U. Thurman nusivylė negavusi vaidinti atvirų sekso scenų

Viena naujojo Larso von Triero filmo „Nimfomanė“ (angl. „Nymphomaniac“) žvaigždžių tapo garsioji „Nužudyti Bilą“ pažiba Uma Thurman, įkūnijusi ponią H. Ši moteris – trijų vaikų motina, kurią vyras palieka dėl romano su seksu pasisotinti negalinčia pagrindine heroje Džo (akt. Charlotte Gainsbourg). D

Dramatiškose scenose į nimfomanės butą įsiveržusi ir įsisiautėjusi U.Thurman demonstruoja vaikams „meilužės guolį“, dėl kurio jų tėvas išėjo.

Kalbėdama su Huffingtonpost.com žurnalistais, 43-ejų U.Thurman pasakojo, kad L.von Trieras ponios H vaidmenį išsyk numatęs buvo jai. „Buvau tik sulaukusi dukros, jai tebuvo trys savaitės, kai Larsas paskambino ir pakvietė atlikti šią rolę. Visada norėjau su juo dirbti, manau, kad jis yra menininkas, kuris su laiku tampa tik geresnis. Man labai patiko jo paskutinis filmas „Melancholija“, kuris buvo tolimas, kupinas neapykantos žmonėms ir tuo pačiu labai meniškas ir vaizdingas“, – kalbėjo garsi moteris.

Pasak U.Thurman, jos herojė – palikta ir nenorinti nuleisti rankų, ieškanti paaiškinimo, kodėl visas jos gyvenimas virto griuvėsiais. „Mano scenose netrūksta daugybės posūkių, o kai kurios atrodo išties komiškos. Absurdiškiausia, kad vyras po daugiau kaip dešimties metų meta šeimą dėl šaltos ir jam abejingos moters. Jis – kvailys ir tame didžiulė ironija“, – svarstė aktorė.

Organizatorių archyvas
Paklausta, ar pajuto palengvėjimą dėl to, kad nereikėjo dalyvauti atvirose sekso scenose, U.Thurman su jai būdingu humoro jausmu tikino buvusi itin nusivylusi. „Labai nuliūdau ir nusivyliau. Viskas, ko labiausiai troškau – grįžti prie seno gero profesionalumo, kurį vainikuoja atviros sekso scenos kino ekrane. Žinoma, iš pagarbos kitiems aktoriams privalau pasakyti, jog tomis akimirkomis jiems talkino pornoaktoriai-dubleriai, tačiau kas ten iš tiesų vyko, nežinau. Mačiau ten visokių dalykėlių, nenoriu apie tai kalbėti, vaizdeliai privertė mane raudonuoti“, – juokavo ji.

Suaugusiems skirta ir į dvi dalis padalinta „Nimfomanė“ Lietuvos kino teatruose bus pradėta rodyti jau netrukus, pirmoji dalis – penktadienį, balandžio 4 dieną, o antroji – balandžio 18 dieną. Ši juosta – tai paskutinioji vadinamosios L.von Triero Depresijos trilogijos dalis. Filme pasakojama moters vardu Džo istorija, jos seksualiniai patyrimai ir svarstomos priežastys – kodėl ji tapo tokia, kokia yra? Kodėl ji nimfomanė ir taip nemyli savęs?

Pirmoji drastiško, tiesmuko ir šokiruojančio L.Von Triero filmo „Nimfomanė“ dalis – Lietuvos kino teatruose jau šį penktadienį.

Intriguojantis filmo „Nimfomanė“ anonsas (N-18): https://www.youtube.com/watch?v=qD6JOLn-ZzA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis