Kaip atrasti savo stilių. 7 Žingsniai

Savitas stilius padės ne tik jaustis gerai, bet ir pažinti save. Skirkite laiko aprangos analizei, kad susikurtumėte unikalų ir patogų įvaizdį, kuris suteiktų pasitikėjimo savimi.

m.Moteris.lt JAU IR TAVO TELEFONE! Išbandyk dabar!

1. Visų pirma atsižvelkite į savo figūrą, proporcijas. Išsiaiškinkite, kokie drabužiai pabrėžia pranašumus, kokie maskuoja trūkumus. Tinkami siluetai yra stiliaus formavimo pagrindas.

Taip pat skaitykite:
Pabrėžkite savo stilių safario akcentais
Savaitgaliui – tropikų mada. FOTO
Madingos detalės. Puošni apranga per kelias minutes

2. Stebėkite aplinką , fiksuokite geras emocijas keliančius momentus. Peržiūrėjusios nuotraukas, užrašus, eskizus ar iškarpas, pastebėsite bendrą tendenciją: galbūt jus traukia tam tikros spalvos, nuotaika, formos ar kiti elementai. Taip pat atkreipkite dėmesį, kaip jaučiatės vilkėdama vienus ar kitus drabužius. Nevenkite nusifotografuoti, tai padės įvertini savo išvaizdą kitų akimis.

3. Išanalizuokite spintos turinį. Kritiškai įvertinkite, kas patinka, ką dažniausiai dėvite, o kokie drabužiai tik užima vietą. Apmąstykite, kokie pirkiniai buvo klaida, ką nusipirkote tik dėl grožio ar dėl to, jog planavote vilkėti ateityje, bet taip nė karto ir neapsirengėte. Garderobo analizė užtikrins, kad nauji pirkiniai nedūlėtų spintoje.

4. Įsigykite tik tuos drabužius, kurie tikrai tinka jūsų figūrai. Jei atradote puikų kokybės ir kainos santykį, tačiau drabužį reikia koreguoti (trumpinti, siaurinti ir t.t.), greičiausiai toks pirkinys nebus sėkmingas. Dažnai įsigyjame drabužių ir atidėliojame koregavimą tol, kol galiausiai juos išdalijame kitiems.

5. Nepulkite stačia galva į tendencijų liūną. Rinkitės tik tas, kurios tinka jūsų formoms ir atspindi jūsų asmenybę. Jei, pavyzdžiui, šią vasarą itin madingos pastelinės spalvos, tačiau žinote, kad tokios jums netinka, neskubėkite pildyti spintos pasteliniais apdarais. Jei žūtbūt norite tendencingo daiktelio, įsigykite madingą aksesuarą.

6. Pasitikrinkite ar garderobą sudaro baziniai daiktai:
* Maža juoda suknelė
* Balerinų tipo bateliai
* Klasikiniai balti marškiniai
* Klasikinių aukštakulnių pora
* Elegantiškas kašmyro megztinis

Bazinės aprangos dalys yra tos, kurios sudaro garderobo pagrindą. Paprastai jos tinka įvairiomis progomis, prie jų lengva derinti kitus elementus. Pasiūlyti daiktai yra klasikinės aprangos pamatas, skirtas vidutinio amžiaus moteriai. Gali būti, kad jūsų turimo garderobo bazę sudarys kiti daiktai. Jie priklauso nuo amžiaus, veiklos, pomėgių ir panašių veiksnių.

7. Būkite kūrybingos! Suteikite savo stiliui išskirtinumo, papildydamos jį dėmesį atkreipiančiais aksesuarais, galbūt gamintais savo rankomis. Nebijokite perdaryti drabužių, jei norisi, nukirpkite rankoves ar apykaklę, prisiūkite paplidomų detalių, papuoškite. Įvairių drabužių dekoravimo idėjų nesunkiai rasite internete.

Unikaliu stiliumi išsiskiria viena charizmatiškiausių Holivudo aktorių Helena Bonham Carter. Kartais mados kritikai ją smerkia už atsainius derinius, o kartais liaupsina jos nevaržomą vaizduotę ir kūrybingumą. Aktorės įvaizdžio variacijos - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis