Ką reiškia jūsų santuokos data pagal horoskopą

Ar žinote, kad jūsų santuokos data slepia daug paslapčių ir dabar jūs jas sužinosite!

Populiariausi straipsniai:
- A. Baukutė: minus 30 kilogramų be jokių dietų!
- Kokias moterų nuodėmes vyrai linkę atleisti
- Napoleono sesuo: amžinas vyrų troškulys buvo svarbesnis už meilę sūnui
- Astrologė V. Budraitytė: mano lieknėjimo receptas ir keliolika negrįžtamai prarastų kilogramų
- Keptas tinginys. Vos 10 min. darbo, o pyragas - nuostabus

Jei santuokos data bus ties Saulės perėjimo iš vieno ženklo į kitą riba – reiškia, kad jūsų santykiai įgis dvejopą charakterį ir pasižymės ir tais, ir kitais bruožais.

Santuoka po Avino zodiako ženklu (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Problemiškas metas santykių įregistravimui. Sąjunga patvari, energetiškai stipri, bet jai trūksta stabilumo. Daug ką bendrame gyvenime lemia pirminiai impulsai, galima abipusė neištikimybė. Tokioje partnerystėje yra dažni konfliktai, ginčai ir nuomonių nesutapimai. Stiprioji pusė yra ambicingumas, sugebėjimas kartu įveikti kliūtis.

Santuoka po Jaučio zodiako ženklu (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Geriausias laikas oficialiai (santuokos) registracijai, nes tai yra meilės ir santuokos globėjos Veneros laikas. Rusiška patarlė apie nepageidaujamas gegužės mėn. santuokas yra visiškai taikli, tik priešingai. Gegužės mėn. įvykusi santuoka yra stabili ir patvari, tiesa, lašas ir akmenį pratašo. Tokioje santuokoje svarbios dovanos, tarpusavio palaikymas. Didelį vaidmenį turi pinigai, apskritai materialinė gerovė, taip pat intymūs santykiai.

Santuoka po Dvynių zodiako ženklu (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)

Tokia pora yra gerai integravusis į visuomenę, žiūrint iš šalies, atrodo bendraujanti ir mobili. Ji ramiai ir palankiai reaguoja į aplinkinius, savo draugų grupėje dažnai būna naujų idėjų generatoriumi. Ginčai nėra rimti, greitai susitaikoma. Dažnos bendros kelionės, ėjimas į svečius. Partnerių artimi giminaičiai turi didelę įtaką tokios santuokos tvirtumui.

Shutterstock nuotr.
Santuoka po Vėžio zodiako ženklu (birželio 22 d. – liepos 23 d.)

Emocionaliai artimų sielų sąjunga. Švelnumo, šeimos paslapčių, glamonių atžvilgiu joje, kaip taisyklė, yra viskas gerai. Partneriai labai gerai jaučia vienas kitą, labai intuityvūs. Juos vienija šeimos, jaukių namų, noro pagimdyti ir auklėti vaikus idėja. Tokiai porai yra labai gerai įsigyti žemės sklypą, kad pasistatytų jame namą pagal savo pačių kanonus ir dizainą. Pavydas gali tapti silpnąja santykių puse.

Santuoka po Liūto zodiako ženklu (liepos 24 d. – rugpjūčio 23d.)

Liūto periodas – sėkmingas laikotarpis santuokai, nes jis yra valdomas Saulės. Sąjunga gali būti kokia tik nori, tik nenuobodi. Dažnai aplinkiniai laikys jus ryškia, gražia, kūrybinga pora. Tikėtina, kad sutuoktiniai turi panašių pomėgių, interesų. Vaikų gimimas tik sustiprina tokią šeimą. Partneriai dviese gali daug ką pasiekti, ypač jei jie turi bendrą verslą.

Santuoka po Mergelės zodiako ženklu (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.)

Po Mergelės ženklu sudaryta santuoka yra patvari, nes yra gerai apgalvota. Partneriams patinka kartu dirbti, tvarkyti namus ir gerinti savo buitį. Šiuos sutuoktinius vienija intelektuali sudėtingų problemų analizė, sveikas gyvenimo būdas, dėmesys detalėms. Didelį vaidmenį turės švara namuose, higienos klausimai. Tokiai porai optimalu turėti sodybą, įsigyti nedidelių gyvulių.

Santuoka po Svarstyklių zodiako ženklu (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.)

Kartu su Jaučio ir Liūto periodais, tai yra pats sėkmingiausias metas kurti tvirtą ir darnią šeimą. Nuo seno Rusijoje vestuvės buvo keliamos per Švenčiausios Mergelės Marijos apsaugos dieną ir tai susiję ne tik su lauko darbų pabaiga. Astrologijoje Svarstyklės simbolizuoja santuoką ir partnerystę. Tuo pat metu tokia pora gali turėti ir silpnų vietų, pavyzdžiui, socialinio statuso vaikymasis ir perdėta priklausomybė nuo aplinkinių nuomonės.

Santuoka po Skorpiono zodiako ženklu (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.)

Labai emocionali, aistringa ir net kiek ekstremali sąjunga. Santykių įregistravimas Saulei esant Skorpiono ženkle yra susijęs su tam tikra rizika: astrologai mano, kad tokioje santuokoje yra didesnė našlystės ir skyrybų tikimybė. Bet kokiu atveju, jūsų laukia kova dėl lyderystės, abipusiai įtarinėjimai ir pavydas. Už tai tokioje santuokoje padidėja sutuoktinių seksualinis pasitenkinimas.

Santuoka po Šaulio zodiako ženklu (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.)

Darni sąjunga su aiškiai išreikšta socialine tendencija. Neretai iš šalies partneriai atrodo kaip pavyzdinė pora, turinti stabilias pajamas, erdvius ir svetingus namus, pavyzdinius vaikus. Jie keliauja kartu, visada turi bendrų humanitarinių interesų. Laikui bėgant, vyras ir žmona sukuria bendrą ideologiją ir pasaulėžiūrą, panašius įvykių vertinimus.

Shutterstock nuotr.
Santuoka po Ožiaragio zodiako ženklu (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.)

Visada šiek tiek atvėsina ir pristabdo, vis dėlto, šis laikas yra geriausias santuokai iš išskaičiavimo ar karjeros sumetimais. Šeima yra stabili, partneriai nuspėjami, griežtai laikosi sociumo tradicijų. Metams bėgant, statusas didėja, pajamos, kaip taisyklė, auga. Tokioje santuokoje yra būtinas ilgalaikis gyvenimo planavimas ir aiškus tikslų supratimas. Neretai santuoka būna viena ir visam gyvenimui.

Santuoka po Vandenio zodiako ženklu (sausio 21 d. – vasario 19 d.)

Šiuo laikotarpiu sukurta šeima savo kailiu pajunta visus prieštaringo Vandenio pliusus ir minusus. Aplinkinių akyse pora atrodo neįprasta, pavyzdžiui, kaip mezaljansas. Šiai sąjungai būdingas intelektualus bendradarbiavimas, abipusės laisvės suteikimas, originalumas ir naujovės interjere ir vaikų auklėjime. Dažniausiai pasitaikančiu trūkumu yra nesugebėjimas sukurti jaukumą namuose.

Santuoka po Žuvų zodiako ženklu (vasario 20 d. – kovo 20 d.)

Šios dienos yra apskritai palankios santuokai ir užmegzti santykius, tik štai nustatyti prioritetus ir kurti ateities strategiją bus nelengva. Platus santuokos modelių diapazonas: nuo apatijos ir abejingumo iki glaudžios dvasinės sąjungos ir „paskendimo“ partneryje. Vyras ir žmona jaučia vienas kito būsenas, kartais net skaito mintis. Tokioje santuokoje būdingas tiek džiaugsmų, tiek sunkumų perdėjimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis