Odą jauninanti apsauga nuo saulės

Vasara netruks įpusėti, mėgausimės ne tik atostogomis, šiltais orais, bet ir saule. Ji, nors suteikia odai gražaus įdegio ir skatina vitamino D gamybą, turi ir šalutinių veiksnių. Apsaugoti odą nuo kenksmingo saulės poveikio svarbu visais metų laikais, o vasarą ypač. Ką siūlo šiuolaikinė grožio industrija, kokios priemonės yra efektyviausios?

Saulė yra pagrindinis veiksnys, darantis įtaką odos senėjimui. Ji skatina dėmių ir raukšlių atsiradimą, išsausina odą. Ar yra priemonių, kurios gali susidoroti su šiomis problemomis vienu metu? Žinoma! Vasarą moterys gali ne tik saugiai lepintis saule, nesibaiminti dėl pigmentinių dėmių, bet ir drąsiai darytis estetines odos procedūras.

Grožį puoselėjančių produktų kompanija „Laboratoires Filorga“ sukūrė „UV-Defence“ kremą, kuris padeda apsaugoti odą nuo žalingų saulės spindulių poveikio. Priemonės sudėtyje yra galingos apsauginės medžiagos, užkertančios kelią pigmentinėms dėmėms bei UV spindulių daromai žalai. Taip pat šiame kreme yra sudėtinių dalių, mažinančių senėjimo požymius.

Neleidžia susidaryti dėmėms
Kremas „UV-Defence“ yra daugiafunkcinis naujos kartos produktas. Jis pasižymi ne tik didele apsauga nuo abiejų tipų UV spindulių, bet ir reguliuoja pigmentaciją. Kreme esantis apynių ekstraktas veikia melanino sintezę. Jis padeda mažinti nuo saulės spindulių poveikio atsiradusias pigmentines dėmes ir apsaugo nuo naujų susidarymo.

Puiki apsauga
Kreme esantys saulės filtrai sukuria labai stiprų barjerą nuo UVB ir UVA spindulių poveikio ir laisvųjų radikalų susidarymo. Vitaminas E apsaugo nuo oksidacijos, kurią sukelia laisvieji radikalai.

Jauninamasis poveikis
NCTF, visų linijos produktų pagrindinė veiklioji medžiaga, kartu su hialurono rūgštimi stimuliuoja ląstelių aktyvumą, skatina bendrą odos regeneraciją. Kartu rudųjų dumblių ekstraktas turi uždegimą stabdantį poveikį, giliai drėkina saulės išsausintą odą.

Tinkamas po estetinių procedūrų
Kremą „UV-Defence“ patariama naudoti po estetinių procedūrų: šveitimų, injekcijų, procedūrų lazeriu ir t.t. Naujai susiformavusi oda išsiskiria jautrumu, tad jai būtinas intensyvus drėkinimas ir apsauga nuo saulės. Klinikiniai tyrimai įrodo, kad šis apsauginis kremas skatina odos regeneraciją, veiksmingai ją apsaugo ir spartina estetinių procedūrų rezultatus.

Gamintojo nuotr.
Ieškokite plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos centruose, salonuose „KristiAna“ bei www.filorga.lt, 40 ml – 145 Lt

Taigi, priemonę „UV-Defence“ galima naudoti prieš deginimąsi saulėje arba kaip kasdienę UV spindulių apsaugą. Tai optimali apsauga veido odai, padedanti kovoti su odos senėjimu. Šis kremas – idealus pasirinkimas po grožio procedūrų. „UV-Defence“ yra lengvos tekstūros, sparčiai įsigeria, nepalieka riebios plėvelės ant odos.

Užsakymo nr.: PT_61600723

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis