Originalus džiuto kilimas - pasidaryk pats!

Puiki idėja - skolinamės!

Sodybos interjerą projektavusi dizainerė Laura Giržadė siūlo pasiskolinti jos sugalvotą idėją, kaip iš paprastų nebrangių džiuto kilimėlių sukurti originalų ir dekoratyvų kilimą – juo galėsite papuošti tiek kaimo sodybos, tiek miesto namo kambario grindis.

Jums reikės:
Džiuto kilimėlių (vos už 10 Lt jų galima įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose. Kuo daugiau ir įvairesnių formų bei raštų kilimėlių turėsite, tuo įdomesnį kilimą sukursite. Dizainerė Laura kilimui kurti sunaudojo 13 vienodų džiuto kilimėlių).

Įrankių: ylos, storos, didelės adatos, replių ir ašutinės virvės.

Žurnalas

1. Džiuto kilimėliai gaminami surišant atskiras pynes, todėl pirmiausia kilimėlį sukarpykite atskiromis dalimis.

Žurnalas "Mano namai"

2. Iš vieno kilimėlio galite gauti net keletą skirtingų formų dalių. Iš jų komponuokite norimą kilimo formą. Ji nebūtinai turi būti taisyklinga, formą ir dydį derinkite prie kambario.

3. Sunkiausia dalis – tarpusavyje sutvirtinti atskiras dalis, kad kilimas būtų vientisas. Tam prireiks kantrybės ir jėgos, o ištraukti adatą bus lengviau replėmis.

Žurnalas "Mano namai"

„Man prireikė trijų dienų, kol susiuvau visą kilimo kompoziciją. Būkite kantrūs – ir rezultatas jus maloniai nustebins“, – padrąsina idėjos autorė L. Giržadė.

Žurnalas "Mano namai"

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis