D. Washingtonas gelbės prostitutę ir grumsis su rusų banditais

Įtemptų veiksmo trilerių ir aktoriaus Denzelio Washingtono gerbėjai šį rugsėjį į savo kinoteką galės pridėti dar vieną aštrių pojūčių kupiną filmą, režisieriaus Antoine‘o Fuqua sukurtą juostą „Ekvalaizeris“ (angl. „The Equalizer“).

Devintojo dešimtmečio to paties pavadinimo serialo motyvais sukurtas filmas parodys negailestingą vieno vyro kovą su galingais rusų banditais.

Šaltų nervų ir tvirtų moralės principų buvęs specialiųjų pajėgų karys (akt. D.Washingtonas) naujajame trileryje tampa savotišku „svieto lygintoju“, užstodamas silpnuosius ir negailestingai keršydamas nusikaltėliams. Istorija prasideda, kai pagrindinis herojus apgina jauną, vos pažįstamą prostitutę, kurią įkūnijo 17-metė aktorė Chloe Grace Moretz. Ką tik gyvenimą nuo tuščio popieriaus lapo pradėjęs vyras įsipainioja į mirtiną susirėmimą, kuriame pasigailėjimo nebus.

"Acmefilm" nuotr.
Originaliame devintojo dešimtmečio Michaelio Sloano ir Richardo Lindheimo sukurtame seriale pagrindinį kovotojo su neteisybe Roberto Makkolo vaidmenį atliko žinomas aktorius Edwardas Woodwardas. Šįsyk jį pakeitęs D.Washingtonas demonstruoja įspūdingus kovos įgūdžius, susidorodamas su priešininkais per mažiau kaip 20 sekundžių. Paslaptingas herojus – tarsi riteris spindinčiais šarvais pūvančiame, garbės ir orumo nepažįstančiame pasaulyje.

"Acmefilm" nuotr.
Neseniai pristatytame naujausiame filmo „Ekvalaizeris“ anonse debiutavo naujasis, iki šiol negirdėtas bendras reperio Eminemo bei dainininkės Sia kūrinys. Nors beveik trijų minučių vaizdo klipe galima išgirsti tik dalį dainos, atlikėjų gerbėjai internete negailėjo pagyrų jausmingam ir dramatiškam kūriniui. Kol kas nepranešama, kada pasaulis išgirs pilnos trukmės dainą. „Bijau, kad niekuomet nerasiu išėjimo, tad esu čia ir neketinu bėgti. Drąsa prieš baimę“, – D.Washingtonui kaunantis su piktadariais fone dainuoja Sia. Anksčiau ši atlikėja jau yra su Eminemu įrašiusi dainą „Beautiful Pain“ iš jo 2013-ųjų albumo „The Marshall Mathers LP 2“. Paties Eminemo balsą galima išgirsti tik pačioje anonso pabaigoje, jis taria: „Per vėlu pradėti iš naujo.“

Įtemptas veiksmo trileris „Ekvalaizeris“ su D.Washingtonu ir Ch.G.Moretz Lietuvos kino teatrus pasieks rugsėjo 26 dieną.

Filmo „Ekvalaizeris“ anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=VjctHUEmutw

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis