Vietnamietiškas veido masažas - lygesnei ir skaistesnei veido odai

Masažuojant tam tikrus veido taškus, tonizuojami veido raumenys, atpalaiduojama nervų sistema, mažėja raukšlių. Supažindiname su septyniais grožio ir sveikatos taškais, kuriuos paprasta masažuoti kasdien.

Vietnamietiškas taškinis masažas, arba refleksoterapija, veikia ne tik sveikatą, bet ir grožį. Masažuojant vadinamuosius grožio taškus, galima išlyginti smulkias veido raukšleles, pagerinti veido spalvą ir odos būklę.

1. Taškas priešais ausį. Jo masažavimas tonizuoja veido raumenis, atpalaiduoja nervų sistemą, normalizuoja kraujospūdį, palengvina slogos simptomus, stiprina imunitetą ir padidina seksualinę energiją.

Lengviau masažuoti visą plotą priešais ausį vertikaliais judesiais: nuo viršaus žemyn, jei norite atsipalaiduoti, nusiraminti, ir nuo apačios aukštyn, jei norite atrodyti žvalesnės. Šis masažas padės, jei esate labai pavargusi ir norite atsikratyti įtampos.

2. Taškas virš lūpos. Šio taško masažu suaktyvinama nosies ir lūpų srities kraujotaka, todėl užkertamas kelias gilioms nosies ir lūpų srities raukšlėms susidaryti, toks masažas padidina gyvybingumą.

Beje, šis taškas žinomas ir kaip gaivinimo taškas nualpus.

3. Taškas tarp antakių, arba „trečiosios akies“ taškas. Sušvelnina raukšles šioje vietoje, ramina įaudrintą nervų sistemą. Šio taško negalima masažuoti sergant hipotonija.

4. Taškai virš antakių. Jų masažavimas saugo nuo raukšlių tarp antakių atsiradimo, normalizuoja miegą, stiprina akis, regos nervus, širdį.

5. Taškai kaktos šonuose. Normalizuoja kaktos odos kraujotaką, padeda stiprinti atmintį, reguliuoja hormonų veiklą, atpalaiduoja organizmą, malšina viršugalvio ir nugaros skausmus.

6. Taškas kaktos viduryje. Gerina kaktos odos būklę, malšina juosmens ir galvos skausmą. Nemasažuokite šio taško, jei sergate hipertonija.

7. Taškas smakro viduryje. Šio taško masažas normalizuoja apatinės veido dalies kraujotaką, atsakingas už plonąją žarną, gimdą, sušvelnina mėnesinių skausmą.

Atlikti taškinį masažą geriausia ramiai, neskubant, atsipalaidavus. Taškai masažuojami pirštais (sulenktu nykščiu arba smiliaus, didžiojo ir bevardžio pirštų galiukais), riešą ar bevardį pirštą bei dešinės rankos mažylį laikant ant veido, tačiau galima pasitelkti ir pieštuką, tušinuką ar bet kokį kitą daiktą, turintį gana siaurą apvalų galiuką. Populiariausi yra sukamieji judesiai.

Sričių iki apatinio voko masažą patogiausia atlikti naudojant kaip atramą riešą, o veikiant taškus, esančius virš tarpuakio, judesius lengviau kontroliuoti bevardžiu ir mažyliu.

Norėdamos atsipalaiduoti, veidą masažuokite nuo apačios aukštyn, t. y. nuo smakro link kaktos.

Parengta pagal Olgos Dan knygą „Jauninantis veido ir kūno masažas“ (leidykla „Obuolys“)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis