Horoskopas 09.11-18: tokių prognozių vertėjo laukti

Mūsų laukia gana sėkminga savaitė: dauguma problemų liks, tačiau kis santykis su jomis.

Populiariausi straipsniai:
- 7 šukuosenos, kurios sendina, kai jums - per 40 metų
- Įdomių atostogų Sicilijoje organizatorė: nesu meilės emigrantė
- Mokslininkai nustatė, su kokiomis moterimis vyrai nesiskiria
- Mėnulio kalendorius – kada tinkamiausias metas persodinti augalus rugsėjį
- Migdolų ir obuolių pyragas

BENDRA PROGNOZĖ

Pozityvesnis požiūris į jas privers lengviau išgyventi sunkumus, paprasčiau į juos pažvelgti. Periodo viduryje padidės proto jėga, gebėjimas lengviau priimti sprendimus, tad planuokite susitikimus, aktyvią veiklą, tik atidžiai vertinkite smulkmenas. Sprendžiant reikalus šiomis dienomis gali sutrukdyti vienintelis dalykas, tai – pernelyg didelis pasitikėjimas savimi ir nenorėjimas įsiklausyti į kitų patarimus.

Pilnaties, kuri prasidėjo vakar, metu padidės apsinuodjimų tikimybė, tad nepiktnaudžiaukite alkoholiu, laikykitės mitybos režimo. Tuo pat laiku Mėnulio poveikis gali paraginti valyti organizmą, sielą, ir tai – tikrai į gera. Tiesa, tai gali sukelti ir įkyrių minčių: primins sielos žaizdas, paviršiun išplauks senos nuoskaudos, versdamos jus išgyventi nemalonius prisiminimus. Tačiau jau laikotarpio antroje pusėje emocijos stabilizuosis. Siekdami neutralizuoti nemalonų pilnaties poveikį, dažniau medituokite. Šiuo laikotarpiu ypač tinka pradėti kovą su žalingais įpročiais, rinktis detoksikacinį gydymą.

Visą savaitę asmeniniams santykiams trūks pusiausvyros, tačiau savaitgalis žada romantines nuotaikas ir harmoniją asmeniname gyvenime.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai neturėtų jaudintis dėl menkų nepasisekimų darbe, kadangi viskas išeis tik jums į naudą. Neatidėliokite darbų ir planuokite savo laiką. Nors konfliktai darbe bus neišvengiami, jūs iš bet kokios situacijos išpešite naudos, pavyzdžiui, sulauksite permainų, kurioms jau seniai pribrendo laikas.

Vandenių šią savaitę laukia kūrybinis pakilimas ir puiki nuotaika. Jus užplūs permainų vėjas, kuris suteiks naujų išbandymų. Profesiniai pasiekimai ir finansinis stabilumas gali susukti jums galvą, tačiau pasistenkite neatitrūkti nuo realybės, kadangi galite likti apgauti arba apvogti.

Žuvims nerimą kelia finansinė sfera. Artimiausią savaitę pirkite tik reikalingiausius daiktus, nes kitaip jūsų gali laukti finansiniai sunkumai. Darbe bus itin svarbios naujos pažintys ir susitikimai, tad būkite aktyvūs. Taip pat bendraudami su vadovybe išlikite diplomatiški.

Avinai artimiausią savaitę turi būti itin atidūs su dokumentais. Nepasitikėjimas savimi gali pakišti koją, tačiau patikėkite, esate kur kas stipresni ir protingesni, nei įsivaizduojate. Neįvelkite klaidų ruošdami dokumentus, kadangi gali būti labai sunku jas ištaisyti. Antroje savaitės pusėje numatomas finansinės padėties pagerėjimas.

Jaučių darbe gali laukti permainos, kurias inicijuos vadovybė. Kol kas neaišku, kuria linkme jos pasisuks, tad apsišarvuokite kantrybe ir laukite, kada pradėtos reformos pasibaigs.

Dvyniai šią savaitę gali drąsiai imtis naujų projektų ir įgyvendinti seniai brandintas idėjas. Spręsdami problemas, pademonstruokite taktą ir išmintį. Tai leis jums išvengti konfliktų ir nemalonių situacijų.

Vėžiai darbus pradės dviguba jėga ir pasieks teigiamų rezultatų. Kai kurie įvykiai rutuliosis ne pagal jūsų scenarijų, tačiau neišgyvenkite, galiausiai viskas bus taip, kaip jūs norite.

Liūtai gali būti užtikrinti, kad darbai, kurių jie imsis, bus sėkmingai įgyvendinti, o vadovybė juos puikiai įvertins. Taip pat jūsų laukia naudingi susitikimai ir derybos su verslo partneriais. Vis dėlto gali iškilti finansinių sunkumų, tad pernelyg neišlaidaukite.

Mergeles šią savaitę užplūs kūrybinis vėjas, kuris atneš daug žadančių pasiūlymų. Šią savaitę jums seksis įgyvendinti visus darbus, tad nieko neatidėliokite. Senų santykių atnaujinimas gali atnešti daug naudos.

Svarstyklėms patariama nešvaistyti laiko veltui tuštiems plepalams, ypač telefonu. Šį laiką geriau skirkite svarbesniems reikalams. Jei susitelksite, išspręsite daugybę per pastarąjį laiką prisikaupusių problemų. Tik tada galėsite galvoti apie naujus planus.

Skorpionams pavyks įgyvendinti daug planų ir idėjų. Šiuo metu jūsų tikslas - užtikrinti ryšių su partneriais perspektyvumą. Taip pat itin svarbu palaikyti gerus santykius su kolegomis ir vadovu.

Šauliams seksis, jei jie daugiau dėmesio skirs draugams ir giminaičiams. Kadangi profesinėje srityje jums sekasi labai gerai, tad savo laisvą laiką išnaudokite pokalbiams su artimaisiais.

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis