Naujos knygos: ar jai pavyks ištesėti pažadą daugiau niekada nepamilti?

J.A.Redmerski „Beveik niekada“

Kartais gyvenime reikia nukrypti nuo įprasto kurso. Sėsti į pirmą pasitaikiusį autobusą ir važiuoti ten, kur pakuždės širdis. Taip Kem ir padarė.

Prieš metus netekusi mylimojo dvidešimtmetė Kemrina bando atsitiesti. Ji susiranda darbą, planuoja išsikelti iš tėvų namų ir gyventi savarankiškai, tačiau vis tiek nesijaučia gyvenanti taip, kaip svajojo. Kiekvienas rytas prasideda lygiai tuo pat metu suskambusiu žadintuvu. Kiekvieną dieną ji turi daryti tai, nuo ko giliai širdyje trokšta išsilaisvinti ir pabėgti.

Vieną dieną Kem sėda į autobusą ir leidžiasi į kelionę – tik su rankinuku, mobiliuoju telefonu ir nedideliu krepšiu, be jokio kelionės tikslo ar maršruto. Ji tikisi atrasti save, bet sutinka žavų vaikiną.

Leidykla "Alma littera"
Naujasis pažįstamas Endrius labai panašus į ją pačią, turintis savo paslapčių. Tiek Endrius, tiek Kemrina buvo prisiekę niekam neatverti širdies ir davę žodį daugiau niekada nebeįsimylėti. Beveik niekada.

Ši knyga – puikus pasakojimas apie meilę, draugystę, apie gebėjimą gyventi šia diena, mėgautis gyvenimo pilnatve, apie ištikimybę sau ir drąsą siekti slapčiausių svajonių išsipildymo.

Skaitytojai pamilo šį J. A. Redmerski romaną. Jie parašė begalę nuoširdžiausių rekomendacijų ir atsiliepimų, sudarė mėgstamiausių knygos ištraukų sąrašą, sukūrė ne vieną reklaminį filmuką. Jie net privertė autorę įterpti papildomą skyrių – jis yra šiame knygos leidime!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis