Madingiausi sezono raštai ir kaip juos derinti šį pavasarį

Spalvingi raštai yra lengviausias būdas pavasario garderobui suteikti per žiemą taip pasiilgto žaismingumo. Štai į kokius šį sezoną verta investuoti.

DRYŽIAI

Vertikalūs, horizontalūs, įstriži, smulkūs, stambūs – ant 2018-ųjų pavasario-vasaros sezono podiumų matėme pačių įvairiausių dryžuotų audinių variacijų. Mados namai „Fendi“ į tendenciją pažiūrėjo kitu kampu ir sluoksniavo skirtingo intensyvumo dryžuotus audinius. Švelnios spalvos suteikė pavasarinės gaivos ir atrodė netikėtai bei moderniai.


Jason Wu, Vida Press nuotr.

„Fendi“, Vida Press nuotr.

3.1 Phillip Lim, Vida Press nuotr.

Mikrotendencija – dryžuoti dviejų dalių deriniai. Šalia nebereikės nieko intensyvaus, užteks baltų marškinėlių ir klasikinio stiliaus detalių.


Eleonora Carisi, Vida Press nuotr.

VASAROS LANGELIAI

Šiltojo sezono langeliai yra kitokie, nei šaltąjį sezoną. Jie daugiausiai ant balto pagrindo, žaismingų spalvų, įvairių dydžių variacijų. Gali būti derinami su bet kurio stiliaus drabužiais ir beveik kas kartą taps įvaizdžio žvaigžde ir labiausiai akį traukiančiu elementu.


Sonia Rykiel, Vida Press nuotr.

„Carven“, Vida Press nuotr.

„Miu Miu“, Vida Press nuotr.

Languotą drabužį derinkite su vienspalviais rūbais iš tos pačios spalvų paletės, tokios detalės kaip gėlių aplikacijos dar labiau sušvelnins įvaizdį ir pavers jį tinkamu šiltajam sezonui.


Vida Press nuotr.

ROMANTIŠKOS GĖLĖS

Madingas švelnių, romantiškų gėlių raštas. Tokie moteriški motyvai labiausiai tinka lengviems audiniams, tad tokių ant 2018-ųjų metų pavasario-vasaros podiumų matėme daugiausiai. Mados namai „Giambattista Valli“ ir „Chloe“ ant podiumų leido ore plėvesuojančias gėlėtas šifono sukneles.


„Chloe“, Vida Press nuotr.

„Giambattista Valli", Vida Press nuotr.

„Erdem“, Vida Press nuotr.

Romantiškas raštas reikalauja moteriškų aksesuarų: aukštakulnių batelių ir mažos, spalvingos rankinės.


Hanneli Mustaparta, Vida Press nuotr.

RETRO GĖLĖS

Madingos ne tik mielos ir subtilios, bet ir ryškios, intensyvios 7-tojo dešimtmečio gėlės. Šis floristinis motyvas visai ne romantiškas, jo spalvų deriniai yra traukiantys akį, o gėlės – beveik karikatūriškos. Tokias matėme „Marc Jacobs“, „Marni“, „Miu Miu“, „Thom Browne“ kolekcijose.


„Marni“, Vida Press nuotr.

„Marc Jacobs“, Vida Press nuotr.

„Miu Miu“, Vida Press nuotr.

Jei pasirinksite drabužį, pasiūtą iš retro gėlėmis marginto audinio, apie kitas įvaizdžio detales galėsite nebegalvoti – jų vis tiek niekas nepastebės.


Zanna Roberts Rassi, Vida Press nuotr.

TAŠKAI

Taškai yra netikėta šio sezono mada. Ilgą laiką jie dulkėjo mados istorijos stalčiuose, bet dabar atgimė kaip modernus, stilingas raštas. Madingiausi yra juodai balti ir baltai juodi taškeliai. Jie gali būti masyvūs, pastebimi iš tolo, smulkūs „žirniukai“ arba pirmų dviejų miksas, kaip kad matėme dizainerės Carolinos Herreros kolekcijos pristatyme.


Carolina Herrera, Vida Press nuotr.

„Blumarine“, Vida Press nuotr.

Dolce & Gabbana

Kelnių kostiumas – madingiausias sezono drabužis, taškeliai – viena ryškiausių tendencijų, tad sudėjus šias dvi savybes gauname neprilygstamą derinį.


Vida Press nuotr.

GYVŪNŲ RAŠTAI

Gyvūnų raštai tinka ne tik šaltajam sezonui. Tiesą sakant, jie niekada neišėjo iš mados, o ant šiltojo sezono podiumų matėme viską: nuo gyvatės iki leopardo rašto. Gyvūnų raštus naudojo ne tik jų mėgėjai „Versace“ bei „Roberto Cavalli“, bet ir madingieji „No.21“, „Balenciaga“.


„Versace“, Vida Press nuotr.

„Balenciaga“, Vida Press nuotr.

„No. 21“, Vida Press nuotr.

Nebūtina imtis ekstravagantiško gyvūnų rašto įvaizdžio nuo galvos iki kojų, galima į šiaip jau klasikinį stilių pridėti tik detalę, pavyzdžiui, įspiriamus batelius.


Caroline Issa, Vida Press nuotr.

TROPIKAI

Palmės lapų ir egzotinių augalų motyvai buvo ryškiai pastebimi ant 2018-ųjų metų pavasario-vasaros podiumų. Ši drąsi tendencija labiausiai tiks vasarai, bet mėgstančios mados riziką ras kaip jas pritaikyti ir dar ne tokį šiltą pavasarį. Tropinių motyvų gausu buvo Niujorko mados savaitėje, juos pastebėjome ir Milane.


„Paul & Joe“, Vida Press nuotr.

„Diane Von Furstenberg“, Vida Press nuotr.

„Gucci“, Vida Press nuotr.

Tropiniai motyvai gali atrodyti ir prašmatniai, tik tuomet juos reikėtų derinti su klasikinių siluetų ir panašios spalvinės gamos drabužiais bei kokybiškais aksesuarais.


Olivia Palermo, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis