Darbo interviu: aksesuarų etiketas

Greičiausiai eidamos į darbo interviu nesivilktumėte trumpos laisvalaikio stiliaus suknelės, neavėtumėte sportinių batelių. Aišku, viskas priklauso nuo to, kur darbintis planuojate. Yra kelios bendrinės aksesuarų segėjimo taisyklės, kurių vertėtų paisyti, jei ketinate įsidarbinti rimtoje įstaigoje.

Taip pat skaitykite:
R. Mikailionytės pirmoji kolekcija – meniškiems žmonėms
Modernus vyndarės G. Collell verslo stilius ir sėkmingos karjeros patarimai
Biuro apranga: juoda, bet vasariška

TAIP. Galite puoštis mažyčiais konservatyviais papuošalais. Pakabukai neturėtų būti dideli (mažesni nei 2,5 cm skersmens), grandinėlės – siauros, o žiedai – nepastebimi.

NE. Nesidabinkite dėmesį traukiančiais, įmantriais papuošalais. Venkite stambių ir spalvotų aksesuarų. Nors vasarą madingos po 5-10 mūvimos siauros metalinės apyrankės – tokiomis į darbo interviu nesipuoškite. Taip pat namie palikite puošnius kabančius auskarus.

Sarah Jessica Parker, Heidi Klum, Karolina Kurkova
Sarah Jessica Parker, Heidi Klum, Karolina Kurkova
Scanpix

TAIP. Galite segėti porą aksesuarų, pavyzdžiui, pakabuką ir auskarus arba kaklo papuošalą ir apyrankę. Kaip sakoma – mažiau yra daugiau, todėl išlaikykite subtilumą, nepersistenkite.

asos.com

NE. Ant rankos nemūvėkite daugiau nei vieno žiedo. Išimtis daroma tik vestuvių ir sužadėtuvių žiedų kombinacijai.

asos.com

TAIP. Pokalbiui dėl darbo puikiai tiks kokybiški klasikiniai papuošalai. Rinkitės auksą, sidabrą arba perlų auskarus – tai solidumo ženklas.

glassesonweb.com nuotr.

NE. Segėkite tik pagrindinius auskarus. Jei turite daugiau, pavyzdžiui, kelis vienoje ausyje ar auskarą smakre, jų nesegėkite. Skylutes veide paslėpkite maskavimo priemone.

asos.com

TAIP. Derinkite metalus – auksą su auksu, sidabrą su sidabru ir t.t. Nesegėkite papuošalų iš skirtingų brangiųjų metalų.

NE. Netiks papuošalai, kurie nusako politines ar religines pažiūras, rangą ir panašiai. Aksesuarai turi būti neutralūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis