Horoskopas liepos mėnesiui: naujos pažintys ir slapti romanai

Iki liepos 22 dienos Venera, atsakinga už meilę ir asmeninius santykius, bus Liūto ženkle. Tokia planetos padėtis ženkliai sustiprins norą regzti aistringus santykius, gražiai bendrauti, atvirai rodyti jausmus.

Taip pat skaitykite:
- 5 melo frazės, kurias ištaria VISOS moterys
- Ką apie jį sako mėgiama sekso poza
- Grožio kaina: kodėl gražios moterys yra vienišos

Rekomenduojama demonstruoti savo jausmus ir itin ryškiai. Toks elgesys ne tik patiks jums patiems, bet ir padarys didelį įspūdį jūsų simpatijai. Nuo liepos 23 d. Venera pereis į Mergelės ženklą, kur išbus iki mėnesio pabaigos. Tuo metu aistros kiek aprims, atsiras praktiškesnis požiūris į asmeninius santykius. Į naujas pažintis žiūrėsite atsargiau ir net kritiškai. Simpatijos gims ne iš karto. Jums prireiks laiko norint geriau pažinti kitą žmogų ir suprasti, ar jis jums patinka. Jei esate nevienišas, didesnį dėmesį skirkite buičiai. Jos svarba auga, tad venkite bet kokios betvarkės. Tvarka, punktualumas padės išvengti daugelio konfliktų.
Liepą prie sėkmingą derinį sudariusių Saturno ir Neptūno jungiasi Jupiteris. Jam padedant šį mėnesį aplinkybės dėliosis taip, kaip reikia - tai padės įgyvendinti tikslus. Taip pat pavyks užsibrėžti naujas realias perspektyvas.
Sėkmingos mėnesio dienos: 7, 13, 17, 20, 30.
Nesėkmingos dienos: 1, 4, 15.

AVINAS
Planetų išsidėstymas liepą tipiniam Avinui žada daug romantikos. Jūsų laukia pasimatymai, įdomios pažintys. Moterys šiuo laikotarpiu gali patirti gilią romantišką meilę, vyrams žvaigždės atsiųs daugiau dėmesio iš moterų pusės, meilės nuotykius ir sėkmę asmeniniame gyvenime. Pirmą mėnesio pusę verta išnaudoti išvykoms, bendravimui, poilsiui gamtoje. Namų reikalams tvarkyti labiau tinkama antra mėnesio pusė. Tuo laikotarpiu jums seksis greičiau pereiti nuo žodžių prie veiksmų.
Sėkmingos dienos: 1, 10, 11, 19, 20, 27, 28.
Nesėkmingos dienos: 7, 8, 15, 16, 21, 22.

JAUTIS
Liepa Jaučiams taps puikiu mėnesiu šeiminiams reikalams tvarkyti. Tai nuostabus laikas siekiant sureguliuoti tarpusavio santykius su šeimos nariais ir giminaičiais. Šį mėnesį jums seksis pertvarkyti namus – padaryti juos stilingesniais, komfortiškesniais, patogesniais. Kartu su noru atnaujinti interjerą išaugs ir stiliaus jausmas, o tai padės keisti namus teisinga kryptimi. Pirmą mėnesio pusę pasistenkite daugiau dirbti, kad užtektų pinigų visiems sumanymams įgyvendinti. Jei tik būsite aktyvus, žvaigždės žada papildomas galimybes užsidirbti.
Sėkmingos dienos: 2, 3, 12, 13, 21, 22, 29, 30, 31.
Nesėkmingos dienos: 10, 11, 17, 18, 23, 24.

DVYNIAI
Šį mėnesį Dvynių laukia daug malonių kotaktų su įdomiais žmonėmis. Atsiras daugiau galimybių flirtuoti, tad išaugs ne tik naujų pažinčių, bet ir romantinių ryšių tikimybė. Mėnuo palankus išvykoms, tiesa, rengiamos pirmą mėnesio pusę gali pareikalauti didesnių išlaidų. Greičiausiai tai bus susiję su papildomomis ir gana neprotingomis išlaidomis. Liepos pirmąją pusę būsite drąsesni ir ryžtingesni - tai atsispindės jūsų poelgiuose. Antroje mėnesio pusėje gali gimti minčių apie tai, kaip pagerinti materialinę padėtį. Nereikėtų jų labai atidėlioti, imkitės jų realizavimo jau dabar.
Sėkmingos dienos: 5, 6, 15, 23, 24.
Nesėkmingos dienos: 12, 13, 19, 20, 25, 26.

VĖŽYS
Šį mėnesį gali pagerėti jūsų finansinė padėtis. Laukia sėkmė tiek finansinėje sferoje, tiek pirkiniuose. Tačiau taip pat išaugs išlaidos poilsiui, pramogoms, asmeniniams poreikiams. Pirmoje mėnesio pusėje jums stigs darbingumo, aktyvumo. Šis laikas labiau tinkamas vidinio pasaulio, savo elgesio analizei. Užtat antrąją mėnesio pusę aktyvumas išaugs, tapsite atviresnis, drąsesnis, nestigs komunikabilumo ir smalsumo.
Sėkmingos dienos: 7, 8, 17, 18, 25, 26.
Nesėkmingos dienos: 1, 15, 16, 21, 22, 27, 28.

LIŪTAS
Planetų išsidėstymas liepos mėnesį padidins Liūtų patrauklumą, moterims mestigs koketiškumo. Greičiausiai tuo metu išaugs aplinkinių susidomėjimas jumis, dėmesys. Dabar galite daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai, pvz., nusipirkti madingų rūbų, kurie pabrėžtų figūros privalumus. Pirmoje liepos pusėje daugiau bendrausite su draugais, beje, dažnai aptarinėsite jūsų praeitį, o ne dabartį. Antrąją mėnesio pusę gali sumažėti darbinis potencialas. Tai greičiausiai bus laikas, skirtas poilsiui, atostogoms. Išnaudokite tą laiką ir su draugais, giminaičiais išvažiuokite į gamtą.
Sėkmingos dienos: 1, 10, 11, 19, 20, 27, 28.
Nesėkmingos dienos: 2, 3, 17, 18, 23, 24, 29, 30, 31.

MERGELĖ
Liepos pirmąją pusę stenkitės nekelti sau didelių tikslų – tai palikite ateičiai. Savo energiją saugokite vykdomiems projektams – ties jais ir būtų verta susikoncentruoti. Nepamirškite senų planų bei idėjų. Antrą mėnesio pusę galite pradėti kurti naujus planus. Asmeniniame gyvenime liepą jūsų gali laukti slaptas meilės romanas, pajusite norą paragauti uždrausto vaisiaus. Tai tinkamas metas atsikratyti kompleksų, kurie gali trukdyti reiškiant savo jausmus.
Sėkmingos dienos: 2, 3, 12, 13, 21, 29, 30, 31.
Nesėkmingos dienos: 5, 6, 19, 20, 25, 26.

SVARSTYKLĖS
Šį mėnesį laukia daugiau harmonijos draugiškuose santykiuose. Būtent draugų būryje jums pavyks maksimaliai atskleisti savo žavesį. Vienišoms Svarstyklėms bus paprasčiau užmegzti romantiškas pažintis. Liepa puikiai tinka poilsiui su draugais. Sėkmė lydės ir realizuojant savo planus. Pirmoje mėnesio pusėje rekomenduojama Svarstyklėms kaupti naujas žinias, pergalvoti gyvenimo tikslus ir prioritetus. Tinkamas metas aktyviai siekti tikslų - antrąją mėnesio pusę. Tuo metu būtent nuo jūsų aktyvumo priklausys sėkmė darbuose.
Sėkmingos dienos: 5, 6, 15, 16, 23, 24.
Nesėkmingos dienos: 1, 7, 8, 21, 22, 27, 28.

SKORPIONAS
Jei Skorpionai liepos mėnesį dažniau naudosis savo žavesiu, jiems bus lengviau pasiekti savo tikslų ir pritraukti prie savęs žmones. Sėkmė jus lydės reikaluose, o malonus bendravimas ir gebėjimas eiti į kompromisus padės lengviau pasiekti savo tikslų, svajonių. Mėnesio pirmąją pusę gali kilti noras ryžtingoms permainoms, tačiau jus lydinčių planetų persiskirstymas gali šiems ketinimams sutrukdyti. Būtent todėl stenkitės kruopščiai apgalvoti visus savo sprndimus ir veiksmus. Antra mėnesio pusė puikiai tiks kelionėms.
Sėkmingos dienos: 7, 8, 17, 18, 25, 26.
Nesėkmingos dienos: 2, 3, 10, 11, 23, 24, 29, 30, 31.

ŠAULYS
Planetų išsidėstymas liepą sukuria patogų momentą mokymams, akiračio plėtimui ir tolimos kelionėms. Kelionių metu gali užsimegzti romantinės pažintys. Bendravimas su užsieniečiais bus puikus ir lengvas, o pačios išvykos - romantiškos ir nestokos gerų įspūdžių. Pirmą mėnesio pusę jūsų energija, aktyvumas teigiamai palies ir asmeninius santykius. Antroje mėnesio pusėje suaktyvės intymus gyvenimas. Taip pat padidės noras rizikuoti, patirti nuotykių, pokyčių.
Sėkmingos dienos: 1, 10, 11, 19, 20, 27, 8.
Nesėkmingos dienos: 5, 6, 12, 13, 25, 26.

OŽIARAGIS
Liepą Ožiaragių laukia sėkmė darbe, piniginiuose reikaluose, tvarkant nuosavą verslą. Dabar galėsite sėkmingai spręsti su investicijomis, kreditais, svetimais pinigais susijusius klausimus. Pirmą mėnesio pusę pajusite didesnį aktyvumą darbe, dinamiškesnis taps bendravimas us kolegomis ir pavaldiniais. Laukia aktyvus laikas ir asmeniniame gyvenime. Pirmąją mėnesio pusę galimos mintys apie ankstesnius santykius. Antrąją pusę būsite ryžtingesnis, drąsesnis. Visą mėnesį intymus gyvenimas bus labai jausmingas.
Sėkmingos dienos: 2, 3, 12, 13, 21, 22, 29, 30, 31.
Nesėkmingos dienos: 1, 7, 8, 15, 16, 27, 28.

VANDENIS
Liepą jums bus itin svarbūs asmeniniai santykiai. Jie bus gana harmoningi. Pirmą mėnesio pusę labiau pasiseks vienišiems Vandeniams. Padidės priešingos lyties dėmesys jums, o ir jūs nestokosite ryžto ir drąsos. Greičiausiai dabar visą savo energiją nukreipsite meilės santykių stiprinimui. Tiems, kurie jau turi porą, verta kuo daugiau laiko praleisti drauge. Antrą mėnesio pusę daugiau dėmesio skirsite darbui. Ar jums pavyks sėkmingai judėti į priekį, priklausys nuo to, kiek dėmesio darbo reikalams skyrėte mėnesio pradžioje. Šiuo laikotarpiu tinka užsiimti namų reikalais, tvarkyti buitį.
Sėkmingos dienos: 5, 6, 15, 16, 23, 24.
Nesėkmingos dienos: 2, 3, 10, 11, 17, 18, 29, 30, 31.

ŽUVYS
Liepą Žuvims labiau seksis dirbti bei rasti bendrą kalbą su kolegomis. Šiuo metu padidės tarnybinių romanų tikimybė, taip pat – tikimybė užmegzti pažintis pasitarimų, komandiruočių metu. Liepos pradžioje gali kilti abejonių asmeniniu gyvenimu, galite net grįžti prie anksesnių santykių, tačiau tai laikina. Vertėtų daugiau dėmesio skirti namų reikalams, o antroje mėnesio pusėje - asmeniniam gyvenimui. Tai puikus metas naujam meilės romanui, jei esate vienišas. O jei jau turite porą - daugiau dinamikos ir aistros jūsų santykiams tikrai nepakenks.
Sėkmingos dienos: 7, 8, 17, 18, 25, 26.
Nesėkmingos dienos: 5, 6, 12, 13, 19, 20.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis