Horoskopas spalio 24-31 d.: laikas asmeniniams santykiams skirti ypatingą dėmesį

Šią savaitę - jei tik panorėsite - darbiniai santykiai gali peraugti į romantinius.

BENDRA PROGNOZĖ

Bemaž visą laiką veiks teigiamos tendencijos, tik pačioje periodo pabaigoje situacija kiek pablogės.

Patartina susikoncentruoti ir spręsti praktines užduotis, taip pat finansines. Šiuo laikotarpiu galima sutvirtinti savo profesines pozicijas, kilti karjeros laiptais, sudaryti naudingas sutartis. Ambicingi žmonės gali sėkmingai siekti savo tikslų tiesiog nekreipdami dėmėsio į kliūtis ant tako.

Yra galimybė pradėti vaisingą bendradarbiavimą, taip pat - ir su įtakingomis asmenybėmis, kurių pagalba labai pravers ateityje. Darbiniai santykiai gali virsti draugiškais ar net romantiškais – reikia tik panorėti.

Visas laikotarpis labai tinka rodyti iniciatyvą asmeniniuose santykiuose. Čia daug ką įmanoma pakeisti į gerąją pusę. Vienas kitą mylintys žmonės ras bendrą kalbą, net jei kažkokiu klausimu ir nesutardavo. Didžioji savaitės dalis praeis be ginčų.

Jei laikysitės sveiko gyvenimo būdo, savijauta bus puiki. Pirmo periodo pusėje pasitaikysiantys krūviai sveikatai neatsilieps.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai kitą savaitę turi teisingai paskirstyti savo jėgas, tada jie nesunkiai atliks visas užduotis. Elkitės ramiai ir taktiškai, jei norite išvengti keblumų santykiuose su žmonėmis, kurie užima aukštesnį postą nei jūs, ir pamažu pašalinti iškilusius prieštaravimus.

Vandeniai kitą savaitę turi ypač gerai apgalvoti visa, kas jiems siūloma, kad išvengtų nesėkmių, tvarkydami jiems svarbius reikalus. Pasitarkite su giminėmis ir tik po to priimkite galutinį sprendimą. Nuo to, koks jis bus, priklauso tolesnė jūsų profesinė veikla.

Žuvys ateinančią savaitę gali tikėtis vyresnybės paramos ir globos. Tai padės realizuoti visus profesinius planus. Jokiu būdu nepraleiskite dabar jums atsiveriančių galimybių. Išnaudokite jas ir išspręskite darbe visus svarbius klausimus, kurie jau seniai pribrendo.

Avinai kitą savaitę labai sunkiai bendraus su aplinkiniais. To padarinys gali būti konfliktai, kurie labai negiamai atsilieps jūsų bendrai būsenai. Dėl visko kaltas jūsų nesukalbamumas. Gal jau metas išmokti klausytis ne tik savęs, bet gerbti ir kitų nuomonę?

Jaučiai jokiomis aplinkybėmis neturėtų imtis svetimo darbo. Situacija gali taip susiklostyti, kad vietoj dėkingumo už pagalbą jūs išgirsite tik priekaištus ir kritiką už tai, kad atlikote užduotį ne taip, kaip reikėjo. O tas, kuriam šis darbas buvo patikėtas iš pradžių, jus labiausiai kaltins dėl nesėkmės.

Dvyniams pavyks numatyti būdus svarbiausiems šiame jų gyvenimo etape uždaviniams spręsti. Savaitė bus ypač sėkminga tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie neseniai perėjo į naują darbą. Pirmosios dienos naujoje vietoje jums bus nepaprastai svarbios.

Vėžiai turėtų palikti praeityje visus nesusipratimus santykiuose su mylimais ir artimais žmonėmis. Nelaikykite širdyje ankstesnių nuoskaudų, tuo labiau, kad visi šie nemalonumai neverti ir surūdijusio skatiko. Artimiausia savaitė bus kupina staigmenų, jūsų orbitoje gali pasirodyti senas bičiulis, kurio nematėte daug metų.

Liūtai turės gerą progą palypėti karjeros laiptais. Naujos pažintys taip pat leis greitai užsidirbti pinigų. Šio Zodiako ženklo atstovai sėkmingai išspręs daugelį sau svarbių klausimų. Bet nesikliaukite kitų pagalba, stenkitės viską daryti savarankiškai. Jums tikrai viskas pavyks.

Mergelėms atsivers naujų galimybių, padėsiančių pasiekti teigiamų rezultatų visose srityse. Galimas daiktas, kad jūs ne kartą atsidursite aplinkinių dėmesio centre dėl savo žavumo ir sugebėjimo patraukti žmones į savo pusę. Daug džiaugsmo ir jums, ir jūsų artimiesiems suteiks šeimos šventės.

Svarstyklės turėtų nesikarščiuoti ir neskubėti. Priimdami bet kokius sprendimus artimiausiomis dienomis nepasikliaukite draugų patarimais, jie gali jus suklaidinti. Jeigu vis dėlto reikia ką nors apsvarstyti, tai pasitarkite su artimais žmonėmis. Negaiškite laiko smulkmenoms, ir tada visus darbus baigsite iki numatytos datos.

Skorpionai kitą savaitę turi kaip reikiant padirbėti ir pagaliau sutvarkyti tuos reikalus, kuriuos ilgą laiką nepagrįstai atidėliojo. Pastarojo meto ramybė darbe baigsis, todėl morališkai pasirenkite tam, kad poilsį kuriam laikui teks pamiršti. Bet toks darbo ritmas jums netgi naudingas.

Šauliai artimiausiomis dienomis didžiąją savo laiko dalį skirs šeimai. Jūsų laukia susitikimai su giminėmis, įvairios šeimos šventės, bendrausite su žmonėmis, su kuriais jus sieja šis tas daugiau nei tik oficialūs santykiai. Darbe užmegsite kontaktus su vadovybe ir tais, kurių pagalbos ir paramos jums reikia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis