Ką kiekvienam Zodiako ženklui atneš 2014-ieji - medinio Arklio metai

2014-ieji pagal kinų kalendorių yra medinio Arklio metai. Savo nepriklausomybę vertinantis ir ginantis Arklys - vienas iš energingiausių Zodiako ženklų. Jis vis nenustygsta vietoje, ieško nuotykių, naujovių. Todėl ateinančiais metais niekam nestigs gyvybingumo, judėjimo, netikėtų situacijų. Nuobodu nebus!

AVINAS

Shutterstock nuotr.
Darbas. Pats sėkmingiausias metas karjeros šuoliui – 2014 metų pradžia. Būtent tuo laiku tinka pradėti naują darbą, projektą, keisti veiklos sritį. Tai perspektyvus laikas Avinams bet kokiose veiklos sferose. Bedarbiams ženklo atstovams, kurie nori pakeisti situaciją, reikia nedelsti ir susirasti darbą iki balandžio mėnesio.

Sveikata. Avinams žvaigždės pataria neužmiršti pasirūpinti sveikata. Būdami darbštūs ir veiklūs, jie dažnai užmiršta save, tad chroniškos ligos ima aštrėti netikėčiausiu ir nepalankiausiu metu. Patartina iškrovos dietos, poilsis, apsilankymai sporto salėse, aktyvūs žaidimai (pvz., futbolas, krepšinis), plaukimas.

Meilė. Metų pradžioje dėl nesusipratimų ir pavydo kils ginčų su mylimuoju. Pradėti naujus santykius trūks ryžto. Nuo vasaros pradžios laukia darna, džiaugsmas ir meilė, o vienišų Avinų - naujos romantinės pažintys.

JAUTIS

Shutterstock nuotr.
Darbas. Jaučiams 2014-ųjų pradžia nebus itin palanki profesiniuose reikaluose. Gali iškilti tam tikrų sunkumų, kažkas vyks ne taip, kaip suplanavote. Gali tekti susidurti su konkurentais. Tačiau nepradėkite kariauti pirmas. Jokiu būdu nenukabinkite nosies ir nesislėpkite nuo problemų bei nemalonumų. Visa tai – laikina. Jei ir toliau sieksite tikslo ir būsite saikingai užsispyręs, greitai anie pasiduos.

Sveikata. Per visus 2014-uosius netrūks darbo ir aktyvios veiklos, todėl galite pritrūkti energijos. Siekiant išvengti pervargimo ir įvairių sveikatos problemų, žvaigždės rekomenduoja nepamiršti ne tik darbo, bet ir poilsio.

Meilė. Turintiems porą rekomenduojama metų pradžioje susilaikyti nuo aštrios mylimųjų kritikos, būti kantresniems jų trūkumams. Vienišiems Jaučiams bus sunku pasirinkti, su kuo būti, tačiau antroje metų pusėje jie ras antrąją puselę.

DVYNIAI

Shutterstock nuotr.
Darbas. Profesinėje srityje Dvyniai greičiausiai bus aktyvūs ir energingi, nusiteikę produktyviam darbui. Jei taip elgsitės, profesinė sėkmė jus lydės visus 2014-uosius. Yra netgi tikimybė pakilti karjeros laiptais ir pasiekti užsibrėžtų tikslų, apie ką jau seniai svajojote.

Sveikata. O va su sveikata Dvyniai turės nemenkų problemų. Viena jautriausių organizmo vietų taps virškinimo sistema. Gręsia net rimti susirgimai. Ir dėl visko bus kaltas atsainus Dvynių požiūris į sveiką mitybą. Galbūt jūs dažnai valgote paskubomis, piktnaudžiaujate greitu maistu, persivalgote ar ilgai būnate tuščiu skrandžiu?

Meilė. Pirma metų pusė bus palanki visiems Dvyniams. Jie bus itin patrauklūs priešingai lyčiai. Turintiesiems antrą pusę patartina sukti lizdelį. Galima netgi pagalvoti apie vaikus.

VĖŽYS

Shutterstock nuotr.
Darbas. Darbiniu požiūriu jums sėkmingiausias – 2014-ųjų ruduo. Naujus darbus reikėtų pradėti būtent šiuo metų laiku, nes profesiniai reikalai bus sėkmingi ir atneš norimų rezutatų. Jei jau seniai pamąstydavote, kad norėtumėte pakeisti veiklos sferą ir darbo vietą – šis metas Vėžiams labai palankus.

Sveikata. Ją 2014-aisiais bus sunku pavadinti stipria. Ypač šaltuoju metu laiku, kai peršalimai ir virusai atakuos jūsų nusilpusį organizmą. Yra tikimybė, kad pasijusite emociškai išsunkti. Labiausiai tikėtinos sveikatos problemos – gruodį ir vasarį. Kovoje su jais padės vaistažolės, kiti raminamieji preparatai, tačiau pirmenybę reikėtų teikti liaudiškiems profilaktiniams metodams.

Meilė. Visus metus teks plėšytis tarp darbo ir šeimos. Atiduokite pirmenybę šeimai ir nepasigailėsite. Harmonija ir pozityvus požiūris jums labai padės darbe.

LIŪTAS

Shutterstock nuotr.
Darbas. Visi 2014-ieji padės Liūtams įgyvendinti savo planus ir realizuoti visus profesinius sumanymus. Ypatingą sėkmę dangus atseikės tiems Liūtams, kurie dirba mokslo srityje. Tačiau ir kitose sferose dirbančių Liūtų sėkmė neaplenks. Didelė tikimybė, kad šiemet gausite aukštesnes pareigas, ir tai buys pelnytas atlygis už jūsų darbą.

Sveikata. 2014-aisiais Liūtai bus aktyvūs ir darbingi, kaip, beje, praktiškai visada. Tačiau tai gali jus išsekinti ir sukelti tam tikrų sveikatos problemų. Atminkite, kad gerai viskas, kas su saiku. Liūtams būtų naudinga grūdintis bei kitomis profilaktinėmis priemonėmis stiprinti organizmą.

Meilė. Visus metus Liūtai bus nepakartojami ir nepaliaus žavėti priešingos lyties atstovų. Tačiau jiems svarbesnis bus darbas ir karjera, todėl laiko asmeniniam gyvenimui liks nedaug. Ir vis dėlto palankiausias metas antrosios pusės paieškai – liepa ir pirmoji rugsėjo pusė.

MERGELĖ

Shutterstock nuotr.
Darbas. Žvaigždės rekomenduoja Mergelėms metų pradžioje užbaigti anksčiau pradėtus darbus. Yra tikimybė, kad 2014-ais metais seni ir naudingi partneriški ryšiai nutrūks. Tačiau pasistenkite nesikrimsti. Atminkite, kad užsivėrus vienerioms durims atsiveria kitos, tik reikia nepraleisti progos.

Sveikata. Dauguma šio ženklo atstovų 2014-aisiais stiprių sukrėtimų išvengs. Tačiau ne viskas idealu. Vargu bau ar išvengsite peršalimo ligų. Todėl nereikia numoti ranka į profilaktikos priemones, reikia saugotis peršalimo, ypač šaltuoju metų laiku. Taip pat šiemet reikėtų vengti piktnaudžiavimo alkoholiu, riebiu maistu.

Meilė. Pirmoje metų pusėje asmeninių santykių srityje Mergelė vadovausis jausmais, ne protu. Žvaigždės šiam ženklui dovanoja audringas aistras. Jei Mergelė turi išrinktąjį, Arklio metais laukia santykių tvirtumo išbandymai. Tai truks iki rugsėjo. O lapkritį ir gruodį Mergelės asmeninis gyvenimas taps stabilus ir įsivyraus ilgai laukta harmonija.

SVARSTYKLĖS

Shutterstock nuotr.
Darbas. Profesinėje sferoje Svarstyklių laukia gana sėkmingas laikas. Gali atsiverti naujos durys, atsirasti naujos galimybės ir perspektybos. Žvaigždės, kaip rodo horoskopas, visokeriopai stengsis padėti toms Svarstyklėms, kurios bus darbščios ir užsispyrusios.

Sveikata. Šių metų simbolis Arklys padės Svarstyklėms ir tuo pačiu tarsi tikrins, ar šio ženklo atstovai tinkamai rūpinasi savo sveikata: ar sportuoja, ar nepiktnaudžiauja nesveiku maistu, alkoholiu. Tiems, kas nepaisys sveikos gyvensenos principų, 2014-ieji gali atnešti sveikatos bėdų. Ypač jei jūs turite chroniškų ligų, žalingais įpročiais tik prastinate situaciją.

Meilė. Pirmoji metų pusė – lyg amerikietiškieji kalneliai. Permaininga ir nenuspėjama. Pavydas, išdavystės, skyrybos. Žvaigždės pataria suimti save į rankas. Antroje metų pusėje emocijos atras pusiausvyrą, santykiuose įsivyraus taika ir pusiausvyra.

SKORPIONAS

Shutterstock nuotr.
Darbas. Šioje sferoje 2014-ieji nežada būti paprasti ir visiškai ramūs. Gali kilti įvairaus plauko konfliktų, sunkumų. Bet nepergyvenkite. Kaip žada dangaus šviesuliai, nesėkmių periodus keis sėkmės ruožai, kurių metu galimas ir kilimas karjeros laiptais, ir naujų profesinių ryšių užmezgimas, ir atlygio padidinimas. Sėkmingiausi metas profesijai – vasaros mėnesiai.

Sveikata. Arklio metai neatneš ypatingų bėdų su sveikata. Tačiau jei jūs turite įgimtų, profesinių ar chroniškų ligų, žvaigždės pataria itin atidžiai rūpintis sveikata pavasario pradžioje ir viduryje.

Meilė. Audringas seksualinis aktyvumas sukurs puikias sąlygas flirtui, romantinei pažinčiai, leis rimtai įsimylėti. Bet! Viskas gali lengvai sugriūti. Ir kaltas bus pernelyg didelis kritiškumas, impulsyvumas, taip pat paaštrėjęs pavydo jausmas. Skorpionas gebės išpūsti konfliktus praktiškai iš nieko. Norint, kad 2014-ieji jums atneštų laimės asmeniniame gyvenime, išmokite tvardyti visa griaunančius emocinius protrūkius.

ŠAULYS

Shutterstock nuotr.
Darbas. Žvaigždės primygtinai rekomenduoja Šauliams tolygiai paskirstyti laiką tarp darbo ir pilsio visus 2014-us metus. Profesinėje srityje daug pasieks tie Šauliai, kurie darbui skirs ne visą savo laiką. Jei jūs užsisuksite darbe, metais nebus sėkmingi, nes nuvargę kažin ar sugalvosite naujų idėjų, kurios ateitų pas jus pailsėjusius.

Sveikata. Stiprios sveikatos užtaisu Šauliui taps aktyvus gyvenimo būdas ir pozityvus mąstymas. Antroje 2014 metų metų pusėje Šauliai gali pastebėti jėgų antplūdį, taip pat seksualinės energijos padidėjimą. Jei taip nutiks, žvaigždės rekomenduoja jums neriboti savęs, nes ilgas susilaikymas ir seksualinių troškimų nerealizavimas jums gali tapti trukdžiu, gali sukelti tiek psichologinį diskomfortą, tiek sveikatos problemų.

Meilė. Šaulių gali laukti naujos romantinės pažintys, meilė iš pirmo žvilgsnio, santykių su buvusiu partneriu atnaujinimas. Žodžiu, vienišo Šaulio laukia neabejotina sėkmė. Liūdėti neteks ir porą jau turintiesiems: laukia romantinių jausmų atgimimas. Bet! Svarbiausia, nepersūdyti – juk nuo meilės iki neapykantos tik vienas žingsnis.

OŽIARAGIS

Shutterstock nuotr.
Darbas. 2014-ųjų pradžioje Ožiaragiai savyje atras naujų talentų ir galimybių, kurios, priklausomai nuo to, kaip jomis pasinaudosite, padės kilti karjeros laiptais. Žvaigždės sako, kad taip nutiks, jei kryptingai sieksite savo tikslo ir mąstysite tik apie sėkmę. Pirmoje metų pusėje Ožiaragiams seksis užmegzti naujas pažintis, naudingus ryšius, kurie padės profesinėje veikloje. O štai vasaros pradžioje jūsų darbo vietoje gali kilti emocinė įtampa. Tad jei nenorite konfliktuoti su kolegomis, stenkitės išlikti ramus ir lojalus.

Sveikata. Išvengti sveikatos bėdų ir pagerinti savijautą Ožiaragiams padės griežtai suplanuota dienotvarkė. Verta kasdien mankštintis ir teisingai maitintis. Sveikatą teigiamai veikia ir grūdinimasis, kuris sustiprins jūsų imunitetą, tapsite energingesni ir aktyvesni. O jei ketinate gydyti kokią nors ligą, kuri jau seniai jums nedavė ramybės, o jūs vis nesiryždavote ar nerasdavote laiko, patartina tai daryti pavasarį arba pirmoje metų pusėje.

Meilė. 2014-aisiais paprastai išlaikytas Ožiaragis gali lengvai įsimylėti ir jo jausmai bus gilūs. Gerai, jei Ožiaragiui pasiseks, ir jis sutiks svajonių princesę/princą. Antraip jam teks ilgai kentėti.

VANDENIS

Shutterstock nuotr.
Darbas. 2014-ieji suteikia jums šansą savo pomėgį paversti darbu. Svarbiausia – nepraleisti tokios progos, ir jei jūs to iš tikrųjų norite, padarykite viską, kad įgyvendintumėte šią idėją. Juk, sutikite, uždirbti iš to, kas jums teikia didžiausią malonumą, būtų nerealu.
O štai vasarą jums pasitaikys proga gauti tą darbą, apie kokį anksčiau galėjote tik pasvajoti. Tik pirma reikėtų parodyti vyresnybei, kad esate rimtai nusiteikę ir galėsite susidoroti su naujomis pareigomis.

Sveikata. 2014-aisiais Vandeniams netrūks nei jėgų, nei energijos ar darbingumo. Ypač žiemos mėnesiais – sausį ir vasarį. Jei norėsite pakeisti savo išvaizdą, tarkime, sulieknėti, pasitempti - tam palankiausia vasaros pradžia.

Meilė. Meilės horoskopas suteiks visas galimybes sutikti mylimąjį. Viskas priklausys tik nuo jūsų. Neieškokite partnerio trūkumų, mažiau priekaištaukite. Meilė nėra tikslus mokslas, joje šypsena ar žvilgsnis gali pasakyti kur kas daugiau už protingus žodžius. Žodžiu, nereikia ieškoti neigamių dalykų ten, kur jų nėra.

ŽUVYS

Shutterstock nuotr.
Darbas. Profesinė veiklos sritis žada pradžiuginti Žuvis, tačiau tuo atveju, jei jos bus susikaupusios ir atidžios. Verčiau nepasitikėkite nepatikrintais žmonėmis. Mat kažkas gali pasinaudoti jūsų įdirbiu savo asmeniniams tikslams. Beje, 2014-ais metais nesidalinkite idėjomis net su darbo partneriais. Jei galite jas įgyvendinti patys, darykite.

Sveikata. Silpnoji Žuvų vieta šiemet bus klubų sritis. Todėl būkite atsargūs, venkite traumų. Net ir iš pirmo žvilgsnio nerimta trauma, sužeidimas gali turėti labai rimtų sveikatos padarinių. Žuvims gali iškilti ir svorio problema – tiek antsvoris, tiek smarkus kūno svorio netekimas. Dėl to gali pakisti ne tik jūsų figūra, bet ir sveikata, todėl rūpinkitės savo sveikata ir stenkitės taisyklingai maitintis.

Meilė. Pimoje Arklio metų pusėje Žuvys negalės atsiginti simpatizuojančių priešingos lyties atstovų. Pasitikėjimas savimi, komunikabilumas bei įgimtos karališkos savybės – toks galingas užtaisas gali užkariauti bet kurį. Antroje metų pusėje Žuvims pasitaikys proga užmegzti aistringus ir ilgalaikius santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis