis atneš ne itin malonius susitikimus – tarkime, su žmonėmis, kurie kažkada jus įžeidė, įskaudino. Negana to, šitie žmonės gali norėti atnaujinti ryšius. Nesutikite! Grįžimas į tą patį vandenį sukels tik skausmo. Palankus laikas užmegzti naujas gražias pažintis yra birželio vidurys.

Liūtams nebus lengva išlaikyti dvasinę pusiausvyrą - jau labai nevienodai dėliojasi mėnuo. Birželis jums atneš tai viltis, tai nusivylimus, likimas tai apipils jus dovanomis, tai jas atims. Galimas ginčas su mylimu žmogumi arba nutrūks neseniai užsimezgę romantiniai ryšiai. Vis dėlto neturėtumėte nusiminti: į mėnesio pabaigą viskas susitvarkys.

Mergelėms birželis bus palankus. Ženklo atstovai įsimylės tik tuos, kurie to verti, ir jausmai bus abipusiai. Birželio mėnesį galimos pažintys kelionių metu. O gali būti, kad romantinė pažintis su svetimtaučiu vieną dieną baigsis santuoka.

Svarstyklėms šį mėnesį rekomenduojama kuo dažniau lankytis viešose vietose – būtent ten įmanoma užmegzti pažintis, kurios gali peraugti į rimtus santykius. Elkitės lengvai ir natūraliai - jums nereikės jokių pastangų siekiant kam nors patikti. Svarstyklės-vadovai gali užmegzti romaną su pavaldiniais.

Skorpionų laukia ramus mėnuo. Tai nereiškia, kad šį mėnesį nieko įdomaus nevyks, tiesiog tai atitiks jūsų lūkesčius ir galų gale gausite tai, ko norėjote. Svarbiausia – nesistenkite dirbtinai pripildyti gyvenimo emocijomis: tokiu būdu tik sukelsite audrą, kuri gali sugriauti net patvariausius santykius.

Šauliams verta pagalvoti apie ateitį. Atsakingas požiūris į asmeninį gyvenimą padės šio ženklo atstovams išvengti santykių, kurie galėtų jį sugriauti. Taip, birželio mėnesį jūs sutiksite nemažai simpatiškų asmenų, ir jei intuicija kuždės, kad jie jums tinka, neignoruokite jos. Žmogus, kuris gali tapti jūsų gyvenimo palydovu, pats jus susiras mėnesio pabaigoje.

Ožiaragiams birželis bus susijęs su svarbiais įvykiais arba ilgalaikių asmeninio gyvenimo planų kūrimu. Nemažai šio ženklo atstovų priims sprendimą rimtai įsipareigoti arba net vesti. O kai kurie nutars, kad jiems lemta būti vienišiems, tačiau būtent ši išvada netrukus bus sutriuškinta.

Vandenių birželio mėnesį laukia nemažai darbų. Mylimas žmogus reikalaus daugiau dėmesio negu įprastai (negana to, daugumai šio ženkolo atstovų teks rinktis iš dviejų žmonių, kuriems simpatizuojama). Vienišiai supras, kokį žmogų jie norėtų sutikti, ir būtinai sutiks, kai tik imsis konkrečių veiksmų.

Žuvys gali sau leisti plaukti pasroviui ir tiesiog nieko neveikti: jų laime ir gerove pasirūpins kitų ženklų atstovai. Galima naujų romantinių santykių pradžia, kurie vystysis taip, kaip jums ir norėtųsi, ir greitai suprasite, kad jums reikia visai ne to, apie ką svajojote anksčiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis