Kaip pasidaryti pedikiūrą namuose

Prieššventiniu laikotarpiu ne taip ir paprasta suspėti atlikti visus darbus. Ir nors graži nori būti kiekviena moteris, kai ką galima atlikti ir pačioms, nebūtina gaišti laiko grožio salonuose. Antai pedikiūrą galima atlikti ir namų sąlygomis.

Jums reikės:

dubens šilto vandens,
vonios rankšluosčio,
vatos,
druskos,
rozmarinų, eukaliptų ar metų ekstrakto,
muilo,
pedikiūro įrankių (nagų odelių žirklučių, žnyplių),
dildės,
pėdų brūžiklio (pemzos),
kojų kremo ar losjono,
nagų lako,
permatomo dengiamojo nagų lako.

1. Šalia kėdės pasistatykite dubenį su šiltu vandeniu, įpilkite į jį rozmarinų, eukaliptų ar mėtų ekstrakto (jie ne tik dezinfekuoja, bet ir maloniai vėsina kojas) ir įberkite stiklinę druskos (tai puiki natūrali dezinfekcijos priemonė). Sulankstykite vonios rankšluostį ir įklokite jį ant dubens dugno. Taip bus patogiau kojoms.

2. Nagų lako valikliu sumirkytu vatos gumulėliu nuvalykite seno nagų lako likučius. Jei nagų odelės sausos, prieš valant nagų laką ant vatos galima užlašinti kelis lašus alyvuogių aliejaus.

Nagų žnyplėmis tiesiai nukirpkite kojų nagus. Kraštus užapvalinkite nagų dilde (idealiausia forma – kvadratinė su užapvalintais kraštais).

Pamerkite kojas 5 minutėms šiltame vandens dubenyje, nusausinkite, pėdų brūžikliu nugludinkite kulnus, pėdų pagalvėles ir mažųjų pirštų kampus.

3. Sutvarkykite nagų odeles: nagų dildės galu nustumdykite jas ir atsargiai nukarpykite arba pašalinkite specialiu nagų odelių valikliu.

Nusausinkite kojas ir gausiai patepkite jas drėkinamuoju kremu arba losjonu, įmasažuokite.

Vandeniu ir muilu nuplaukite kojas ir leiskite joms išdžiūti.

4. Užtepkite sluoksnį nagų lako pagrindo, leiskite jam išdžiūti, tada paeiliui, kruopščiai išdžiovindamos, – du sluoksnius spalvoto nagų lako (jei patogiau, naudokite poroloninius pirštų skirtukus). Nudžiūvus lakui, užtepkite sluoksnį permatomo dengiamojo lako. Leiskite lakui gerai nudžiūti.

Idealiausia nagų spalva – natūrali šviesi. Kad spalva ilgiau laikytųsi, po kelių dienų užtepkite dar vieną sluoksnį viršutinio dengiamojo lako.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis