Makiažo meistrė V. Venckutė: nemanau, kad grietinė ar agurkas gali išspręsti veido problemas

Grožis – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, tačiau laikui bėgant jį puoselėti darosi vis sunkiau. Šiandien galime pasinaudoti daugybe priemonių ir būdų, padėsiančių jaunystę išsaugoti kuo ilgiau, tačiau makiažo meistrė Vaida Venckutė sako, jog išvaizdai įtaką daro ne tik prižiūrėta oda, plaukai, bet ir harmoninga gyvensena, teigiama energija bei gyvenimo pilnatvė.

Kokią moterį vadinate gražia?

Pasak A. Čechovo, žmoguje viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys. Šie žodžiai bendražmogiški, tačiau būtent jie man ir atspindi tai, kuo turėtų išsiskirti graži moteris.

Kokios grožio klaidos atkreipia dėmesį?

Moterų nepuošia neplauti plaukai, neprižiūrėta veido oda ir „užrėžti“ antakiai. Vis dar dažnai pastebiu ir veidą, nepadengtą kremine pudra. Primenu, kad ji ne tik sulygina veido odos nelygumus, bet ir saugo nuo nuo visų laisvųjų radikalų (dulkių, dūmų) bei šalčio! O vėstant orams veido apsauga yra itin svarbi.

Kaip rūpinatės savo išvaizda?

Pirmiausia – pozityvios mintys ir kokybiškas bendravimas. Geriu daug vandens, rytą pradedu su stikline šilto vandens ir citrina. Turiu nuostabią kosmetologę, pas ją lankausi kartą per mėnesį. Naudoju gerą odos priežiūros kosmetiką ir niekuomet neinu miegoti su makiažu, kad ir po nepaprastai „kokybiško“ vakarėlio.

Makiažo meistrė Vaida Venckutė su plaukike Rūta Meilutyte, asmeninio archyv. nuotr.


Makiažo meistrė V. Venckutė su radijo laidų vedėja Gabriele Martirosianaite, asmeninio archyv. nuotr.

Gaminatės natūralias grožį puoselėjančias priemones?

Renkuosi profesionalių gamintojų kurtą kosmetiką. Nemanau, kad grietinė ar agurkas gali išspręsti veido problemas. Pasitikiu tik ilgametę patirtį turinčiomis kompanijomis. Galbūt išskirčiau nebent plaukų priežiūrą, mėgstu naudoti aliejaus kaukes. Tinka įvairios rūšys išskyrus saulėgrąžų.

Shutterstock nuotr.

Kai klientėms kuriate vakarinį makiažą, ko dažniausiai jos pageidauja ?

Viskas priklauso nuo žmogaus drąsos. Vienas nori ryškesnio ir išsiskiriančio, kitas nuosaikesnio, bet atskleidžiančio grožį. Džiaugiuosi, kad visos mano klientės turi labai gerą skonį ir nuovoką kur ir kada kas tinkama, įvaizdis turi atitikti vietą ir laiką.

Manekenė Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, makiažo meistrė Vaida Venckutė ir manekenė Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė
Manekenė Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, makiažo meistrė Vaida Venckutė ir manekenė Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė
Fotostudijos "Pix" nuotr.

Kokios vakarinio makiažo tendencijos vyrauja šįmet?

Išlieka dūminio makiažo tendencija, jis ne vien juodas, bet ir tamsaus šokolado, bordo, cinamono spalvų. Madingas kiek „suteptų“ akių įvaizdis, todėl drąsiai naudokite tamsius akių pieštukus. Birūs aukso spalvos šešėliai akims suteiks spindesio, o skaistumo skruostams – rožiniai švytintys skaistalai. Vyrauja tarsi „sukąstų“ lūpų tendencija, nėra aiškios, grafiškos pieštuko linijos, madingi lūpų dažai, nuo rožinio iki sodrių raudonojo vyno atspalvių. Antakiai „sabališki“ stori, masyvūs, bet tvarkingi su gražia linija.

"Oscar de la Renta", "Donna Karan", "Anna Sui" 2014 m. ruduo
Vida Press

Kokias grožio priemones išskirtumėte?

Renkuosi kremus, kurie tobulina odą, turiu jausti kaip kremas veikia. Visada naudoju pačius novatoriškiausius produktus. Odai reikia padėti, nes ji neturi iš kur pasisemti resursų. Iš dekoratyvinių priemonių numeris 1 – paakių korektorius ir veidą tolygiai padengianti, bet nematoma kreminė pudra, taip pat biri pudra, skirta pamatui sutvirtinti. Pastebėjau, kad daug moterų jos vis dar nenaudoja, vadinasi visas geras padengimas nuo veido tuoj pat nuslenka.

Koks Jūsų požiūris į estetinę chirurgiją?

Manau, ji būtina kuomet to iš tiesų reikia. Labai gerbiu savo sričių profesionalus, todėl tikiuosi, kad kreipiantis būtent į juos bus atliktas kokybiškas „remontas“. Galimybės pačiai kreiptis į plastikos chirurgus kol kas nesvarstau, tačiau vienai estetinės chirurgijos procedūrai labai pritariu – tai vokų plastika ir tikrai jai pasiryšiu. Na o nekalčiausios injekcijos, manyčiau, yra mezoterapija. Visa kita man per daug nenatūralu. Pritariu tik „pykčio raukšlės“ naikinimui. Man gražiausias pavyzdys be jokio peilio yra aktorė Gražina Baikštytė. Žinoma, tai genai, bet ir darbo gero reikia įdėti rūpinantis oda.

Koks Jūsų grožio atradimas?

„Penki Tibeto pratimai“ – atlieku juos kas rytą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis