Filmo „Dingusi“ žvaigždė - aktorius B. Affleckas

Spalio 3d. Lietuvos kinuose pasirodys naujausias garsiojo režisieriaus Davido Fincherio darbas – filmas „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“), kuriame vieną pagrindinių vaidmenų atliko Oskaro laureatas Benas Affleckas. Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo rašytojos Gillianos Flynn bestselerį.

Aktorius B.Affleckas suvaidino vyrą, kuris kaltinamas savo žmonos nužudymu. Visais įmanomais būdais vyras mėgina atskleisti nelengvai pasiekiamą tiesą, galinčią jį išteisinti. Tačiau tai ne taip paprasta, nes su neapykanta akyse jį stebi ne tik visas miestas, bet ir visa šalis.

"Forum Cinemas" nuotr.
Būtent tokių – neigiamų – reakcijų Benas susilaukia ir kasdieniame gyvenime. Iš pradžių daugeliui kliuvo jo nenuoseklūs santykiai su dainininke Jennifer Lopez, o visai neseniai vyras pateko į naują apkalbų bangą, kurią sukėlė aktoriaus gautas Betmeno vaidmuo. Milijonai komiksų gerbėjų visame pasaulyje kreipėsi į filmo kūrėjus, kad jie atsisakytų B.Afflecko paslaugų ir uždraustų jam artintis prie šio personažo įkūnijimo dar gerus 100 metų. Gerbėjams neįtiko aktoriaus kandidatūra, nes jis pernelyg švelnių veido bruožų. Pasirodžius pirmiems filmo kadrams, B. Affleckas tapo vienu populiariausiu pastarųjų metų internetinių pasityčiojimų žvaigždžių. Kaip ir filme „Dingusi“, taip ir gyvenime, aktorius privalo kovoti su visuomene norėdamas įrodyti savas tiesas.

"Forum Cinemas" nuotr.
Oskarą už geriausią 2012 metų filmą „Operacija „Argo“ (angl. „Argo“) pelnęs B.Affleckas filmo metu atrodo ir fiziškai pasikeitęs. Tokie jo pokyčiai susiję su Briuso Veino/Betmeno įkūnijimu, kuriam aktorius ruošėsi filmuodamasis D.Fincherio „Dingusioje“. B.Affleckas neslepia, jog darbas pas žymųjį režisierių leido jam įgauti daugiau patirties. „Filmuotis pas patį Davidą Fincherį – tai vienas mano geriausių karjeros etapų,“, – sakė aktorius filmo premjeroje.

B.Afflecką, kovosiantį su prieš jį nusistačiusia visuomene, Lietuvos kino teatruose išvysime nuo spalio 3d., kai į kino ekranus įžengs naujausias „Kovos klubo“ (angl. „Fight Club“) režisieriaus filmas „Dingusi“.

Filmo anonsas:
https://www.youtube.com/watch?v=dfoWDd_1j40 – filmo anonsas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis