Horoskopas gruodžio 26 - sausio 1: kaip pasirengti naujųjų sutikimui

Šio laikotarpio pradžia – sėkminga, ir ypač profesiniuose reikaluose.

BENDRA PROGNOZĖ

Nors šventės, yra galimybė ne tik užbaigti reikalus, kurie buvo pradėti paskutiniais mėnesiais, bet ir pradėti naujus projektus. Ir nusiteikite džiugiam naujųjų metų laukimui. Sėkmė lydės ir visuomeninėje veikloje: išaugs politinis aktyvumas, norintiesiems išbandyti savo jėgas siekiant užsibrėžto tikslo – itin tinkamas metas. Patartina dalyvauti labdaros projektuose.

Gyvybinis potencialas – aukštas. Tinka pradėti sportuoti, užsiimti fizine veikla. Rekomenduojama daugiau vaikščioti, laisvalaikį leisti gryname ore, rinktis aktyvų poilsį.

Antroje laikotarpio pusėje svarbesnis taps asmeninis gyvenimas. Greitai megsis naujos pažintys, tačiau dauguma bus nusiteikę lengvabūdiškai, todėl kalbėti apie rimtų santykių pradžią neverta.
Laikotarpio pabaigoje, jau paskutinėmis šių metų dienomis gali kilti finansinių problemų, išlaidos bus didesnės nei tikėjotės. Šiuo laikotarpiu būkite itin atsargūs, ypač keliaudami, naudodamiesi buitine technika: įvairūs gedimai bus dažnesni nei įprastai.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai pirmąją Naujųjų metų savaitę neturėtų pasiduoti pagundai išeiti iš tarnybos arba pakeisti darbo vietą. Ir neklausykite neprašytų patarimų - jus gali įtraukti į rizikingą aferą. Jūsų finansinė padėtis ir artimo žmogaus pagalba suteiks galimybę įgyvendinti seną svajonę.

Vandeniui atėjo laikas priimti savarankiškus sprendimus darbe. Pažabokite savo instinktyvų polinkį paklusti pašalinių įtakai. Jūsų laimėjimai ir patirtis jums leis apsieiti be aplinkinių patarimų. Metas skirti daugiau dėmesio savo šeimai, ir tai neliks nepastebėta.

Žuvims jų įgimtas sumanumas ir veiklumas leis laiku atlikti susikaupusius darbus, tik čia jums gali prireikti technikos specialisto pagalbos. Sėkmingas iškeltų uždavinių sprendimas jums atvers kopimo karjeros laiptais gaunant kur kas didesnį darbo Užmokestį perspektyvas. Nesijaudinkite dėl savo šeimos, namuose viskas bus gerai.

Su partneriu dirbantiems Avinams kitą savaitę rekomenduojama patikėti jam visų svarbių kontaktų palaikymą, ypač jeigu jis ar ji turi įtakingą pažįstamą, kuris galėtų jį pristatyti aukštam asmeniui. Jūsų asmeniniame gyvenime viskas klostysis nepaprastai sėkmingai. Nors turėsite labai mažai laiko bendrauti su savo susižavėjimo objektu, jis jus supras ir parems.

Jaučiai verslininkai gali susidurti su tam tikrais sunkumais - niekas nenori sąmoningai jums pakenkti, bet situacija gali pasidaryti nekontroliuojama. Geriausia būtų įtvirtinti tai, kas pasiekta. Galite turėti didelių išlaidų šeimai ir pramogoms. Priešingos lyties kolega gali sukelti didesnį negu paprastai susidomėjimą, bet dėl trumpalaikio lengvabūdiškumo kitą savaitę galite turėti didelių nemalonumų.

Dvyniai ateinančią savaitę gali tikėtis patikimo pagalbininko - doro ir sąžiningo - paramos. Jūs taip pat turėsite daugybę galimybių susirasti įdomių partnerių. Stiprėjantis bendradarbiavimas žada svarią finansinę naudą. Bet dideli krūviai darbe gali neigiamai atsiliepti jūsų asmeniniam gyvenimui, ir tada jau ne romantiški nuotykiai jums bus galvoje.

Polinkis savarankiškai mąstyti Vėžiams gali užtikrinti didelę sėkmę darbe. Turėdamas omenyje jūsų tarnybinę karjerą, astrologas žada daug permainų į gerąją pusę. Ištekėjusių ir vedusių Vėžių šeimyninis gyvenimas klostysis kuo puikiausiai. Įsimylėjėliai turės progą praleisti kartu vieną ar du nuostabius vakarus.

Vis platesnis klientų ratas gali priversti Liūtus pradėti visai kitaip tvarkyti jų reikalus. Jeigu ieškote dar vieno gero pagalbininko, jūs rasite gabų žmogų, kuris puikiai pritaps prie jūsų komandos. Jeigu esate vedęs ir gyvenate toli nuo namų, tai greitai pamatysite savo šeimą. Jeigu norite, kad ateinanti savaitė jums būtų tikrai sėkminga, teikite pirmenybę žaliai arba geltonai spalvai.

Mergelėms metas sutvarkyti visus reikalus, kad būtų galima imtis naujų idėjų realizavimo. Bet nesitikėkite trumpo kelio į sėkmę, nors giminės ir bičiuliai jums tikrai padės. Asmeniniai santykiai klostysis gana gerai, nors jūs ir negalėsite skirti reikiamo dėmesio žmogui, kuris jums labai brangus.

Jeigu Svarstyklės pastaruoju metu itin daug dirbo, tai, atėjus naujam darbuotojui, jos galės šiek tiek atsikvėpti. Bet visos problemos, vienaip ar kitaip susijusios su jūsų darbu, turi būti išspręstos tučtuojau. Asmeninis gyvenimas žada daugybę jaudinančių nuotykių. Jeigu jūs nesate prietaringi, tai tikriausiai užmegsite romaną su pažįstama ar pažįstamu. Neatimkite sau šio malonumo.

Labai galimas dalykas, kad Skorpionai turės iš pagrindų pakeisti savo strategiją. Su savo bendradarbiais ir valdininkais elkitės taktiškai ir diplomatiškai. Visus piniginius reikalus būtų geriausia sutvarkyti ateinančią savaitę. Savaitės pabaigoje jūs daugiausia dėmesio skirsite draugams, bendravimas su jais jums suteiks didelį malonumą.

Kitą savaitę Šauliai turės galimybę plačiai išreklamuoti savo prekes. Jeigu turite naujų idėjų, tai jas įgyvendinti būtų geriausia dabar, nes žvaigždės bus palankios ką tik kilusiems sumanymams. Namuose viešpataus visiškas tarpusavio supratimas ir santarvė. Įsimylėjėliai galės kartu praleisti kelis nepamirštamus vakarus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis