Madingas pedikiūras pagal jūsų charakterį

Nors vasara jau perkopė antrą pusę, dar turime laiko atnaujinti kosmetinės krepšelio turinį. Pakylėti nuotaiką ir pasidžiaugti vasariškais malonumais padės madingi nagų lakai. Kokios pedikiūro spalvos atspindi jūsų charakterį?

Žalia
Jei renkatės žalią spalvą, esate komunikabili ir energinga. Lengvai randate bendrą kalbą su nepažįstamais, traukiate žmones pozityvumu. Šią vasarą rinkitės vaiskius žalius atspalvius, tegul nagai šviečia iš tolo.

Nagų lakai:
Nagų lakai: "Maybelline", "Ciate", "Yves Saint Laurent" (nordstrom.com archyv. nuotr., moteris.lt montažas)
Gamintojo nuotr.

Taip pat skaitykite:
Iš Palangos: kokias grožio procedūras moterys renkasi prieš atostogas
Seksualiausi Holivudo moterų įvaizdžiai FOTO
Ką daryti, kad karštis netirpdytų makiažo

Mėlyna
Dažniausiai mėlyną spalvą renkasi nepriklausomos, savo nuomonę turinčios moterys. Jos nebijo eksperimentų ir naujovių. Net ir brandesnio amžiaus damos, nagus lakuojančios šviesiais mėlynais tonais, yra jaunatviškos, gyvena su polėkiu. Pedikiūrui išmėginkite madingą melsvų vandenyno atspalvių paletę.

Nagų lakai:
Nagų lakai: "Jin Soon", "Clinique", "Douglas" (nordstrom.com ir johnlewis.com archyv. nuotr., moteris.lt montažas)
Gamintojo nuotr.

Rausva
Tos, kurias žavi rausvi ir rožiniai nagų lakai, nestokoja pasitikėjimo savimi, yra drąsios, žino savo vertę. Tokios moterys moka gundyti ir mėgsta flirtuoti, jos stengiasi įžvelgti teigiamus dalykus net ir ištikus bėdai. Kad aplinkinius užburtumėte moteriškais kerais, vasarą pėdų nagus lakuokite prisirpusiais rausvais atspalviais: aviečių, fuksijų, sodria rožine.

Pėdų nagus lakuokite ryškiais rožiniais atspalviais
Pėdų nagus lakuokite ryškiais rožiniais atspalviais
Shutterstock nuotr.

Koralų
Švelnūs koralų atspalviai atspindi pozityvų būdą. Tokios moterys yra svajingos, romantiškos, tačiau moka būti ir žaismingos. Jos puikiai prisitaiko prie esamos situacijos, yra harmoningos, aplinkinius žavi jų skleidžiamas jaukumas. Šį sezoną išbandykite koralų spalvas su rausvais pustoniais.

Nagų lakai:
Nagų lakai: "Estee Lauder", "Yves Saint Laurent", "Clinique" (neimanmarcus.com ir cusp.com archyv. nuotr., moteris.lt montažas)
Gamintojo nuotr.

Oranžinė
Ši spalvas asocijuojasi su tropikais, karščiu ir saule. Oranžinę mėgstančios moterys išsiskiria kūrybingumu, išraiškinga asmenybe ir mokėjimu lengvai susirasti draugų. Jos yra dosnios, drąsiai išbando avantiūras ir mėgsta pasilinksminti. Atskleiskite savo nuotaikingą charakterį ryškia apelsinų ar net neonu šviečiančia oranžine.

Atlikėjos Selenos Gomez pedikiūras
Atlikėjos Selenos Gomez pedikiūras

Kūno atspalvis
Sakoma, kad moterys, nagus lakuojančios vadinamuoju nude atspalviu, visą dėmesį skiria karjerai. Jos nemėgsta būti dėmesio centre, tačiau itin pasitiki savimi, užtikrintai siekia tikslų. Tikroms damoms šią vasarą siūlomi kavos su pienu, kreminiai ir persikų atspalviai.

Nagų lakai:
Nagų lakai: "Chanel", "Nordstrom", "Dior" (nordstrom.com archyv. nuotr., moteris.lt montažas)
Gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis