Horoskopas lapkričio 21-28 d.: nešvaistykite tuščiai brangaus laiko, išnaudokite jį!

Daugumai šiuo metu netrūks išradingumo ir sumanumo, savaitė palanki šeiminių santykių stiprinimui.

BENDRA PROGNOZĖ

Šis metas tinkamas, norint apginti savo interesus ir praplėsti savo veiklos sritį, horizontus.

Pavyks įgyvendinti originalius sumanymus, rasti žmones, kurie palaikys jūsų naujas idėjas. Daugumai šiuo metu netrūks išradingumo ir sumanumo, mokslo atstovams ši savaitė gali būti susijusi su naujais atradimais.
Aktyvesnis tampa politinis gyvenimas, vis daugiau žmonių domisi visuomeninių organizacijų veikla, dalyvauja labdaros projektuose.

Metas palankus įsigyti technikos prietaisus, automobilį. Sėkmė lydės ir su aukštosiomis technologijomis susijusį verslą.

Ši savaitė palanki šeiminių santykių plėtojimui – jie taps stipresni, atsiras daugiau pasitikėjimo partneriu. Tiesa, nemalonių siurprizų gali sukelti vaikai, bet bendromis jėgomis pavyks tai įveikti. Galimos naujos pažintys, kurios paveiks jūsų tolimesnį gyvenimą.

Šis laikotarpis palankus finansinių reikalų tvarkymui. Patartina atsikratyti skolų, padengti kreditus. Venkite skolintis iš draugų ir pažįstamų. Savaitės pabaigoje rekomenduojama susilaikyti nuo išlaidų.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiams kitą savaitę nepakenks atsargumas realizuojant numatytus planus. Bendraudami su aplinkiniais, elkitės lanksčiai ir pasistenkite suprasti kitų žmonių nuomonę. Finansinė padėtis stabili ir nekelia didelio susirūpinimo, netgi galimos tam tikros įplaukos.

Vandenis turi būti aktyvesnis, kad įvykiai klostytųsi reikiama linkme. Pasistenkite geriau pažinti tikruosius verslo partnerių ketinimus, kadangi nesusipratimai gali neigiamai atsiliepti jūsų reikalams. Finansinė padėtis pamažu gerėja, bet šį procesą gali pristabdyti nenumatytos išlaidos.

Žuvys pirmiausia turi suprasti, ką konkrečiai nori gauti ir pasiekti artimiausioje ateityje. Jeigu gerai nesuvoksite susiklosčiusios situacijos, tai ir toliau beprasmiškai trypčiosite vietoje. Ryžtingi veiksmai ir atkaklus savo interesų gynimas gali jums atverti bet kurias uždarytas duris.

Avino laukia gana rami savaitė. Numatyti planai bus pamažu įgyvendinami. Visi ankstesni konfliktai bus sėkmingai sureguliuoti. Galite gauti įdomų pasiūlymą dėl naujo darbo. Bet neskubėkite iškart sutikti. Viską nuodugniai apgalvokite, nes ir dabartinė jūsų tarnyba visai gera.

Jaučiai neturėtų gaišti brangaus laiko, pasistenkite jį maksimaliai išnaudoti savo profesiniam tobulėjimui. Ateinanti savaitė bus palankiausias ir produktyviausias laikotarpis per kelis pastaruosius mėnesius, todėl jūsų uždavinys - veikti ir dar kartą veikti. Visus jūsų sumanymus dabar tikrai vainikuos sėkmė.

Dvyniai turėtų galvoti ne tik apie šiandieną, bet ir rengti tolimos ateities planus. Atidžiai stebėkite net ir mažiausias permainas darbe. Aktualius klausimus pasistenkite išspręsti savaitės viduryje - tai palankiausias metas. Galimas daiktas, kad prireiks naujo požiūrio į jūsų profesines pareigas.

Vėžiai artimiausiomis dienomis sėkmingai rengs dalykinius susitikimus ir derybas. Pasistenkite nedalyvauti avantiūriniuose projektuose. Tiesa, tokie sumanymai gali duoti didžiulį pelną, bet vėliau gali būti didelių keblumų su partneriais. Poilsio dienas praleiskite su šeima, tai jums leis atgauti jėgas.

Liūtai turėtų paieškoti naujų veiklos krypčių. Vyresnybė deramai įvertins jūsų nuopelnus, tai sustiprins jūsų profesinę padėtį. Jūs įgyvendinsite svarbius projektus ir pelnysite aplinkinių žmonių pagarbą. Svarbiausia - neabejokite savo galimybėmis ir nebijokite sunkumų.

Mergelės turėtų vadovautis nuojauta, kuri neapvils. Stenkitės plėsti dalykinius kontaktus, bet pirmiausia išsiaiškinkite, kas jums dabar svarbiausia. Jūsų laukia palankus laikotarpis, tinkamas dalykiniams klausimams spręsti. Jeigu pavyks susitarti su savo partneriais, reikalai tikrai bus sutvarkyti.

Svarstyklės atskleis naujus savo talentus ir maloniai nustebins aplinkinius. Svarbiausia - nemeskite pusiaukelėje pradėto darbo, pasistenkite ugdyti tas savybes, kurias savyje suradote. Pasiaukojamai dirbkite, ir galite neabejoti, kad kolegos jus deramai įvertins.

Skorpionui gali prireikti išplėsti bendravimą profesiniais klausimais, kad įgytų trūkstamų žinių ir patirties. Čia galima tikėtis bičiulių pagalbos. Savaitė žada būti produktyvi finansiniu požiūriu ir duoti daug dividendų. Jūsų uždavinys - nepražiopsoti svarbios informacijos, kuri leis padidinti kapitalą.

Šauliams žadama sėkmė tvarkant reikalus, geros galimybės ir puiki nuotaika visą ateinančią savaitę. Jūs lengvai pelnysite lyderio autoritetą, į jūsų nuomonę bus atsižvelgiama tiek darbe, tiek šeimoje, todėl atidžiau kontroliuokite, ką kalbate. Beje, artimiausiomis dienomis išgirsite daug gerų žodžių savo adresu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis