Uždraustos meilės drama „Dvi motinos“ nepaliks abejingų

Jausmingoje dramoje „Dvi motinos“ – kraują kaitins jausmai, meilės scenos ir australų aktorius Xavieras Samuelis.

Netrukus Lietuvos kino teatrus pasieksiančioje uždraustos meilės dramoje „Dvi motinos“ (angl. „Two Mothers“ arba „Adore“) pagrindinius vaidmenis atliko dvi visame pasaulyje žinomos ir mylimos aktorės Naomi Watts ir Robin Wright. Tačiau geriausias drauges vaidinančios šviesiaplaukės – ne vienintelės, nuo kurių žiūrovai negalės atplėšti akių. N.Watts sūnų Ijaną įkūnijęs australų aktorius Xavieras Samuelis neabejotinai privers dūsauti ne vieną moterį kino salėje.

29-erių X.Samuelio veidas kol kas žinomas nedaugeliui – Holivudo filmuose jis pasirodė tik keletą kartų, o svajonių vaikino vardą užsitarnavo visai neseniai, šmėstelėjęs „Saulėlydžio sagos“ juostoje „Užtemimas“. Šiemet aktorius pasirodė Australijoje kurtame filme „Drift“ apie banglečių industrijos gimimą su Samu Worthingtonu.

Organizatorių nuotr.
Treniruotą X.Samuelio kūną bei blondiną, skrodžiantį vandenyno bangas banglente, publika išvys ir juostoje „Dvi motinos“. Kaip rašė Ew.com apžvalgininkė Samantha Highfill, šioje painioje, nuodėmingoje ir įtraukiančioje nepadoraus elgesio istorijoje jaunas gražus šviesiaplaukis tampa tikru balzamu sielai.

Organizatorių nuotr.
„R.Wright ir N.Watts yra nuostabios, tačiau jaunąjį R.Wright meilužį įkūnijantis Xavieras vertas atskirų pagyrų. Žinoma, jis išvaizdus, bet tai ne viskas. Jo personažas aistringas, pasimetęs, pamišęs iš meilės. Jis myli moterį, kuri jam tarsi antra mama. Būtent jis pradėjo visą šį beprotišką žaidimą, būtent jis pirmas peržengė uždaustą ribą ir į geriausią motinos draugę pradėjo žiūrėti kaip į moterį“, – apie komplikuotą istoriją atsiliepė kritikė. Ji pridūrė, kad stebint filmą tiesiog neįmanoma likti abejingai ir nepalaikyti, ar nesmerkti herojų, o X.Samuelis daugeliui taps tikru atradimu.

„X.Samuelis turi tą dalyką, kurį, sakoma, turi visi garsiausi aktoriai. Ar tai jo vaidyba? Ar šypsena? Ar žvilgsnis? Viskas kartu. Ir tai įtikina“, – negailėdama komplimentų australui rašė S.Highfill.

Prancūzų režisierės Anne Fontaine juostoje „Dvi motinos“ žiūrovai išvys skandalingą istoriją apie drauges Lilę ir Rozą, kurios drauge užaugo ir kartu užaugino sūnus. Dabar abi jos negali atsispirti suvyriškėjusiam viena kitos sūnui. Keturi žmonės, aistra, karšti žvilgsniai, kūnai ir daug meilės scenų nepaliks žiūrovų abejingų.

Organizatorių nuotr.
Ramiame Australijos miestelyje gimusius uždraustus ryšius ir viską apimančią aistrą Lietuvos žiūrovai išvys kino teatruose nuo gruodžio 13 dienos.

Seksualumu persmelkto, prieštaringo ir kraują kaitinančio filmo „Dvi motinos“ anonsas:

http://www.youtube.com/watch?v=iiWhUTWwx-0

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis