Koks menas traukia jūsų Zodiako ženklą?

Kokiai meno rūšiai turi polinkį jūsų Zodiako ženklo atstovai?

Savaitės populiariausi:
- Grikių – kefyro dieta ir minus 14 kilogramų per 2 savaites
- 9 kasdienių įpročių, kurie sendina
- Tinginių cepelinai
- Soda grožiui - ir dantims balinti, ir inkštirams šalinti

Avinas (21.03-20.04) — Literatūra

Šito ženklo atstovai – atviri, tiesūs, impulsyvūs, tačiau pažeidžiami ir jautrūs žmonės. Tokie tampa puikiais rašytojais ir poetais. Jei Avinui tenka rinktis iš šlovės ir pinigų, jis rinksis šlovę – pripažinimas jam žymiai svarbesnis už aprūpintą senatvę.

Jautis (21.04-20.05) – Architektūra

Penkių minučių dainos, dviejų valandų baletai, net gi 700 puslapių romanai – visa tai per menki užmojai solidiems, net gi šiek tiek sunkiasvoriams Jaučiams. Jie mąsto kur kas didesnėmis formomis – tiltais, rūmais, dangoraižiais. Šito ženklo žmonių lemtis – architektūra.

Dvyniai (21.05-21.06) – Tapyba

Dvynių vaizduotė yra labai išvystyta. Tačiau tiesiog užrašyti savo fantazijas ir regėjimus popieriuje – jiems pernelyg nuobodu. Šitas ženklas yra veiklesnis – Dvyniams reikia piešti. Žodžiai nesugeba atspindėti jų fantazijų apimities ir nepaprastumo.

Vėžys (22.06-22.07) – Kinas

Jų stichija — vanduo. O vanduo — tai emocijų verpetas, jausmų gelmė, begalė išgyvenimų. Vėžiui tiesiog būtina kurti. Vėžiai mėgsta kažką išgalvoti, fantazuoti, tačiau kartu jie yra labai pragmatiški – jiems reikia, kad jų menas duotų materialų pelną, o ne tiesiog džiugintų akį. Kinas, jų nuomone, būtent ta meno rūšis, kurioje galima uždirbti daugiausiai.

Liūtas (23.07-23.08) – Fotografija

Liūtai yra pasipūtę ir pripratę vadovauti. Jie būna puikūs režisieriai, operatoriai arba fotografai. Juk tam, kad gautų puikų kadrą, jie turi nurodyti modeliui, kaip teisingai atsistoti, nustatyti šviesas, sukurti būtiną aplinką – kitaip tariant, nurodinėti.

Mergelė (24.08-23.09) – Dainavimas

Asmeninis horoskopas teigia, kad subtilios Mergelės – dvilypės asmenybės: iš vienos pusės tai yra labai emocionalūs žmonės, iš kitos – jie labai mėgsta tvarką, dėlioti viską po lentynėles ir sisteminti. Susistemintos emocijos – ko gero, tai yra įmanoma tik dainuojant visas natas, oktavas ir tonus.

Svarstyklės (24.09-23.10) – Skulptūra

Svarstyklės turi fantastišką sugebėjimą koncentruotis ir giliai įsiskverbti į dalyko esmę. Be to, jie iš prigimties yra gana lėti žmonės, nemėgstantys, kad jiems nurodinėtų. Jiems svarbu turėti galimybę ištaisyti klaidą. Todėl labiausiai pasitikintys jie jaučiasi būdami skulptoriais.

Skorpionas (24.10-22.11) — Teatras

Emocionalūs ir nevaldomi Skorpionai labai mėgsta glostyti savo ego. Ko gero, nei viena meninė profesija nėra taip linkusi išaukštinti save mylimiausiąjį, kaip tai daro aktorystė. Todėl šito ženklo žmonės puikiai jaučiasi ir scenoje, ir filmavimo aikštelėje.

Šaulys (23.11-21.12) — Grojimas muzikiniais instrumentais

Tiesmuki, protingi, pripratę galvoti nebanaliai - Šauliai puikiai jaučiasi būdami muzikiniai novatoriai. Gyvenime jie gali atrodyti tiek flegmatiški, tiek ir ūmūs, jiems sudėtinga valdyti savo emocijas. Todėl muzika jiems – vienas nedaugelio būdų sutvarkyti savo mintis.

Ožiaragis (22.12-20.01) – Choreografija

Vaikystėje šio ženklo atstovai gali dažnai sirgti, tačiau augant jų sveikata tvirtėja ir galiausiai jų stebinančios fizinės ištvermės gali pavydėti visi kiti ženklai, net ir Liūtai. Todėl Ožiaragiai labiau už kitus yra linkę į choreografiją.

Vandenis (21.01-20.02) – Kompiuterinis menas

Šito ženklo žmonės yra labai mėgstantys laisvę, tačiau laisvė jiems nėra maištas, tai tiesiog noras gyventi taip, kaip norisi ir nuo nieko nepriklausyti. Todėl jie dažnai sau renkasi tą veiklos sritį, apie kurią kiti žino labai mažai arba laiko ja kažkuo ekscentrišku.

Žuvys (21.02-20.03) — Performansas

Šitas ženklas – paskutinis zodiako ženklas, todėl įtraukia į save kitų ženklų požymius. Jam lengvai sekasi ir šokti, ir dainuoti, ir rašyti. Todėl Žuvys linkusios į performansus – šiuolaikinę meno rūšį, kurią sudėtinga klasifikuoti: ji apima ir aktorinius pasirodymus, ir tapybą, o kartais - net keletą meno rūšių vienu metu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis