Gražiausios A. Giniočio dainos - žvaigždžių spindesy

Pastaruoju metu itin retai pasirodantis vienas atlikėjas sutiko surengti pasirodymą Vilniaus universiteto planetariume.

Viešoji įstaiga „Bardai LT“ jau trečiąjį sezoną tęsia projektą „Bardai tarp žvaigždžių“ ir klausytojus džiugina pamėgtų bardų pasirodymais.

Lapkričio 29 d. 19 val. pasirodymą surengs „Keistuolių teatro“ aktorius, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, dėstytojas, režisierius ir bardas Aidas Giniotis.

Pastaruoju metu itin retai pasirodantis vienas atlikėjas sutiko surengti pasirodymą Vilniaus universiteto planetariume ir padovanoti gražiausiųjų savo dainų koncertą. „Geltonų plytų kelias“, „Pikto dėdės daina“, „O už jūros mėlynas smėlis“, „Vynas“ ir daugelis kitų pamėgtų dainų neišvengiamai bus sudainuotos kartu su publika. Juk šis atlikėjas turi neeilinį bendravimo su publika talentą, nuolatos neleidžiantis jai tik klausyti, o įtraukiantis į pasirodymą...

O ypatingą nuotaiką kurianti aplinka, kurioje visą koncertą keliaujama žvaigždžių takais, kiekvieną pasirodymą padaro išskirtinį. Taigi jei lauke šalta ar esi vienas, šilta muzika sušildys ir pakilės ligi dangaus. Susitikime Vilniaus universiteto planetariume. Durys atsiveria 18:30.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis