Meilės horoskopas 2014-iems metams

Medinio Arklio metai atveria meilei duris, o jau kaip kam seksis - sužinokite iš metų meilės horoskopo.

AVINAS

Meilės fronte 2014-ieji Avinams palankūs. Ypač jie bus tinkami rimtų santykių užmezgimui, vedyboms. Vienišiems Avinams Arklio metai gali atnešti siurprizą – mylimąjį, kuriam gimę jausmai gali baigtis net vedybomis. Todėl Avinams 2014-aisiais reikia optimistiškai žvelgti į ateitį - meilė jus būtinai susiras. 

Galbūt kai kurie Avinai naujaisiais metais panorės atnaujinti santykius su buvusiu partneriu. Jums gali atrodyti, kad širdyje teberusena jam jausmai. Tačiau pravartu atminti, kad grįžimas ne visada atneš gerų rezultatų. Tai gali būti minutinė nostalgija praeičiai, todėl, prieš gręždamiesi į praeitį, gerai pagalvokite, sustokite, įkvėpkite... Ir jei po ilgos pauzės vis dar norėsite susitikti – pirmyn!

JAUTIS

2014-aisiais Jaučiui ruošiamos intriguojančios pažintys su priešingos lyties atstovais. Tačiau nereikia iškart jų užpulti ir narstyti po kaulelį. Nors truputį pabūkite paslaptingesnis. Neskubėkite mesti tinklų ar jau mintyse žengti prie altoriaus. Gyvenkite šia diena, mėgaukitės teigiamomis emocijomis, kurias jums teikia nauja pažintis.

Porą jau turintys Jaučiai 2014-aisiais gali pajusti diskomfortą santykiuose, ir viskas dėl to, kad patys nerodysite tinkamo dėmesio antrai pusei, artimiesiems. Todėl nepamirškite, kad jūsų gyvenime turėtų likti laiko ir poilsiui bei dalį jo skirkite bendravimui su mylimuoju. Savo ruožtu jūsų artimieji neliks abejingi ir atsidėkos jums dėmesiu, pagalba.

DVYNIAI

Mediniai Arklio metai jau pačioje savo karaliavimo pradžioje Dvyniams atneš permainų. Ir tos permainos gali būti visokios – jūs galite išsiskirti su savo antrąja puse ar – priešingai – ryžtis kurti šeimą, planuoti vaikus.

Vienišiems Dvyniams pavasarį pasitaikys ne viena galimybė sutikti savo meilę. Tačiau žvaigždės pataria nepulti į santykius stačia galva. Progų naujoms pažintims turėsite daug, todėl pagalvokite, paanalizuokite naujų pažįstamųjų jausmus jums, o jau paskui spręskite, su kuo likti. Kuris tinkamiausias, jums pasufleruos širdis.

VĖŽYS

Astrologai perspėja Vėžius: jei iki šiol konfliktavote su partneriu, tai nemenka tikimybė, kad 2014-aisiais ginčų bus dar daugiau.

Bėda ta, kad Vėžiai linkę užsimerkti ir nieko nedaryti, tikėdami, kad situacija išsispręs pati savaime.

Tačiau ateinančiais metais, jei norite išsaugoti santykius, jums teks keisti savo taktiką. Išmokite kalbėti su partneriu, išsakyti savo nerimą ir problemas. O taip pat pasistenkite įsiklausyti į tai, ką sako jūsų sutuoktinis – ir antrajai pusei nuoskaudų bei pretenzijų susikaupė. Antraip, jei neišmoksite kartu aptarti problemų, rizikuojate parasti santykius, mylimąjį.

Vėžiai vienišiai 2014-aisiais gali susipažinti su įdomiais priešingos lyties žmonėmis. Ir būtent Vėžiai lems šių santykių ateitį. Jei Vėžiai bus pasirengę pakeisti savo elgesį, charakterį, jų laukia ilagalaikiai ir rimti santykiai.

LIŪTAS

Medinis Arklys pataria Liūtams šiemet neprisileisti žmonių pernelyg arti. Stebėkite juos, jų elgesį, kalbas. Ir nereikia įkyriai klausinėti, ką jis jums jaučia, kokie jo ketinimai – tiesiog stebėkite. Tai jums padės išvengti neteisingų išvadų, adekvačiai vertinti žmogų ir jo jausmus jums.

Toks pat patarimas ir Liūtams, kurie turi antrąją pusę. Arklio metais jūs pastebėsite, kad esami santykiai jūsų nebedžiugina, dingo jausmų aštrumas, užsikuitėte buityje. Kartais atrodys, kad išvis gyvenate ne su tuo žmogumi, kad netinkate vienas kitam.

Tačiau neskubėkite kirsti iš peties. Duokite laiko sau ir jūsų santykiams. Greičiausiai visa tai laikina, ir toji nuotaika praeis.

MERGELĖ

Mergelių meilės fronte nusimato ryškūs pagerėjimai. Ir nesvarbu - Mergelė vieniša ar ne. Jūsų laukia daug įdomių pažinčių, malonių siurprizų. Kalbant apie meilę, visi 2014-ieji Mergelėms bus jai palankūs.

Vienišų Mergelių laukia pažintys, galinčios peraugti į rimtus, ilgai trunkančius santykius, galimas net romanas su žmogumi, kurį pažinojote anksčiau. Teliks žengti teisingą žingsnį.

Poroje esančios Mergelės supras, kad jų santykiai tapo šiltesni, harmoningesni. Todėl joms reikia nusiteikti optimistiškai ir 2014-aisiais atsiduoti meilei.

SVARSTYKLĖS

Jei dar nesatę vedę, 2014-aisiais galite tam ryžtis. Svarstyklių santykiai taps tvirtesni. Galbūt net nutarsite susilaukti vaikų. Tai dar labiau jus suartins ir pripildys jūsų gyvenimą džiaugsmo.

Vienišos Svarstyklės gali sutikti savo antrąją pusę. Tačiau tai priklausys nuo jūsų pačių, nuo jūsų elgesio. Jei esate pasirengę įsipareigoti, tai medinio Arklio metais neabejotinai sutiksite savo žmogų. Jei ne, romanų gausa jums garantuota, ir jūs galėsite mėgautis dėmesiu bei lengvais santykiais su maloniais žmonėmis.

SKORPIONAS

2014-aisiais Skorpioną tiesiog apsups gerbėjai. Astrologai vis dėlto pataria nepasiduoti jausmams. Kruopščiai rinkite sau partnerį, antraip galite pražiopsoti tą vienintelį, su kuriuo galėtumėte sukurti gražius ilgalaikius santykius. Visa tai – vienišiems Skorpionams.

Poringiesiems Skorpionams patariama būti taktiškesniems ir ramesniems. Ginčai, konfliktai, nesusikalbėjimas gali sugriauti jūsų santykius, jūsų gyvenimą, todėl pasistenkite tvardytis. Išmokite klausytis partnerio ir ieškokite kompromiso. Ramus bet kokių problemų sprendimas jums – vienintelė išeitis išsaugoti šiltus santykius.

ŠAULYS

Šiemet jūs skleisite kažkokią ypatingą energiją, kurios dėka partneris jus tarsi įsimylės iš naujo ir negailės jums dovanų. Ypač daug malonių staigmenų žada metų pradžia. Jei nesate vedę, tai būtent 2014-ųjų pradžia labai tinkama planuoti vedybas.

Vis dėlto jums teks prilaikyti neigiamas emocijas ir pasistengti išlikti ramesniems iškilus konfliktams, nekaitinti atmosferos. Verčiau iš visų jėgų pasistengti ir taikiai išspręsti konfliktus. Ir neprovokuokite partnerio, nekurstykite jo pavydo, nieko gero tai neduos.

Vienišiems Šauliams palankiausias metas meilei – 2014-ųjų vasara. Būtent tuo metu turite galimybę sutikti žmogų, kuris ateityje gali tapti jūsų sutuoktiniu.

OŽIARAGIS

2014-aisiais Ožiaragiai skleis ypatingą trauką, kuriai bus sunku atsispirti. Todėl tiems, kurie yra vieniši, teliks tik teisingai apsispręsti ir išsirinkti iš gausaus gerbėjų rato, kuris nemenks visus metus.

Santykius jau užmezgę Ožiaragiai taip pat jus didesnį priešingos lyties dėmesį, o tai visai nepatiks antrai pusei. Todėl šių Ožiaragių užduotis – neaitrinti artimojo jausmų, nekelti jo pavydo ir neatsakyti į gerbėjų flirtą. Stenkitės kaip galima daugiau dėmesio skirti artimajam, kad jis jaustųsi mylimas.

VANDENIS

Šio Zodiako ženklo atstovams 2014-aisiais patariama būti santūresniems, demonstruojant jausmus viešai, ypač pažįstamųjų rate. Nes ateinantieji metai pasižymi jūsų jausmų nepastovumu, ir jei kiekvienai simpatijai rodysite išskirtinį dėmesį, neilgai trukus draugų rate pelnysite ne itin patikimo žmogaus reputaciją.

Nuo 2014-ųjų vasario ir visą pavasarį Vandenis jaus didesnį priešingos lyties dėmesį. Būtent tuo laiku vieniši Vandeniai gali sutikti likimo skirtą žmogų, su kuriuo sukurs šeimą. Tie Vandeniai, kurie neturi rimtų santykių, gali užmegzti tarnybinį romaną. Atkreipkite ypatingą dėmesį į savo kolegą ar net viršininką vasaros pradžioje. Užsimezgę santykiai gali teigiamai paveikti ne tik gyvenimą, bet ir darbą.

ŽUVYS

Žvaigždės įspėja Žuvis: nusiimkite rožinius akinius, nereikia nieko idealizuoti. Tiek nuolatinio partnerio, tiek naujojo pažįstamojo. Kiekvienas žmogus turi trūkumų, ir neteks nusivilti, jei realiai vertinsite partnerį, priimsite jį tokį, koks yra. 

Pavasario pradžioje meilės fronte pasiseks labiau. Kartu su pavasariniu vėjeliu, šiluma, atversite širdį ir naujiems santykiams. Būtent tuo momentu Žuvims pasitaikys tikimybė susipažinti su žmogumi, su kuriuo užsimegs tvirti, rimti santykiai. Jei esate ne vienišas, pavasarį į jūsų santykius įsisuks naujas vėjas ir jie taps harmoningesni, malonesni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis