Šventinio makiažo idėjos raudonplaukėms, šviesiaplaukėms ir tamsiaplaukėms. PRIEŠ IR PO

Ruošiantis į kalėdinius ir naujamečius vakarėlius galima pamiršti formalumą, kuklumą ir imtis drąsių eksperimentų, kurie paverstų jus, moterys, vakarėlio pažibomis.

Trims merginoms: šviesiaplaukei, raudonplaukei ir tamsiaplaukei Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ visažistė ir stilistė sukūrė šukuosenas bei atliko makiažus, kurie tiktų sutinkant Naujuosius metus ar šėliojant šventiniame vakarėlyje.

Anot makiažo ir proginių šukuosenų meistrių, šie pavyzdžiai gali įkvėpti ir paskatinti moteris kurti savo unikalų šventinį stilių. Tačiau prieš pradedant jį formuoti dera prisiminti vieną taisyklę – norint išsiskirti naujametiniame vakarėlyje, nereikia bijoti eksperimentuoti ir naudoti ryškias spalvas.

Patarimai šviesiaplaukėms

Esate drąsios ir mėgstate atrodyti ekstravagantiškai? Tada nebijokite eksperimentuoti ir vakarui rinkitės įvairių spalvų akių šešėlius. Pavyzdžiui, smaragdinio atspalvio. Taip pat ieškokite įdomesnės spalvos, kuri padėtų išryškinti jūsų lūpas. Gal koralinė? Toks makiažas atrodo ypač ryškiai ir padės išsiskirti iš naujametinės šventės svečių būrio.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ nuotr.
Trumpą kirpimą galima paversti efektinga vakarinio stiliaus šukuosena. Ji itin tinka prie modelio veido struktūros, išryškiną akis, ir parodo, kaip įspūdingai ir tuo pat metu nerūpestingai gali atrodyti trumpi plaukai, pabrėžiantys rock stiliaus ir elegancijos dermę.
Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ nuotr.

Patarimai raudonplaukėms

Ketvirtame dešimtmetyje dominavo lėlės įvaizdis. Jis yra madingas ir šiuo metu. Ryškus viršutinio voko apvadas išryškina akis, o moteriai suteikia paslaptingumo ir elegancijos. Lūpos, padažytos ryškiai raudona ar tamsia bordo spalva – tikras moteriškumo etalonas.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ nuotr.
Šukuosena, spinduliuojanti eleganciją ir rafinuotą grožį, sutelkta į vieną šoną. Vienoje pusėje plaukai sušukuojami taip, kad jie būtų prigludę, o kitoje – tiesiai, sugarbanojant ir šiek tiek paveliant plaukų galiukus. Šukuosenos, kurių akcentas yra garbanoti plaukai, jau daugelį metų neišeina iš mados.
Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ nuotr.

Patarimai tamsiaplaukėms

Padūmavusių akių makiažas – nepraeinanti XX a. pabaigos mada. Tai vadinamasis dramos karalienės įvaizdis – kuomet tamsūs šešėliai tepami iki pat antakių linijos. Dūminiam makiažui sušvelninti galima naudoti auksu ar variu žėrinčius atspalvius. Kadangi tokio makiažo pagrindas – tamsios, dūminės akys, lūpoms paryškinti tinka lengva purpurinė spalva.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ nuotr.
„Arklio uodega“ – vis dar viena mėgiamiausių šukuosenų, nes ji yra universali ir nesudėtinga. Taip susišukuoti plaukus galima per 10-15 minučių, o kelios detalės pavers paprastą šukuoseną šventine. Žema uodega atrodys efektingiau, jei ją sušukuosite į kairę arba į dešinę.
Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ nuotr.

Šiuo metu taip pat ypač populiarūs įvairūs plaukų pynimai. Kasos paryškina moters grožį, o kruopščiai atlikti pynimai šukuoseną paverčia tikru meno kūriniu.

Tai tik keli patarimai, kurie galbūt paskatins Jūsų kūrybiškumą formuojant savo šventinį įvaizdį. Vis dėlto reikia neužmiršti, kad persistengti nevalia – kartais mažiau yra daugiau. Juk kiekvienas, net ir mažiausias akcentas plaukuose ar veide gali suteikti Jums pasitikėjimo savimi ir, žinoma, patraukti aplinkinių dėmesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis