Horoskopas 05.01-08: profesinėje srityje laukia netikėtumai

Laikotarpio pradžioje netrūks malonių akimirkų.

Skaitomiausi straipsniai:
- V. Pilibaitytė-Mia: mano gyvenimas priklauso jam
- Horoskopas 05.01-08: puikios sąlygos užmegzti romanus
- 10 stilistės A. Gilytės patarimų, kaip visuomet atrodyti žaviai
- Pratimai nukarusiam pilvukui – padeda 100 proc.
- Purus varškės apkepas

BENDRA PROGNOZĖ

Nors norint pasiekti rezultatų, reikia nemažai pasistengti, dosnus atlygis už darbą džiugina, tad vargu, ar kas nors skųsis gyvenimu. Verta atkreipti dėmesį į tai, kaip vystosi santykiai su kolegomis – nuo rimtų darbinių bus lengva pereiti prie draugiškų ir net romantiškų – tereikia panorėti.

Finansinis fonas visą savaitę nevienodas. Pinigai plaukia nereguliariai, reikalingos išmokos vėluoja, bet visada aišku, kokios išlaidos laukia. Tačiau situacija nėra beviltiška: disciplina ir atsakomybė už savo bei šeimos biudžetą padės išvengti bereikalingų sunkumų.

Antroje periodo pusėje iškils bėdų profesinėje srityje, ir sunkiausia bus tiems, kas įpratęs prie greitos sėkmės, pernelyg dėl to ir nesistengiant. Vadovai pavaldiniams kels itin aukštus reikalavimus, o pastariesiems, deja, lieka vis mažiau entuziazmo.

Žmonės, kuriems anksčiau labiausiai rūpėjo karjera, atsigręš į šeimą, ir tai nebūtinai pradžiugins artimuosius. Pavyzdžiui, bandymai greitai įvesti tvarką šeimoje, santykiuose su tėvais bus problematiški, ypač, jei šeimynišku bandys tapti tas, kas anksčiau mažai domėjosi šeimos reikalais.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Ožiaragiai, iš visko sprendžiant, ieškos naujų pajamų šaltinių arba papildomo uždarbio. Užsibrėžtam tikslui pasiekti reikalingas blaivus ir šaltas protas. Astrologas jums pataria neatskleisti savo planų aplinkiniams - tai gali neigiamai atsiliepti galutiniams rezultatams. Sėkminga diena - penktadienis.

Vandenis pasijus esąs labai reikalingas. Be jūsų nebus tvarkomi jokie reikalai nei namuose, nei darbe. Bet dėl to nereikėtų užriesti nosies ir ignoruoti artimųjų bei bendradarbių, priešingu atveju jie apskritai pasidarys jums abejingi. Palankios dienos - trečiadienis ir penktadienis.

Žuvis didelė sėkmė lydės finansų srityje. Anot astrologo, visi darbai, kurių imsitės, duos naudos. Verslininkai turėtų pagalvoti, kaip užmegzti ryšius su partneriais užsienyje - savaitė tam palanki. Tada jūsų verslas pasidarytų įdomesnis ir pelningesnis. Sėkminga diena - antradienis.

Avinai turės pasinerti į darbą, pagerinti santykius su vadovybe, kadangi nuo to priklausys jūsų tolesni laimėjimai. Astrologo nuomone, svarbiausia - išvengti nereikalingo blaškymosi ir pernelyg didelio aktyvumo. Jūsų teigiami bruožai - ištvermė ir išmintis. Sėkminga diena - ketvirtadienis.

Jaučiai turi visas galimybes pasiekti reikšmingų profesinės veiklos laimėjimų. Tik reikia veikti iniciatyviai ir sumaniai. Pasak astrologo, tuomet jūs tikrai įgyvendinsite užsibrėžtus tikslus. Labai galimas dalykas, kad rasite naujų pajamų šaltinių. Palankios dienos - antradienis ir trečiadienis.

Dvyniai turės spręsti organizacinius klausimus, susijusius su profesine veikla. Kol nesutvarkysite jau seniai susikaupusių reikalų, net negalvokite imtis naujų darbų - naudos iš to vis tiek nebus. Sėkminga diena - pirmadienis.

Vėžiai gali susidurti su netikėtomis kliūtimis ir nedraugų intrigomis, kurios apsunkintų užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą. Nors situacija bus kebli, žvaigždės jums pataria kitą savaitę nepriimti kardinalių sprendimų, kadangi bet kurie jūsų veiksmai galiausiai gali atsigręžti prieš jus pačius. Sėkminga diena - pirmadienis.

Liūtai bus kupini jėgų ir energijos. Jums suteikiama galimybė drąsiai kurti ateities planus, svarstyti įvairiausias idėjas, susijusias su darbu. Planetos jus globos, ir ateinanti savaitė taps pamatu žengimui į priekį. Kitas teigiamas momentas - asmeniniai santykiai, kurie jus nudžiugins savo nuoširdumu. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Mergelė turės unikalų šansą pademonstruoti visus įgimtus lyderės sugebėjimus. Jūs tikriausiai turėsite vadovauti bendraminčių kolektyvui ir atkakliai vesti jį į bendrą tikslą. Į jūsų nuomonę atsižvelgs ne tik kolegos, bet ir vyresnybė, kuri padarys įdomias ir jums naudingas išvadas. Palankios dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Svarstyklėms astrologas rekomenduoja nesusivilioti abejotinais pažadais. Visus klausimus spręskite patys, tik kartais pasitardami su artimiausiais žmonėmis. Būkite atidūs kolegoms - darbe gali susiklostyti konfliktinė situacija. Galimas dalykas, kad nutrūks santykiai su mylimu asmeniu, bet būkite optimistai. Palankios dienos - pirmadienis ir antradienis.

Skorpionai neturėtų tvarkyti jokių svarbių reikalų, kadangi ateinančios savaitės emocinis fonas bus nestabilus, tai gali nulemti klaidingą požiūrį į vienas ar kitas problemas. Geriausia, ką dabar galima padaryti, - tai pasirūpinti savo sveikata arba susitvarkyti namus. Sėkmingos dienos - šeštadienis ir sekmadienis.

Šaulių laukia įtempta savaitė, teks vienu metu tvarkyti daug reikalų, susijusių su darbu, mokslu ar bendro išsilavinimo lygio kėlimu. Žvaigždės jums padės pasiekti visus užsibrėžtus tikslus, jeigu jūs neeikvosite jėgų menkniekiams. Savaitės pabaigoje vertėtų pagalvoti apie ramų poilsį. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis