Dizainerė R. Piekautaitė ėmė kurti ir rankines

Keletą pastarųjų mėnesių dizainerę Ramunę Piekautaitę mieste galima pastebėti su subtilia, švarių linijų rankine. Be ryškesnių skiriamųjų ženklų ar logotipų, tačiau akylesnis netruks atskirs, kad jos autorė – R. Piekautaitė. Kurį laiką tik pati testavusi naują gaminį, dizainerė pagaliau pristatė naują aksesuarų liniją – kasdieniam nešiojimui skirtas rankines.

Šios rankinės gaminamos iš tvirtos, kokybiškos odos. Spalvų paletė – nuo matinės juodos ir ryškios ochros iki šlapio asfalto pilkos, pieno, smėlio atspalvių. Pasaulyje priimta šį modelį vadinti „office bag“ (liet. - biuro rankinė), pavadinimas atspindi ir pagrindinę šio aksesuaro paskirtį – būti nepakeičiamu palydovu kiekvieną darbo dieną.

R. Piekautaitės kurta rankinė
R. Piekautaitės kurta rankinė
R. Piekautaitės mados namų nuotr.

Tai – tik pirmas modelis. Planuose yra ir vakarinės delninės, ir „oversized“ tipo rankinės, su kuriomis drąsiai galima keliauti ir į lėktuvą, savaitgalio kelionei tilps viskas. Dizainerė sako nusprendusi visų pirma pristatyti darbui skirtas rankines, nes jos – universaliausios ir reikalingiausios: „Neslėpsiu, šis modelis gimė tada, kai man pačiai prisireikė būtent tokios – darbinės – rankinės. Supratau, kad toks poreikis kamuoja ne tik mane – klientės taip pat retkarčiais užsimindavo nerandančios tinkamo dydžio ar dizaino“.

R. Piekautaitės kurta rankinė
R. Piekautaitės kurta rankinė
R. Piekautaitės mados namų nuotr.

Šie R. Piekautaitės aksesuarai puikiai tiks prie esamų drabužių kolekcijų. Dizaino braižu išliko tas pats puikiai pažįstamas pastelinis minimalizmas. R. Piekautaitė sako šiam žingsniui ruošusis ilgai: „Pajutau, kad jau metas turėti platesnę aksesuarų liniją – klientės sėkmingai derina mūsų pėdkelnes, diržus, avalynę. Malonu, kad nuo šiol galėsiu joms pasiūlyti ir vieną esminių moters atributų – rankinę“.

Moters rankinės turinys dažnam – gili paslaptis. R. Piekautaitė šypsodamasi sutiko išvardinti keletą dalykų, be kurių neapsieina nei dienos: „Visada nešiojuosi planšetę, eskizų sąsiuvinį, šūsnį įvairių dokumentų. Tad man būtina, kad rankinėje tilptų A4 formato lapai, o kartais ir kompiuteris. Neretai turiu vargo su pamestais raktais, tad rankinėje įdėjome dirželį jiems prisegti. Taip pat rankinės gilumoje visada rastumėte mini kosmetinę su būtiniausiais moteriškais atributais – lūpų dažais, blakstienų tušu ir pudra. Įtaisiau ir kišenę telefonui“.

R. Piekautaitės kurta rankinė
R. Piekautaitės kurta rankinė
R. Piekautaitės mados namų nuotr.

Naujieji mados namų kūriniai iki pasiekdami parduotuvių lentynas buvo kruopščiai ištestuoti pačios dizainerės. „Aš pati pirmoji išbandau naujus daiktus, kad pamatyčiau, ar daiktas būtent toks, koks turi būti. Štai rankinę iki atidavimo gamybai nešiojau du mėnesius kasdien – tik taip galėjau įvertinti, ar ji patogi, talpi, ar patvari. Tik pabuvusi kurį laiką su nauju kūriniu galiu būti rami ir siūlyti jį kitiems“, – priduria ji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis